Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 21:37:26
EUR 34.7021 21:37:26
USD 32.2668 21:37:26
ALTIN ONS $2313.7700 21:37:26

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Gümüşte onemlı tum ındıkatorler bır hareket ve hazırlık ıcınde oldugunu gosterıyor.

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

19BeğenmedimŞikayet

66vip ()

%3-5 Lik aşagı yukarı hareketler her zaman mumkundur, Bunlar verıler, haber akısları yada kar realızasyonu sebebplerıyle olabılır.

Ancak BUYUK RESIM de düşüş beklemenın yada zırve beklemenın hem teknık olarak hemde dunya gundemı verılerı haber akısları kuresel ve yerel olaylara baglı olarak genel sebeplerı vardır. Bunlar buyuk resmı olusturur kucuk hareketlere aldırmadan buyuk resme odaklanmak gerek.

Buyuk resımde orta ve uzun vadede yon yukarı gorulurken kısa vadede oynaklıkların olması kacınılmazdır. Şahsı kanatım ve analızım sonucu buyuk resımde yon yukarı ancak bu yone gıderken zıgzaglar duzeltmeler ınıs cıkıslar mutlaka olacaktır.

Düşüş neden beklenir;

Aşı cıkmıs, dsö den onay almıs, tum dunyaya dagıtımı saklanması yapılmıs, aşılar ınsanlara 2 faz halınde yapılmıs, hıc bır yan etkısı gorulmemıs, dunyada da has talık son bulmussa,

Ekonomi normale donmus, uretım dunyada baslamıs, sırketler- esnaflar kazanmaya baslamıs, para ıhtıyacı kalmamıs hersey normale donmus ıse,

Bolgesel sorunlar bıtmıs, abd ıle yenı donemde f35 sorunu- s400 konusu cozulmus, avrupa bırlıgı ıle sıkıntılar gıderılmıs, cevre ulkelerle sorunlar cozulmus ıse,

Çin ile abd tıcaret sava/slarını bıtırmıs anlasmalar saglanmıs, tıcaret baslamıs ıse,

Ülkemızde yerel sorunlar bıtmıs, kıbrıs, akdenız olayları son bulmus hersey yerlı yerıne oturmus ıse,

Evet dusus kesınlıkle kapıda...

SAYGILAR...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymen_yilmaz ()

Bu verileri nereden takip edebilirim

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Eyvallah ustad bugün emtia ların yönü belli olur artık kısa vade de.. abd t. d. i gecen aylara gore beklenti çok düşük 469k beklenilenden yuksek aciklanma ihtimalini arttırıyor gibi bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

Brc2694 ()

Teşekkürler saolun

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Takipteyiz seni, merak etme:))

0BeğenmedimŞikayet

Alphacino ()

Hocam merhaba. Verileri takip ettiğiniz özel bi yer var mı? Kırmızı ve ya yeşil geldiğini görebileceğimiz. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

şeyma52 ()

Emeginize saglık tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

hllrsln03 ()

Bence bu verilerin bu dönemde hiçbir önemi yok. Dolar endeksi 15 gündür aralıksız düşüyor ama metallerde yanında düşüyor. Borsalar düşüyor metallerde düşüyor. Farklı şeyler oluyor. Hiç kimsenin tahminler tutmuyor. Grafikler hiç olmadığı kadar çalışmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yenigold ()

Beğeni ve takip takip

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

saol hemserim bilgilendirme için tsk

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yoo takip ediyorum ben Sayın 66Vip, bu bilgiler de cok kıymetli, paylasiminiz için tesekkur ederim, takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Atik48 ()

Seni takipteyimozaman

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

teşekkürler, sağolun.

40BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu gunku takıp edılmesı gereken onemı verıler;

45 dk GBP İnşaat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Kas)

16:30 USD Tarım Dışı İstihdam (Kas)

16:30 USD İşsizlik Oranı (Kas)

16:30 CAD İstihdam Değişikliği (Kas)

Verılerın kırmızı gelmesı demek metallerde yukselıs, yesıl gelmesı metallerde dusus demektır. Verıler geldıkce musaıt olursam paylasmaya calısacam, site pek verı takıbı yapmıyor, sonra neden dustu ne oldu habermı var neden cıktı gıbı sorularla karsılasıyoruz.

Bu verıler tamamen metallere yon verır,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Çok çok doğru. Buradaki bütün hocalara sıkıntı yapan insanlar çıkıyor. Ama siz ve sizin gibi diğer arkadaşlar olmasa bizde al şatta yönü bilemeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

5.94 gördüm ben daha düşmedi heralde üstte kaça gidebilir abi?

0BeğenmedimŞikayet

Erkan3232 ()

Abi sen tradermisin yoksa yağ :):)
Ne dediysen tek tek çıkıyo maşallah yoksa 2 ton falan gümüşün varda bu düşüşü sen yaptında bizemi söylemiyon :)):
Şaka maka analizlerin gerçekten güzel

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Daim olsun kardeş sağlık olsunda gerisi önemli değil. para her zman kazanılır bende iyiyim şükür

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yazılanı herkes okudugundan genel anlamda soyledım kardesım sana has degıldı, sende sahıt oluyosundur bu tur polemıklere , o sebeple dedım

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Evet doğru söylüyorsunuz. 2/3 bende dün çıkmıştım. fakat bugün kalanı da çıkmadığıma pişman oldum. O anlamda sormuştum. Bizde yıpratma olmaz. Sadece bilgi alışverişi olur.

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@MMS alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi kaça kadar düşebilir sence 10 kilo alıcak tl var çünki

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat yorumu yapmam,
Kardesım alım satımlarımı paylasmıyorum kusura bakmayın,
sayfada alım satım paylasan bu konudada cok sefaf olan ve yorumlarınada cok deger verdıgım ıkı arkadasımız var, ve cok yıpratıldıklarını yorulduklarını uzulerek goruyorum. dekont dahı atmalarına ragmen sıkıntı yasıyorlar.

o sebebple alım satım yazmıyorum. genel yorumlarım haber akısı verıler ve grafıklerı paylasırım, al sat kararı kısın kendı kararıdır, kar zarar kendıne aıt oldugu gıbı.

hayırlı aksamlar.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Full mü çıkmıştiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok sukur eskı dostum sen nasılsın,
piyasa takıp, al- sat
işyerı vs,
Yalan dunyanın yalan ıslerı ugrasıyoruz işte saglımız yerınde cok sukur.

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alım satımlarımı paylasmıyorum anca sorunuza cvp vereyım,
her ıkı metal ıcınde cıkıs yapmıstım, su an alımları tekrar yapıyorum.

Alım ve satım konusunda bılgı paylasımı ılerleyen zamanlarda polemık konusu oldugundan paylasmıyorum,
kolay gelsın

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Kardeş yazacaktım ))

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Lades nasılsın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum