Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0631 19:53:18
EUR 34.5785 19:53:18
USD 32.5060 19:53:18
ALTIN ONS $2396.5000 19:53:18

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Iyi akşamlar Gümüş Dostları; son durumu paylaşmak istedim. Şimdilik spek bozmaz ise Gümüş ons'ta saatlik ve dört saatlik güzel toparladı. Günlükte toparlayacak gibi, Inşallah günlük te toparlar da yeni aya daha keyifle gireriz, tabi ki bu yükselişin tepki mi, yoksa kalıcı yukselişmi olduğuna da bakmak lazım. Bakalım gece uzakdoğu ne yapacak. Yarın ola hayrola, Hakkımızda hayırlısı diyeyim, tüm arkadaşlarımıza iyi akşamlar, bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Seyyah90 ()

Aynen öyle nerden satıcaz şimdi

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Merhaba. Ensar ile görüşüyor musunuz? Çok selam söyleyin lütfen. Ne öngörüyor acaba? Ah keşke olsaydı...

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Aynur Hocam, Ensarr hocayı nerede bulabiliriz. Rica etsem bilgi verebilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Çok teşekkür ederim, @Aynur1 arkadaşım. Allah selam getiren dostlardan razı olsun. En uygun zamanda geçmiş gümüş dostlarımız ile buluşacağım inşallah. Teşekkurler, bereketli kazançlar. Saygılar hocam. :)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ensar selam söyledi hocam.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Anladım uzmn hocam takipteyim inşallah güzel haberlerinizi almaya devam ederiz. :) çok sağolun emeğiniz için teşekkür ederim sizede hayırlı akşamlar, bereketli kazançlar inşallah. Görüşmek üzere :)

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@Füss arkadaşım gün içi alt yorumumda da belirtmiştim. Dikkatinizden kaçmış olabilir diye alt yorumumu tekrar paylaşıyorum. Artık haftalık kapanış rakamları takibimde olacak diye belirtmiştim. Ons altın için 1952.20 ve üzeri, ons gümüşte de 25.9825 ve üzeri kapanış benim için yükselişin devamı için teyit olmuş olur. Size ve tüm arkadaşlarımıza iyi akşamlar, bereketli kazançlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok o mesajdan sonra oldu, ben gördüm ve üzüldüm zaten yazi hemen iptal oldu, yok konusu geçtiği için açtım, Selçuk hocam kisa zamanda dönsün insaallah.

gümüşcü33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hımm tamam

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşcü33 ()

Aman hocam o konuyu açmayın ne için gittiğini kimse bilmiyor

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Açık açık yazmadi ki, buna ragmen mapus yedi:(

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Aynur Hocamcevin yolunu zor buluyoruz siz ekmek kırığı bırakın olmadı ara ara kodlayın biz birleştirir buluruz

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bi ara kodlayın bize herkes oraya gidiyor herhalde Ensar Hoca da orda sanırım

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tmm hocam:) selamlar

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Siz yazmayın ben Biliyorum, tabi ki de. Teşekkürler. :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dun Selçuk hocam size yazdı bir adres ama bi yüzden maalesef mapus aldi, siz bilirsiniz orayi:) bende diyemeyeceğim şimdi

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tamam tabi ki de bulurum. :)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim, @Yaseminnisa arkadaşım, ben teşekkür ederim. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İsteyen bulur :))

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Her iki hocamla bundan üç yıl önce de bu sitede idik, benim için her iki arkadaşımızın da değeri ve kıymeti çok fazla. Nerede arkadaşlarımız.?

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeginize saglik, tsk ederiz

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Gulkcr arkadaşım, siz ve site için faydalı paylaşım yapan tüm arkadaşlarımızın da ellerine sağlık. Teşekkürler.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam. Selçuk ve pulsar hoca bekliyor sizi.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler.

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar Gümüş Dostları: On'lar da Son zamanlar da haber odaklı hareketler ağırlıklı olmakta. Dün Gümüş Ons saatlik ve dört saatlikte toparlanma olduğunu belirtmiştim ve günlükte de inşallah toparlar da yeni aya keyifle gireriz diye ifade etmiştim, şimdilik günlükte de de güzel toparlanma oldu, bir süre izlemek lazım, bu yükseliş tepki yükselişi olarak mı kalacak. ? , kalıcı yükseliş olarak mı devam edecek. ? Bu nedenle haftalık rakamlara bakmak lazım.

Haftalığa gelince 23.1350 Pivot rakamı olmak üzere şu an için üzerinde hareketlerimize devam etmekteyiz. Direnç ve destek olarak takip edeceğim rakamlar;

Dirençler: 23.9295-25.1880-25.9825
Destekler: 23.1350-21.8765-21.0820

Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Uzmn hocam bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Kardesim gümüşte bi yorum yapabilirmisin.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Selçuk bey iyi akşamlar müsait olduğunuzda yorum alabilir miyiz?

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Ne güzel durumu özetlemişsiniz. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum