Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0776 04:01:30
EUR 34.8278 04:01:30
USD 32.2967 04:01:30
ALTIN ONS $2349.4400 04:01:30

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey endi riskini alır.İnternetimde sorun olunca on beş dakikikadır uğraşıyorum.Ons dört saatlik grafikte durumu görün istedim.Geri çelilme yaşanabilir diye.Ama geç kaldım.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Emeğinize sağlık. Allah şifa versin. beğenmeden geçilmezdi.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emegine sağlık kardeşim sevgi ve hürmetler

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Teşekkür ederim kardeşim eksik olmayın

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi 10 yıllıklar dediğin gibi ama dxy yerlere giderken ons yeteri çıkışı yapamadı sanki üstüne vix 20 ye dayan dı
Neye bakacağım şaşırdım

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Kalplerde ilk sayfadasınız abi...

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Murat, ABD on yıllıklar çıldırmış gibi kendini yukarı attı. Tesadüfe bak ons düştü. Bakalım o da sınıra geldi. Orası düşüp burası mı çıkacak.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Boş verdim abi ana sayfa arka sayfa önemli değil dediğin gibi can sayfasında olduklarım yeter

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Hep birlikte başarılı olalım inşallah. Sevgiler hürmetler.

erensklar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Açık konuşmak istemiyor ama sanki öyle grafikler tam yerinde

Gül_sehirli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sen, benim her daim can sayfamdasın. Ana sayfaya seni almıyorlarsa kimi alacaklar. En iyisi chat yapalım. O zaman yorumlar çokca görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

selinesk ()

Bence sen doları düşünmüyorsun

Maximum_Analiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Grafik ve bilgiler için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

Ustam mütevaziligin ve uslubun harika basarilarinin devamini dilerim bugun like hakimi kullanayim saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Eyvallah Hakan bey cevaplariniz için tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bizim aramızda kusurda olmaz, hakta aranmaz kardeşim. Çünkü niyetimiz iyi. Hatamız olursa ki o da bilerek olmaz, yine yardımlaşır, düzeltiriz el birliğiyle. Selam ve dua ile.

Dolarcı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim şimdi farkına vardım bu onlar nerden geldi benmi yazdım neden yazdım acaba:)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi yoğun bir haftaydı fazla giremedim gerekli mesajları da ilettim sanıyorum birde ana sayfaya bizi almıyorlar ondan pek görünemedim

1BeğenmedimŞikayet

Maximum_Analiz ()

Desikya 389 dip. diye üstad:)))

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sağol kardeşim 6.11 ortalamam %50 nakitim var inşallah çıkarsa iyi olur çıkmazsa da farketmez:) sevgiler saygılar siz değerli ustaları takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Vay can kardeşim gelmiş. Murat, kötü bir şey yok değil mi? Aklım sende kaldı, göremeyince.

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Dusus kapıda gibi ozaman ...

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Sağ ol var ol.

Marsilyacat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İbrahim, terste olduğunu biliyorum kardeşim ve üzülüyorum. Takip ediyorum. İnşallah teşvik paketleri istenilen oranlarda açıklanırda, tüm arkadaşlar tersten çıkar. Sevgiler saygılar kardeşime.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan001 ()

Eyvallah abim sen var olasın

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

Çok soru olunca cevap vereceğim diye sizin yorum ve grafiklere gecikmeli bakabiliyorum kusura bakmayın

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık abim
iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Onlar kardeşim emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Marsilyacat ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Amin kardeşim.

Dolarcı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok sağol kardeşim. Bu canlı yayın dersler başlayalı evde internet öldürüyor beni. Grafiğide normalde atamıyordum, telefondan bağlantı yaptımda anca öyle oldu. Her daim sevildiğini unutma kardeşim.

Kervan001 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum