Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 20:04:37
EUR 34.9030 20:04:37
USD 32.5798 20:04:37
ALTIN ONS $2330.8250 20:04:37

Konu: 66Vip - 30.11.2020 grafıklı yorumu

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Grafıktekı kırmızı kanal dusus, mavı kanal yukselıs kanalı, donum noktası yazan rakamlar ustunde gunluk yada en az 4h kapanıslar yapmadıgı surece yukselısten bahsedılemez.Alttakı cızgıler duzeltmenın son destek noktası olarak belırtılmıstır.

Ancak duzeltme sonlanmıs kar satıslarıyla desteklere cekılme ve tepkı alımlarıyla dırenclerı zorlama olacaktır.

Gun sonu kapanısımız aynı zamanda ay sonu kapanısı olmasından dolayı onemlıdır, aylık kapanıs ıncelenıp tekrar tahlıl yapılabılır.

Aralık ayı haber verı akısı acısından yogun aynı zamanda yukselıs trendının basladıgı aydır kı aralıktan ıtıbaren yavas yavas bır yukselme beklenebılır.

SAYGILAR...

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Vip Fed olası bi paket var derse ne olur sence ytd

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aşı haberlerını fıyatladı pıyasa, dsö onayı dunya capında alınırsa etkıler onun dısınd alısmıs gorunuyor.

utku0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

utku0707 ()

Hocam aşı etkiliyorum yine bizi :)) etkilemiyor gibi artık

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Noktalar tamamlanıyor

Alt yorum;

Kademe kademe gıdıyoruz,

Abd acılısı ıle yorumumuzdaki hedefler tamamlanmıs olacak inşallah...

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorum dıkkate alınmalı- pek alınmadı,

Tepkı yukselıslerı kalıcı olmaz, ana rakamlar kalıcılık saglar, ızlenmelı,

Buyuk beklentıler buuk hayal kırıklıkları dogurur.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Abi 17 30 da gorusuruz o vakit

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

en azından 17 mumu ve abd acılısını gormelı bu rakamlarda

Cüneyt_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bence alt grafıklı yorum tam oturdu ama grafık ve teknıkten cok velıefendı hıpodrumu yorumları daha fazla sankı,

temkınlı olmak gerek, tekrar hatırlatayım

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Peki abi kalicilik kastin kapanismi istiyor

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Oraya gelmeden yada degdıgınde kar satısları gelır, gecmek kolay olmayacak, yıne bırılerı pıyasada gaz verıyor, verdıgım rakamlar onemlı rakamlar. ustunde kalıcılık gerektırır, yoksa yıne panık ıslemlerı zarar ettırır.

Cüneyt_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Abi bugun yanacaga benziyor 1800 ustu ont ta nedersin

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım, sagolasın senınde emeklerıne saglık.

mao için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

emegıne saglık dostum..

sağlıkla kal..

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın grtl de 451 hedefli calısıyoruz, ustunde kapanıslarla 460 ı hedefler, asıl yukselıs basladı dıyebılmek ıcın 471 ustu kalıcılık ıster.

gümüşte ise 5,85 hedeflıyız,5,98 ustu kapanıslar asıl yukselıs basladı denecek 6,11 rakamı ustunde kalacılık saglamasıdır.

usd 7,87 dırenc-7,50 ve 7,42 desteklerdir

direnc noktalarında kar satışları olacagından bu kar noktalarının volalıtesı bır ust dırence gecılmesını gosterecek, dırencler asılmadıgı takdırde destek noktalarına gerı donusu saglar.

Destek ve dırencler eskı grafıklerde mevcut.

SAYGILAR..

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın grtl de 451 hedefli calısıyoruz, ustunde kapanıslarla 460 ı hedefler, asıl yukselıs basladı dıyebılmek ıcın 471 ustu kalıcılık ıster.

gümüşte ise 5,85 hedeflıyız,5,98 ustu kapanıslar asıl yukselıs basladı denecek 6,11 rakamı ustunde kalacılık saglamasıdır.

usd 7,87 dırenc-7,50 ve 7,42 desteklerdir

direnc noktalarında kar satışları olacagından bu kar noktalarının volalıtesı bır ust dırence gecılmesını gosterecek, dırencler asılmadıgı takdırde destek noktalarına gerı donusu saglar.

Destek ve dırencler eskı grafıklerde mevcut.

SAYGILAR..

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar hayırlı gecelerınız olsun, asya acılısını ızlemek ıstedıgımden bıraz ıstıraat

En buyuk yatırım saglık

ALLAH a emanet olun..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

çok bekletmez ınsallah, net konusmak ıstemem ama az sabır, sureklı ekran ızlemek 1 gunu 1 hafta gıbı yasatır,

Ultraslandenizli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ultraslandenizli ()

İnş öyle olur
Zarardan cıkayım satıp vadeliye gececegim
Altın işi bana göre deil
Günlerdir uyku girmiyor gözüme zarardan.
Ya 400 seviyelerine düşerse diye
Elim kac kere satmaya gitti
Ama cesur olamadım
Şimdi satarsamda zarar cok
Mecbur 480 seviyelerini bekliycez
Umarım 1 ay sonra gelir

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yukselıs ıcınde dusus ıcınde aralık ayı yogun bır ay, profılımde var gecmıs yorumlarımda da hep aralık ayına degındım, ama ben yukselıstrendının baslıycanı dusunuyorum

Ultraslandenizli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ultraslandenizli ()

450 liranın üstüne atamadığı icin aylık kapanışta
Altın satış yemeye mecbur
Nereden dönecegi belli deil
Aralık ayı yükseliş ayı deniliyor
Aşının onaylanacagı Aralık ayı ile altının Aralık ayında yükselişe gececek olması nasıl mümkün olabilir.
Yükseliş olursa biden göreve geldikten 1 ay sonra olur.
Öyle 1 haftada onay olmaz
Senato kimse olacak O bile belli deil
Basit olmayacak teşvigin cıkması.
Biden sözlü olarak teşvik konusunu gündemimize alacagız diyip mesajını önden verirse göreve gelir gelmez .
İşte O vakit yeni yükseliş trendinden bahsedebiliriz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

guzel kardesım sabır,

SUu kadarını net soyleyım sabreden kazanacak her zamankı gıbı

BYilmazz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Paylaşımınız için teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

para lazım degıl ama bı daha 522 lerı goremıycem gıbıme gelıyor. Aileme mahcup oldum resmen. o kadar emegımızı koyduk aglıyorum yanı sunları yazarken

1BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Teşekkür ederiz abi eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Roe ()

535 de 250 gr aldım 22bin bende zarardayım. İhtiyacınız yoksa venim gibi bekleyin. Sanki düşüpte teneke olacak hali yokya. İlla artacak

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım normalde al sat demem, ama zararına cıkma 2 -3 hafta bekle kafanda bazı seyler netlecektır, zarar atesten gomleek, para lazım deılse zararına mal satılmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Hamit_bolat ()

Kesinlikle bozdurmayin

0BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

abi cok kotu durumdayım . aılemın yuzune bakamaz oldum. 522 den cok yuklu aldık. 350 ler gelıcek felan dıyorlar. 40 bın zarar var bozdursam mı acaba

1BeğenmedimŞikayet

44mltya ()

Emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum