Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 04:49:30
EUR 34.6198 04:49:30
USD 32.4761 04:49:30
ALTIN ONS $2323.1550 04:49:30

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Şöyle bırakıyorum ve kaçıyorum :( Geçmiş olsun cümleten..

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Teşekkürler anlayışınız için

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

10 aralık da dünya sağlık örgütü aşıların tescilini yapma durumu var. kesin olmamakla beraber tescil edilirse ons lar da düşüş olacağı var sayılıyor.

cmdmrl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sorun yok @Aynur1 hanım est.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bir zamanlar bende sizin gibi idim. Sevindim aslında. Ustalara böyle sahip çıkmak gerekir. Cümlenin arkasına gülücük koyacaktımki tam düşüş ani olduğu için gülücük koymak istemedim. Sonra sert bir şekilde yanlış anlam verdi yazdığım. Bundan dolayı @strategicaltrade hocamdan bir daha özür diliceğim. ..

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayderce ()

Hocam yorumunuzda "5,96 - 6,10 arası gelirse Bir daha ki artık zorlaştı" demişsiniz ya gerçekten zor mu artık o değerlerin gelmesi, öyleyse eğer bittik biz :(

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Elinize sağlık, teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Ben kimsenin işine karışmam Aynur hanım ama hocalara yapılana artık benimde tahammülüm kalmadığı için Tepkim ondan dolayı aranızdaki şakalaşma ise ne ala ama dışardan öyle görünmüyordu açık platformda bu tarz tepkilerde gayet normaldir bir az rahat olmak için özel diye bir durum var kullanılabilir açık platform her şeye açıktır çünkü çünkü özel değil

0BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Hocam merhaba 6,55 ten tersteyim. Sizce ne kadar zaman bekletir. Öngörünüz varmıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben sadece dikkatinizi çekmek istedim, rahat bırakın filan demissiniz, hoş olmamış, ama merak etmeyin, tek kelime yazmam size, üstelik olumlu mesaj da yazmış idim üstüne . Neyse, kalın sağlıcakla

1BeğenmedimŞikayet

ziyaeddin ()

Relax Aynur Hocam rahat olun herkez zararda şakalaşma gayet doğal yanlış anlayanlarda olabilir şartlar musaid :)
Anlayışla karşılayın karşılayalım karşılasınlar

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ya arkadaşlar. Niye ön ve arkadaki @strategicaltrade hocama yazdiğim mesaji okumadan beni süçloyorsunuz. Hocamla şaka terzide bir şey yazdım. ve o şekilde bazen şaka karışık yazılar oluyor aramızda. . Yasemennisa hanimda sizde beni yanlış anladınız.
Tüm yorumumu okun istersiniz. Benim her hangi bir hocama saykisizlik eleştiri yaptığımı gördünüz mü ? Bir az rahat bırakın.

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ziyaeddin ()

Off of ki ne of grafik yalan söylemez gidecek o kötü yerlere yapacak bir şey de yok Hocada bu grafiği atmaktan usandı biz yine bildiğimizi okuduk

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok estafgurullah saygısızlık olarak düşünmedim, gunlerdir cok detay verip açıkça düşecek diyordu zaten ya, o yüzden dedim. Inşaallah kısa sürede toparlarız:)

0BeğenmedimŞikayet

Kaos8181 ()

Yani hocam diyorsunuz ki sıkı tutunun düşüyorsunuz, değil mi

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Merhaba tüm Bilgi ve tecrübenizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Peki bu metalin yukarıya doğru yükselişi ne zaman olacak?

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Hocam tebrikler doğru söylüyorsunuz uyardiniz can cekisiyor dediniz hatta. Düşüş henüz bitmedi mi diyorsunuz siz yani?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

uyardığınıza ben şahidim
teşekkürler
hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Aynur hanım daha açık ne kadar verilebilirdi hocamın tüm grafikleri açıktı bence

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş düşüş devam edermi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

10 aralık'ta ne düşüşü var kardeş

EDEP_ve_VEFA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Ben de siz şahidim... uyardınız.. kimsesi suclamasin... Herkes kendi kararını verdi... @strategicaltrade

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

hayırlı akşamlar , hocam bu düşüş son düzeltme mi yoks a10 aralık da beklediğimiz düşüş harici mi ? bu arada daha önceki bir sorum da beklemek de fayda var demiştiniz, ayrıca tebrik ederim. teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bir sonraki yorumum gelmiştir size. Kırdıysam özür dilerim. Zaten 3..4 tane usta kaldı. O kadar anlattınız doğrudur..

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

:). Ben şaka yapmiştim. Tabiki. Sonraki yorumumu ukun lütfen. Ben streder hocamla ara ara şakalaşiyorum. Benim hiç bir hocaya saygilsizlik yapmicağimi de biliyorsunuz.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Daha nasıl diyecekti Aynur Hanım, sürekli söyledi zaten ve her detayıyla... olan oldu, kimbilir ne kadar düşecek? :(

0BeğenmedimŞikayet

Eliiff ()

Tepki yükselişinden faydalanmak için alınır mı hocam? Yükselmeden düşüş devam deme ihtimali daha mı yüksek.

0BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Tersteyim hocam 6.10 ortalamam.
Yükselişe geçmesi tecrübeleriniz ışığında ne kadar sürer.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Düşüş devam eder mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bgrclk31 ()

Beklenir derken hocam aşagisimi gelir

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Üstadım TAM 35 mi diyeceğiz. Hanım Göz gözlüde :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum