Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 09:50:28
EUR 35.0050 09:50:28
USD 32.5621 09:50:28
ALTIN ONS $2320.5150 09:50:28

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
Formasyonlar

Obo = sağ omuz baş sol omuz demek , baş yukarda olyor. Genelde aşağı kırılacak.

Tobo = sağ omuz baş sol omuz. Baş aşada olyor. Genelde yukarı kırılım beklenir.
Madem yatırım yapıyorsunuz niye bunlari öğrenmiyorsunuz. Artık her şeyi öğrenmek çok kolay. Yeterki öğrenme isteği olsun.
24,40 kalici olursa güzel bir ikili dip oluşabilir. Bunu söylemek erken. Köşede dursun..

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Vakıf katılımda işlem böle değil mi aynur hanım. Çok teşekkür edrerim :)

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Evet. Ons ağırlıklı. Gıram gümüş az idi. Artık hepsini dolara satacağim. Satış yaparsam eğer.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Mantıklı
Böyle mi yapıyorsunuz genelde

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Gıram gümüş varsa dolara satmak istesiniz dolara satın. Elinize dolar Kalıyor. Ve 2. Kez dolarla ons gümüş alabiliyorsunuz.
Gıram gümüş varsa tl ye satmak istersiniz tl ye satın. Elinize tl kalıyor. 2. Kez geri almak istediğinizde tl ile Ons alamazsınız gıram gümüş alabilirsiniz.

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Aynur hanım Vakıf katılım Dı değiş mi hesabınız. Ordan ben Bi denedim gramdan geçilio dolara dolardan geçilince bana gram olarak geçilcek değiş mi. Direk ons alınmıyor sanki. Denedim de olmadı

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ben dolara bakmıyorum. Onsa bakıyorum. çok önceden alinmiş dolar di. Artık pek düşeceğini zannetmem. 7.40,9.30 arasi git gel yapar. Esas olan ons gümüş fiyatlına bakarım. 22 lerden aldım misal 28 de sattim. Ve elime dolar geçti. Düşünün dolarım artmiş oldu. . Ve ons düzeltme yaptiğinda yine dolarla ons gümüş almak , işte böyle.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Ozman ons 34 lerden dolara geçeceksiniz dimi aynur hanım. 34 lerde doların yükselişi beklenecek doğru mu ifade ettim?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ben ons alimimi 3 ay önce yaptım. 22..23...24 lerde. Daha dolara geçmedim. Çünkü hedefim bir az büyük. Beklerim. Vade sıkıntım yok.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Mesela siz şuan ons a geçtiniz değil mi o zaman dolar ve ons kaçtı? En azından tam yerinden geçiş yapabildiniz mi

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam unutmayalim her formasyon calismiyor arizali cikiyor dusus bekliyoruz hop baska yukselis formasyonu olusturuyor yukseliyor

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bu ons gümüş al sat oluyor. Ben nasil yardemçi olabilirim. Siz kendiniz karar vermelisiniz. :)).

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Merabalar aynur hanım. onsdan dolara geçerken dolardan onsa geçerken. Nerelerden geçiş yapacağımızı kestiremioruz. bunun için bize tavsiyeniz ne olur acaba.

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ben olsam 1842 leri beklerim. Ytd. O zaman gümüş ons kaç olur bakmak lazim. Yerinde durmuyor. Çünkü. Selçuk hocadan da bır sorun. Al sata iyidir.

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Aydınlatıcı oldu tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Spekler yani bize oyun oynayanlar neye göre işlem yapyor acaba. Cevap verin. Şu sayılara gırafiğe göre kapaniş rakamina göre oyun kuramıyor mu.
Neyse. İyi akşamlar.

Azer1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Yani şöyle söylesem, yüklü gms ve altın var elimde gms kafa kafaya şuan şayet gözüken aşağı tatafsa en azından pozisyon almak istiyorum... tsk

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Teşekkür ederım. Siz yazmaniza gerek yok. Usta sizsiniz hocam. :)))

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Geçenlerde öyle idi. Yükselen kamadan verdiğini geri aldi. Düzeltme yapmiş oldu. Şimdi yine habar akişi önemli. Gırafkle haber bir birini dolduruyor

Bachikooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Teşekkür ederim, varsa bu olasılık bilmek isterim

0BeğenmedimŞikayet

Bachikooo ()

Resme gore tl de gumus yukselen karmada yanlis mi?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Tamamda gırafıkten çıkıp Gökke dereye giden fıyat var mi ? Fibo destek dirençler rakamlar tutuyor işte. Girafikteki sayılardan kaçan fiyat gördünüz mü

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bachikooo ()

Sizin tabloya gore ogrenmeye calisiyorum baş öne cikicak ve 6.10 gelicek gibi 1 2 saat icinde

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Obo, tobo kavramını grafikciler bilir Aynur Hanım . Keşke dxy , vix kavramlarını da takip etsek . Bilgiler için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Kırılım gelsın. Sabah bir şey yazdim Çikmadi size. Şimdi henüz erken. 26,28 hedefli. 24,40,24,60 lar 2..3 gün kalsın sonra konuşursak daha güvenilir.

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ellerinize sağlık, paylaşıma devam. @Aynur1 hocam, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Omuz kol. bacak bunlar hikaye bence haber akış ı herşey

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Aynur hanım ikili dipte ikinci dip için rakam tahminin varmıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Azer1 ()

Ben bunlara ınanmıuım hepsi boş işe yaramıuo bu hep gurafıkler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum