Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:33:29
EUR 34.8924 03:33:29
USD 32.5261 03:33:29
ALTIN ONS $2334.8600 03:33:29

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

slm hayırlı sabahlar cümleten. Arkadaşlar panik yapmayın gördüğüm kadarıyla grafik buna döndü düşeceği yer nere olursa olsun y yi tamamlamaya beş dalga ileri gidecektir ytd.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Kim alım tarafına geçmiş ? Usta dedikleriniz kim mesela ? Merak ettiğim için sordum ...

Alelaceleci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alelaceleci ()

Sn. iplikçi güncel bir yorum rica etsek. Ustaların çoğu alım tarafına geçmiş. siz beklemede misiniz?

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Anadiliniz olduğunu düşündüğüm Türkçeyi doğru bir şekilde kullanmak süslü laf değil; bilakis bir bilinç ve sorumluluktur, önce onu netleştirelim. Ardından asıl meseleye gelecek olursak; 1890'ı gördü diye günlerdir bunu bekler gibi görüşeceğiz yazmışsın ama ben de Şubat- Mart aylarını görmeden erken konuşma istersen diyorum. Evet şu anda düzeltme yaparak 1920'yi test edebilir yakın zamanda ama grafiğinin hiç bir bilimsel yönü yok, tekrarlıyorum bana hâlâ komik geliyor. Yazdıklarım ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Dostum peki bugün teşvik çıksa da mı buradan dönüş var sana göre? Yani teşvik fiyatlandı mı?

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Sen de yi neyi boş ver o burda iş yapmaz burdakilere faydası olmaz de nin paşam. Öyle süslü laflarla yok globalleşen dünya yok gelişmekte olan ulkeler falan filan la o işler olmuyor kaliteli insan görünümünde süslü laflarla göz boyamakla hiç olmuyor önce bi analizleri doğru yorumla bak bura tepe burdan dönüş bekliyorum demişim 17xx lere sonra görecen sen saçmalık mı değil mi ytd. :)

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Önce bağlaç olan "de" yi ayrı yazmayı öğren sonra sıra tut. Biraz arttı diye hemen heveslenme derim. İşin gerçek rengi şubat ya da mart gibi ortaya çıkar. Ytd elbette.

1BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Engelle geç kardeşim ... Benim hedef kaçtı ? Sana 250 usd sözüm duruyor ...

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Usta burdan nereye gidecek intikam. Soguk yenen bir yemekmidi:))

1BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Sıra sanada gelecek senide unutmadım...

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Tamam kardeşim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi en az 1850 ama 1900 e çıkma durumuda var bakacaz gittiği tepeye kadar kovalayacaz :) ytd

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Yukselsii kaça kadar bekliyoruz kardeşim sonra düşüş.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Hocam hafta başındada dediğimiz gibi burdan yükseliş bekliyoruz sonra aşa. Ytd.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Değilmi! biz boşa zaman harcayıp öğrenmeye çalışmışız ...

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

yapacak birşey yok

KURAL01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

475 gelirse izle baktin dusuyo yine ciksin baktin cikiyo yine gozu asagi bakarsa kac ben ole kurtariyom ytd yine

tufan7474 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

asla 1900 gelmeyecek inancım yok :((

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Dişim agriyor zaten sinirden 1 lira olsun beklicem

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

ons düşüyor abd satış başladı :(

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

509 da tersten cikiyorum zarar keslerim olmasa 540 i beklerdim zarar kesle al satla gram bile arttirdim 509 indirdim hata yapip cuma yerine pazartesi alsadim 474 du suan buyuk baligi kaçırdım resmen saglik olsun

1BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

Saçmalıktan başka bir şey değil bu, 3 tane çiziktirmiş yukarı doğru 2400 :))) aralığın ortalarına doğru 2 aşı DSÖ den onay aldığı zaman 2400 mü 1400 mü görürsün. Ytd elbette.

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

benim tüm ortalamam 475 malesef 449 dan bile altınım var ortalama 475 77 gram ile 36500 yatırdım :((

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Kactan aldin benim alim yerim 455 ortalama al şarta dier ortalama 509 :)

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

tamam da daha 475 olmadı ki gece çin satarsa yandık :(( en az cuma ya kadar çıkması lazım o zaman bakacaz işte :((

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Ben sana ons cikacak dedim dimi; ))

0BeğenmedimŞikayet

tufan7474 ()

bu grafik tutarsa helal olsun başkan sana :)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Eyvallah kardeşim emeğine sağlık...

2BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi durumu sen ve senin gibiler için paylaşıyorum inan ben sizin durumunuzdayken bunu bana yapan olmadı bak burda adım adım durumu degerlendiriyorum şartlanmıyorum grafiğin şekline göre yorum yapıyorum düşecekken çıkacak demiyorum gördüğümü paylaşıyorum bizim 1. 2. 3. 4. Dalga dediğimiz komple haftalık grafikte abc duzeltmesi oldu düşüş bitiminde görecen can abim düzelecek kâr la çıkacaksın inşallah ozaman şarkı söyleyeceksin biraz zaman ver kendine ekranı kapat bakma gerekirse ytd.

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Panik yok mu ? Kardeşim bir bilsen nasıl kaybım olduğunu ... :((( Fakat artık ümit yetmiyor bana ... Ben artık şarkı dinlemek değil , şarkı söylemek istiyorum ... :(((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum