Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:39:09
EUR 34.9058 02:39:09
USD 32.5314 02:39:09
ALTIN ONS $2330.4600 02:39:09

Konu: 10. Aralık aşı haberi ytd.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Seninki de simetrik oluyor öyleyse

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynen öyle yanlız asimetrik ters cevirdim. Dusus gösteriyor buda

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Böyle şeyler yapmazlar ise nasıl kazanacaklar. Hocam gören gözler olabilmek dileğiyle

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gelecegi gormuş gibi hissettim . @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw o zaman pardon :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Siz yazdıgınız için dedim.

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eta düşüncesi demeseydiniz iyi idi :(

hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Layaline bende Boyle bir dusunce ve bu rakam vardı. doların yerinden dolayı daha asagısını yazmak bile istemem . dunku eta dusuncelerinize istinaden.

0BeğenmedimŞikayet

Trademan ()

Tamam hocam eline koluna sağlık teşekkürler hayırlı geceler

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Onu desem olmaz ki geri gelebilir diyorum ama sınırlı yani karar senin

Trademan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trademan ()

Hocam ciddi sordum :- ) alayım mı buradan düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Terste kalmaz belkide degerde kazanamazsa parasını Baska yere yatırım yapar neden beklesin.

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Hocam sen git yat yaaa:) ne işin var burada şaka servet sahibi olacaksın o gerçek

Trademan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trademan ()

1.67 den gümüşüm var hocam :- ) bu arada bir parça alicam önümüzdeki 1 ayda ne bekliyor sunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

2.40 tan alan satmasa hiç ömürboyu teste kalmaz yalanmı ne olacak tı bedavamı ons ta prim yapacak elbet bundan iki sene önce gümüş desen insanlar bön bön bakarlardı şimdi gümüşü tanıyor dünya pandemi sebep oldu herkes popülarite bakımından altına baktığı gibi gümüşe bakarsa ki başladı ne olur sence sen söyle:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya tabiki olmayabilir ama ons bazında bakarsak gecenlerde 23.50 stopları patlattılar bence . daha 22 ve 21 leri patlatmadılar ve uzun vadeli 14 dolardan alıp karda olanları sıkıntıya sokmadılar. oylece sakince yukseltecekler mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

19 USD bende bekliyordum ama sanki olmayacak dostum olursa yanılırım tabi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@ALONE_EAGLE biz Türkiye olarak bakıyoruz . onlar dünya olarak . birde bu acıdan bakınız

1BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

Söylediğinize tamamen katılıyorum. Bence de bu piyasada, herkesin bildiği ve öngördüğü birşeyden, kısa vadede para kazanmak mümkün değildir. Düşük fiyattan gümüş almak için 10 Aralık tarihini bekleyenler. O gün 6,5 - 7 TL. 'den gümüş almak zorunda kalabilirler. YTD.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

23.5 stopları patlatılar dogrusu bu 21 stoplar patlamadı 12 dolardan alıpta bekliyenleri bezdirmeden 30 dolara taşımazlar haklısınız ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

O da doğru, ben Türk aklıyla baktım:) haa bu arada o topl. Tarihi 17 sine ertelendi diye okudum. Onu teyid etmemiz lazım; ) iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Piyasada firsatlar bitmez bu sozu unutmayin. Cok kez bunu cok yasadim.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kekligi urkutme. dünya ons bazında calısıyor .28 27 26 25 24 $ terste ...21 22 ve 23 dolardan alanları daha terse dusurmediler.
25 e cıkıcak gibi yapıp 20 $ons yapsalar ne kaybederler onu dusun:) bence ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet mantıklı, ama o dediğin 10 krs. Ile sınırlı kalırsa... cok hızlı çıkabilir de... ben tüm ihtimalleri degerlendirip doğru karar alalım diye beyin fırtınası yapıyorum sadece...

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Teşekkür ederim, anladım.
O zaman, ayın 10' u ve devamı günler, bize yol gösterecek..

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet, orası net, ama bunu beklemedigimiz bir zamanda yapmalılar mantıken. Böyle acik davetiye ve tarihle bize ucuza mal verirler mi? Kafami kurcalıyor şahsen)

PAVRİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Işte sadece bakılıyor, piyasayı ABD belirliyorsa son düdüğü de o çalacak, herkese dipten almak icin bu kadar açık ve net tarih vererek yaptıracak göz var mi sence spek te? :)

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PAVRİ ()

Bak kanaatim su tam bunlarin istedigi gibi bi silkeleme olmadi zaman zaman yukseltip tekrar ani dususle milletin elinden 3-5 kurusunu koparacaklar.. ve sonra milletin iyice yorulup gumuse kustugu o an iste bi bakmissin tavan olmus amac vazgecilen usandiran bir emtiaya insanlari yeniden isindirmak.. adamlar isi biliyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum