Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:34:46
EUR 34.9694 07:34:46
USD 32.5787 07:34:46
ALTIN ONS $2313.5000 07:34:46

Konu: Onursal abiden son çalışma

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Chengis ()

Dün tekniğe göre çıkış sonra düşüş demiştiniz direk düştü. Buraya kadar olan her şey teknik demiştiniz demekki teknikten önemli haber akışı var.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

23,20 ile 23,82 arasındaki destek direnç seviyesini onay almadığı için henüz üst direnç yazmak doğru olmaz. 23,40 seviyesinin aşağısına düşmeden hareket etmesi gerek.

https://altin.in/selma5377

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

emegine saglık kardesim. kapanış 03,00 mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ma5 ma10 ma20 yazdıgınız destekler indikatörler 24 saat bu desteklerin çalıştıgını haftalıkta kırık gösteriyor ma 200 haftalık 20.542 ve 21.824 veriyor ytd

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Düşmesi uygun olan seviye 23,56 . Aşağısı 23,20 destek durumu meydana gelir. Tekrar bu desteğin kırılmaması lazım bugün içinde. Ancak o zaman 23,82 direnci geçti diyebiliriz.

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

24 kapatti masallah ama 24 e yakin seviye tedirgin ediyor her nedense...

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu durumda evet yukarı

heo_yekk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

yön yukarIMI

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne 24,06 imiş arkadaş. Olsun 12 kapanışı 24 oldu iyidir.

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Şimdi gördüm abi inanki onu okuyordum. Tesekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şimdi yazdım.

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

23,20 ile 23,82 arasındaki destek direnç seviyesini onay almadığı için henüz üst direnç yazmak doğru olmaz. 23,40 seviyesinin aşağısına düşmeden hareket etmesi gerek.

Altın_çocuk_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Suan direnç geçip gecememe durumu nedir abi. Dirençtemi takılıyo şuan. İzliyormuyz.

0BeğenmedimŞikayet

Snnsys ()

Bende artık karşıyım kafamı yiycem

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Zararkese karşıyım hele ki zararkes yapılan seviye maliyetinden 20 kuruş aşağısında ise.

TP44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_çocuk_ ()

Su anki direnc nedir onur kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

İyi geceler hocam kardaki 300 gramı çıktım 1.7 kğ ile yola devam ediyorum 5.90-85 gelirse tekrar fulleyim diyorum

0BeğenmedimŞikayet

TP44 ()

Anladım değerli kardeşim. Ben 7.03 den tersteyim. Karda olmadığım için parçalı da olsa satmamam gerekir. Destekleri kırarsa belki zararkes yapılabilir. Doğru mu anlamışım

0BeğenmedimŞikayet

Nuri49 ()

Hocam, belki yazmışsınız ama bulamadım, gümüş gr destek ve dirençler kaç acaba.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Strateji şöyle. Dirençlerde geçememe ihtimali ile elinizdeki emtia kâr yazmış ise parça çıkışı yapılır. Lütfen kelimeleri iyi analiz edin.

TP44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TP44 ()

Yükselirken zararkes yapılır mı? Ben 5.50 den 6 07 lere gelen gümüşün bir yerde biraz durağanlaşacağını düzelme yapıp yükseleceğini düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

24,06 iğne attı geçemedi.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Kaça düşecekmiş ? 3,5 tl falan mı diyor yoksa :)

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Teşekkürler tl olarakta verebilseniz benim gibi acemiler daha iyi anlar bunu hep belirtiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

6/40 gelirmi acep

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bugün iki mumu geri almasını bekliyordum ama buralardan bir düşüş öngörmekteyim 23,10 a olabilir.

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İçi boş düşüşün geri çıkışı olabilir.

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ak28 ()

Onur bey 9 aralık muhabbeti dönüyor nedir ne değildir sizin fikriniz ne yönde teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Tepki yükselişi bence üstad geri çekilme bekliyomusun tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Gümüş ons buraya bekliyormuydunuz çok hızlı geldi normalmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum