Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 21:49:53
EUR 34.7916 21:49:53
USD 32.4745 21:49:53
ALTIN ONS $2340.1750 21:49:53

Grafiği gönderen: strategicaltrade

ons için 22,03 kanal orta bandına dikkat edin orası önemli destek noktası. kırılması durumunda 21,65 fibo ve ema-200_21,75 destekleri var.. fiyat ema-200 Altın a sarkarsa 20,74 gann box orta bandı son noktadır. 20,74 altı gelirse o bölgede kısa süreli bile kalacak olsa 18-19 bandına düşme riski oluşturur.

22,03 - > 21,75 - > 21,65 - > 20,74 - > (18-19 bölgesi)

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Kalp kırsan ne yazar avukat değil peki başkasını suçlayınca ne oluyor kalp kırmak olmuyor mu? Seninde yolun açık olsun kardeş

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Arkadaş niye başkasını suçluyorsun kar etseydin adamı ortak edecek miydin?

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam bilerek yapıyorlar. Hesabınızı kapatmayın sakın sizin grafiklerinizden bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayderce ()

Sanıyorum düşmedi yorum, hoşgeldiniz:):) merakla soyleyeceklerinizi bekliyorum, hocam valla gitmeyin buralardan, sessiz takip iniz çok ben de onlardan biriyim, herşey için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Hocam gümüş için yorum bekliyoruz sizden öksüz bırakmayın bizi

1BeğenmedimŞikayet

Ayderce ()

Hocam hoş geldiniz :):):)

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Sayın hocam, sizden ricam son durumumuz nedir.

Simetrik üçgen kırılımını yaşadık mı sizce? Bu konuda sizden bilgiye çok ihtiyaç var.

Lütfen bu msjı gördüğünüzde yanıtlayabilirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

piyasanınnabzı ()

Devam edin lütfen , değerli bilgi ve tecrübelerinizden bizi mahrum bırakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Ayderce ()

Hocam fikirleriniz öngörüleriniz çok kiymetli, her gün mutlaka okuyorum uorumlarinizi, önümüzü görmemizi sağlıyorsunuz, lütfen birkaç kişinin yorumlarına Bakarak ben ve benim gibi sizi yakından takip edenleri üzmeyin lütfen, hâlâ çevrimdışı sınız bu arada :(

0BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

Gumus sitesinde adam akıllı yorum yapıp grafik paylaşan @strategicaltrade hocam gibi bir kaç deneyimli arkadaş var. Boş muhabbet edenleri siz takmayın bizler sizile beraberiz

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Neden dusiyor butun emtialar sizce hocam boyle olursa cok terste kalacagiz gibi

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

slmlar kardeşim... sesin soluğun çıkmıyor... seni üzmüşler bu gün okudum... hakkını helal et... gelirsen seviniriz...

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Uyardı derken çıkın demedi kardeş tl de kalmak iyi dedi bende risk alıp %50 zarar kes yaptım gram arttırdım YTD

cmdmrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Sen bakma böylelerine kardeş sen uyarmışın eli armut mu topluyormuş çıksaymış aha örnek geçen Cuma uyardın çıktık gram arttırdık. Uyardın daha ne yapcan parmaklarına mı hükmettecen milletin

1BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Haddini bilmeyenler için nekadar kavram var isi lugatta sana @GokhaN_ist hediye ediyoruz güle güle kullan

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Aynen Hocam dediğiniz üzere öğrenmemiz şart yoksa
burdan ucacak şurdan kırarsa düşecek tarzı muallak yorumlarla yatırım yapıp ya terste kalır ya daha az kâr alırız yaşıyoruz da bu süreci şu an.

1BeğenmedimŞikayet

akLy07 ()

paralı danışman tut o zaman kendine kardeş , insanlara Faydalı olabilmek adına hiçbir şey beklemeden buraya vakit ayıran insanlara Çamur atmayalım lütfen

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

hocam iyi ki varsınız iyi ki burdasınız sağolun varolun

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

altının degerini sarraf anlar dostum , çizginiz çok güzel devam edin lütfen , az buçuk finansal okur yazar olan istifade ediyor , hiç anlamayan da gümüş gibi kıvrak bir emptiada yatırım yapmasın bir zahmet , üstelik kimseye al sat dediğine de rasgelmedim ben

1BeğenmedimŞikayet

Ramazan_50 ()

Hocam sizi kaçırmak için yapıyorlar zaten bize çok faydaniz oldu. Bu siteye kim faydalı oluyorsa onnun üzerine oynuyorlar. Sanırım banka çalışanları

0BeğenmedimŞikayet

Muratilhan ()

Takmayın kaptan GokhaN_ist gibi olanları... armut piş ağzıma düş mantığıyla saldırıyorlar... ama siz bir şeyler öğretmekten yanasınız... bunu sağır sultan bile biliyor. Kıymetlisiniz... Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Erdibaba55 ()

Bu adam maaşlı ekonomi danışmanınmı senin!

0BeğenmedimŞikayet

Can7 ()

Hayırlı sanahlar. Teşekkürler net yorumlarınız için. İyi veya kötü özgür kararımız, Bizler için çok değerli. Saygılar. ytd

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Beğeniler size gelsin, takibe devam, yeterki siz 3 kuruşluk yorumlara aldırış edip hesabı kaşatmayın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum