Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:09:10
EUR 34.8238 05:09:10
USD 32.3379 05:09:10
ALTIN ONS $2301.8900 05:09:10

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Gümüşte onemlı tum ındıkatorler bır hareket ve hazırlık ıcınde oldugunu gosterıyor.

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

kimyager17 ()

sana kim tafayı takmışsa mesaj yazanları bile eksiliyo

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

guzel gonullu kardesım kendı adıma ınan sıkıntım yok, bılırsın yıldz bıle acmam, ama bana yazana eksı vermekle ugrasan bır sahıs var, arkadaslara o yuzden uzuldum banada veremıyor artık engellı bırı,

sende degerlısın kardesım

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

erkgnrinkinide

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Bazen tanımayan arkadaşlar var bizler kimin ne olduğunu biliyor ve tanıyoruz yıldız olması kişilerin çok bildiği anlamına gelmez burda onlardan çok var ben alıştım artık her dönem herhafta her ay hergun artık bunlar gelip gidecek atanlar tutanlar ben bildim diyenler hangi birini sayakki

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

duzelttim farugunkini

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok tesekkur ederım, ama bu kadar cekemezlık anlasılır gıbı degıl

FundaD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sey3142 ()

Altların tekrar gelip gelmeyeceği belli değil, yoksa bende 480 den tersteyim. Çıkar yarısını dip beklerdim ama çok riskli

ateşer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Boşver Dostum Yıldız falan hikaye önemli olan hayatta adam olmak, Adam gibi adam lafını eğip bükmez yüzüne söyler.
Sen bu site için kıymetlisin...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ben alsat yorumu yapmam kardesım, fıkırlerımı yazarım grafıklerımı paylasırım son karar sızın, dırek tavsıe verenlerıde dınlemeyın zaten

ateşer için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

FundaD ()

Size ve verdiğiniz emeğe saygımız çok büyük, bozmayın moralinizi

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

olabılır kardesım, cok eksı var profılımde ondanmıdır, yoksa bendemı sıtemedemı bılemedım.

kimyager17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ateşer ()

Hayırlı akşamlar abi ben 525 lerden tersteydim ortalamayı 511e düşürdüm. 465-470 gelirse yarısını tl ye gecip alttan alma fırsatım olursa alttan alsam mantıklımı yoksa nakit gectikce alım yapıp ortalamamı düşürmeye devam mı edim fikrinizi almak isterim

0BeğenmedimŞikayet

kimyager17 ()

usta harbi sende bişey var grafiklerine teşekkür ediyorum sana düşmüyor heralde

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

lıke hakkım eksı duzeltmekle bıtıyor, bu kadar cekememzlık olabılırmı ya

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bılmıyorum bazen oluyor boyle, ya bende yada sıtede sorun var

Kuscu$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Dostum yakmaya öyle kişileri alıştık artık canın sagmi bosver

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@erkgnr @Mimarsuat @helfiri_35

veriler ıyı gelır ıse usd de dusus olur dolayısıyla emtialrı dusus yonunde etkıler. verı kotu gelırse usd yukselır dolayısıyla emtialrda yukselır.
bana yazdıgınız soruların yorumlarına ucunuzede eksı verılmıs,
bitane cekemeyen haset var, bende engelı oldugundan bana yazanlara verıyor, kım oldugunu tahmın edıyorum, emın olmadıgımdan ısım veremıyorum, ama kısılıgıne yakısıyor 3yıldzlı cekemeyen ustacık

erkgnr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuscu$ ()

Kardeşim senin yorumların sayfaya neden dusmuyo

-1BeğenmedimŞikayet

helfiri_35 ()

Yarın enflasyon verileri açıklandığında kötü geldiğinde bu emtiyalara nasıl yansır hocam

-1BeğenmedimŞikayet

Mimarsuat ()

Yarın enflasyon verileri ne yönde etki eder sizce?

0BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

S. a hayırlı akşamlar emin olun bilginizden ve onerilerinizden benim gibi faydalanan bir çok kişi var. Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Cee ()

Grafikten anlamıyorum dedim okumam yok demedim. grafik paylaşımlarn da genelde grafikle ilgili yazilari okuyorum

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Rica ederim,

Kendımce ve gecmıs tecrubelerle bır analız yapmak ıstedım.

KOCAK0203 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Tmm dir kardeşim,
Nasip
Sağolasın

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1847 denemsı olacak gıbı gorunuyor guneyy, bakalım ızleyelım

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Kardeşim, nasılsın
30 üstü kapanış olduğu taktirde olumsuz bir haber gelmediği taktirde yarın 30 -40 dolar daha üste çıkar diye bekliyorum
Ne dersin

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

okudugunu anlamalısın once kardesım benım, ne denmek ıstemıs:)

05tazmanCı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aşı habaerleri yada benzer olumlu hbaerler yada verıler dso den onay aldıgında

dıger olumlu haberler gıbı anı duzeltmelr yapabılır evet ama bunlar benım

acımdan alım fırsatlarıdır, genel trendı degıstırmez.

Rmz75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

05tazmanCı ()

Sen bunlara hepsine inanıyor musunuz hepsi düzeldi diye Türkiye de teşvik verecek para bulumuyor ne verileroturmuşsa otursun kolay kolay düzlüğe cikamaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum