Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:54:38
EUR 34.7748 16:54:38
USD 32.4684 16:54:38
ALTIN ONS $2337.9850 16:54:38

Konu: 02.11.2020- gr- altın, gumus TL-66VİP

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Alt destgımız 453,41-448,82
Direncımız 462,94-471,70 ve ana dırenc 477,63
İckıhochı bulutuna degmıs ve bolınger bandı ust
çızgısıne dokunmus vazıyetteyız.
rsi- macd- al vermıs Altın ons 1824 dırencı ustunde tutunmaya calsıyor.

Direncleri kırma durumunda hızlı yukselıse gecektır, aksı durumda desteklere kar satıslarıyla cekılmeler baslar.

Gumustl de alt destek 6,02 ve 5,91
direnclerımız 6,11-6,16 dır
altın ıcın yaptıgımız yorumlar gumus ıcınde gecerlıdır.
al vermıs duzeltme bıtmıs ındıkatorler olumlu yon gostermektedır

Kar satısları dırenc noktalarından gelecektır, her dusus alım fırsatıdır.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Su an al mi veriyor gumus grafikte

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Haceganlı ()

66vip teşekkür ederim bilgilendirme için.
Teneke altın külçeden daha karlı değil mi ? teneke altını müşterinin alışı daha ucuz ve müşterinin satışında ikisinin fiyatınında aynı.

Banka olarak hangisi tercih edilmeli. mesela Garanti bankasının alışıda satışıda diğerlerine göre yüksek diye biliyorum. Yüksekden aldıkdan sonra satışıda yüksekden olduğu için tercih edilebilir mi ?

Kuyumcudan mı alım yapalım bankadan mı bankaların anlık altın kurları mı daha yüksek oluyor kuyumcuların mı?

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş buradan satılırmı, bekliyeyim mi Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Tesekkur ederim ben o kadar ekranda kalamiyorum. Herkesin yorumlarina bakiyorum ancak sizin gibi bir kac arkadasin tespitleri cok iyi bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bende fızıkı olan kısmı var ancak uzun sure ıcın olan kısmı, kulce alıyorum,
kısa vade ıcın k, turk banka da tıcarı hesabımda oldugundan makas altında 1.5 gumus 2 kurus ordan yapıyorum. anadoluda oldugumdan kapalı carsı degıl ama altın toptancı fırmalarından resmı faturlı ıslem yapıyorum.

Haceganlı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

destek dırenclere hareket alanını tespıt edıp acele etmeden sabırla hareket gereklı, gn ıcınde aynı zırve aynı taban kac hareket yaptı bu gun mesela,
ancak anı cıkıs yada anı dususle terste kalma olasılıgıda var tabı

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Haceganlı ()

Altın al satı nereden yapıyorsunuz ? En az zarar ile nereden yapabiliriz bankalar ? kuyumcular ? kapalı çarşı ? Birde teneke altın mı alıp satıyorsunuz gram mı ? henüz bu piyasada çok yeniyim biraz idare edip bilgilendirir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Ben al sat i pek beceremiyorum hedef gumus te 7 olursa hepsini satmayi düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

Grafikler için çok teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Evet abi hatırlıyorum eskiler yok zaten sitede elinde tl olan düşecek emtia olan çıkacak diyor kulakdan duyma başkasının yazdıkları haberleri buraya yazıyorlar isin rast gitsin sen en iyisini yapıyorsun iyilik gariptir her zaman dediğin gibi kimseyi memnun edemezsin etmeyede uğraşıp yorma kendini isteyen uyar isteyen uymaz ytd li olarak.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet sımdıkı gıbı harekette yoktu, makaslar yuksekti ozel kur kalkmıstı, veryı %2 ıdı ve tamamen hareketsız 45 gun, sımdı oyle deıl al sat yapılabılıyor, bekletsede

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Iyi aksamlar diliyorum size hoscakalin

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Aynen oyle 380 de 45 gun beklemistik beraber hatirlarsiniz siz

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dusu demeyelımde korku bıttı efem, ama yukselıs trendı ıcınde ta onay almadı, onsun bekledıgı haberler var, usd nın etkılenecegı olaylar hepsı 2 hafta ıcınde.

temkınlı olmak gerek.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Aynen öyle millet zannediyor yatırım yaptım hemen üstüne koysun

1BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Çok iyi tespit gercekten..

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Maas almak ıcın bıle 30 gun bekleyen ınsanlar aldıktan 30 dakka sonra dustu cıkmaz battık bıttık dıyor, hem kendını uzuyor hem ınsanları etkılıor.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

burda mumkun olmuyor malesef, bı acık yakalasamda yazsam saldırsam, o cok yazıyor yada onun takıpcısı cok nasıl kacırsam, bı yanılsada asafılsam dıye beklenen bır ortam, sohbet ıcın bıle yazmaya cekınır olduk, ıkı kısı arasına bıle olumsuz moral bozacak ucuncu bır kısı anında gırıyor.

saglık olsun, Hakkımızda hayırlısı

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Vip kardes bos ver onlari kazndigimizda kaybettigimizdede degerlisin bizim icin millet sadece bir gunde kazanmak istiyor ondan

1BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Kardesim analizlerinizi onemle takip ediyorum faydalaniyorum allah razi olsun tesekkur ederim ama keske daha sakin bir ortam icerisinde beyin firtinasi yapabilecegimiz bir ortam olsa...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Şimdilerde ortam eskısı degıl dostum,99 kez bırlıkte kazandıgınız bırı,1 kez sızınle bırlıkte kaybetse lincler baslıyor, o yuzden eskısı alım satımları yazmıyorum farkedıyosundur, sessizce al- sat ama genel durum hakkında grafık ve yorum paylas.

Eskıden hep bırlıkte yapıyorduk, kazanan bereket versın dıyor, kaybeden kazandıgımıza sayarız canımız sagolsun dıyordu,

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Seninle eskiden olduğu gibi her zaman ki gibi (:

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Acemilik hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

teşekkürler hocam ne kadar doğru bir tespit ben ilk acemiliğimde daha çok kazanıyordum :)

1BeğenmedimŞikayet

EAmre ()

Son günlerde okuduğum en iyi yorum!

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok bilen cok yanılır, cok dınleyende cok yanılır,

Acemılık gunlerınızı sıteye gırmeden yaptıgınız al- satları dusunun,

Bir kac yorumcuyu dınleyıp, kendınıze bır bir yol cızıp alım satımlarınız, sayfada tum yorumları okuyup cok kısı dınleyıp yaptıgınız al- sattan ıyımıydı degılmıydı.

Yanı cok kısı degıl kendınızce bırkac yorumcu ve analızcı belırleyıp, kendınıze bır hareket planı olusturup, etkılenmemk ıcın ne gerekıyorsa oyle yaparak alım ve satımlarınıza kendınız karar vermelısınız.

Tekrar sorayım, acemılık gunlerınızde yaptıgınız alsatlarmı, sımdıkı yaptıgınız alsatlarmı sıze kazandırıyor?

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Tek yer demeyelim degerli yer diyelim
Yiğit demek mert demek mert demek sözünün eri demek sözünün eri demek adam demek (:

Umut6363 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Umut6363 ()

Yigitlerin bol oldugu tek yer urfadir keka)

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum