Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 01:49:18
EUR 34.8751 01:49:18
USD 32.5595 01:49:18
ALTIN ONS $2322.8850 01:49:18

Grafiği gönderen: strategicaltrade

GÜMÜŞ ONS - 1G SİMETRİK ÜÇGEN

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Yanlişlik mi var ? Benim grafiğim yükseliş trendinde, şu an 12 dolardan gelen 29.85 e varan tepenin düzeltmesini yaşiyor.
Gelcek hafta son olabilir.
Gümüş 200 günlük ortalamaya henüz gelmedi. Eğer teşvik paketi onayini çıkartırsınız bu düzeltme bitmiş olacak. Haberinizi bekliyoruz

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

hadi inş. şu 2 haftadır baya yıprattılar insanları...

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Olmaz mi :). Hamda nasil. Ons altın. Ons gümüş. Gıram gümüş. Şu ankı fıyatta ters te sayılırım , üstüm gümüşe değil çamura bulaştı. :). 4,5 ay sonra sap sarı altina dönüşecek:))

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Çift yıldızlı hanım sizin grafik yokmu bu ne hal yükseliş ter dine girmişti
Nerde yükseliş gümüş sürünüyor
Grafikleri iyi analiz etmen gerek heralde

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

slmlar Aynur hn. sizin elinizde var mı emita..?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Yeni yıla az bir süre kaldı. Ve dip çalışması da düzeltmeside bıtmış olacak. 5 ay dayandık. Şu teşvik bir onaylansa gırafık yukarı dönecekti,

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Dayanalım. Az bir süre kaldı.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Geçmiş yılların grafiklerinde fiyatlar Ocak sonu Şubat başı
Kasım başındaki seviyelere gelmiş
Ümitliyiz hele ki ortalık bu haldeyken terste kalmak zor

0BeğenmedimŞikayet

ziyaeddin ()

Üstadım @strategicaltrade Hoca da Devam edecek te şu meşhur kamplumbağa hikayesindeki gibi bir durum var şimdi mapus yolu görünmesin bize sustum :)))

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CAHIT_OLCAY ()

Inşallah kazanciniz bol olur

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Dostum devam grafiklere 3 4 sene önce bensterlindeyken seni bilirim al sat demezsin günüşsayfada 10 20 kişi varkende sen burdaydın

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım. O beklediğim sayı bir gün gelecek. Ytd. O zamana kadar buradayım ben. Gelcek hafta dip görülürse sizde alin bence bir az. :))
İşlem yapmiş olursunuz..

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Doğrudur. Birde teknik öğrenmeyi sevdim. Daha ilerlemek istiyorum. Kalbi güzel tatlı dilli insanlarla beraber bu yolda ilerlemek keyifli olyor aslinda..

CAHIT_OLCAY için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Evet. :). Bekleyelim beraber.
Fakat site de tad tuz yok. Ne zaman bakılırsa 2,3 kişi var ki yorumları gümüşün tersinden daha moral bozuyor.
En iyi si az bakmak , görmemek , kendi işimize bakmak.
3.60 satıp bir daha alamayan biri. her gün burda sabahtan akşama yorum yazıyor. Sanki 10 milyon nakıt var. Ve yine ustalara sataşma.
Neyse yine uzun yazdim ya. Hoşça kalın.

ziyaeddin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CAHIT_OLCAY ()

Birakamasin diyorum çünkü artık bağımlı oldun

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

:) estağfurullah hocam sağolun siz de iyi bakın

Yakın_bir_dost için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim. rasyonun bu dediğiniz yere gelebilmesi için önce 74'deki ana trendi kırması lazım. kıramaz ise işler yine altın lehine işleyecek 84-85 bölgesine doğru bununla ilgili paylaşım yaptım birkaç kez..

0BeğenmedimŞikayet

ziyaeddin ()

Hem ne çamura bulaştık balçıklı humuslu killi mırıklı hepsinden mamül Aynur Hocam :)))
Sabredeceğiz başka yol bırakmadı

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

peki o bir ters bayrak ise ve çalışırsa napıcaz. ellıot ile ilgilenmiyorum çünkü ciddi bir bilimselliği yok bana göre. bir çalışır bir çalışmaz. çok kafa patlattım ben de zamanında ona ama işe yaramadığını gördüm malesef. e dalgasının tersi yönü yukarı hareket oluyo, bayrak değil de o bölgede ikili dip çalıştırırlarsa evet e dalgası dediğinizin tersine hareket başlar ama ben bunu elliot dalga prensibine bağlamam şahsen. sürekli çalışmayan ve aynı sonucu her defasında üretmeyen bir sistem sadece olasılık olarak kalır. ama uğraşanlara saygı duyuyorum.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yakın_bir_dost ()

sen kralsın yorumlarını hiç bir zaman esirgeme sen :) seni üye olmadan takip eden çok kişi ver ben gibi buna eminim kendi iyi bak...

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Tmm. Rasyonun 55,50 lere geldiği gördüğüm gün gümüşü bırakacağam, o zamanda istediğimizi almiş oluruz.
Bir kere girmişiz bu işe , çamura bulaştık. Denize girmeden çıkmak yok. Sabırla bıkmadan kendimi üzmeden zorlamadan rahatıma bakarak bekliceğim.
Sert bizler için burdasınız. Emek veriyorsunuz. Teşekkür ederiz..

0BeğenmedimŞikayet

mad01 ()

Ters flama genelde aşagi dogru kırilmistir hep. Onsta dibi bulamadi demekki gram 540 lara gelicek gibi oradan geri yukari bir atak yapabilir . Ama altins gore gumus cok saglam durdu bu iyi bir isaret. Onceki dususlerde altin 1 tl dusse gumus 30 kurus duserdi.

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

:):) yorum yapmıycam teknik olarak :) ben piyasayı bıraktım aynur hanım kazandığım bana yetti şükür. allah sizleri de kurtarsın ne diyim. sadece yardımcı olmak için burdayım başka bir işim yok yoksa.. ben olsam evet tl de beklerdim sessiz sakin ve 6,10 üzeri kalıcı olmadan da bulaşmazdım gümüşe.. gümüşün altına göre sağlam durmasının sebebi rasyodur hep dile getiriyorum. rasyo dolar ons dışında üçüncü ve inanın çoğu zaman bu ikisinden bile etkili üçüncü bir bileşke kuvvettir gümüş açısından. sürekli takip edin onu.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Çunku ''E'' dalgası son dalgadır biliyorusun.Hareket ''E'' dalgasının tersi yönüne devam eder.Al sanabir örnek

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

niye bakınca simetrik olduğu anlaşılmıyo mu hocam :) gerçi sen de haklısın biz traderların vakti olmuyo göz aşinalığıyla hemen çizip işleme dönüyoruz. olur ekleriz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Üçgende Simetrik oldugunu göstermek içn (ABCDE) etiketi koyarsan daha isabetli olur.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam. Gördüm hepsini. Yine bir şeyler söylemek işitiyorsunuz. Grafik atıp atıp duruyorsunuz. :). Gelcek hafta nakit lazım olur demek işitiyorsunuz galiba.
1850 altı hetta 1825 bile geçemedi. Altın 200 günlük ortalamaya geldi. Amma ons gümüş henüz ordan uzak. Altın kendini toparlamazsa ons gümüşün 200 günlük ortalamaya kadar sarkması doğal hakkıdır. Çok az kaldı bence. Son çırpınışlar. Artık sustum bende. sadece beklemek ve izlemek. Dip çalışması bitince fake hareketi görürüz hep beraber. Merak ettım. Sizde ne var şu an ? Nakt mi ? Altın gümüş mü ?

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

şu anda öyle bir emare görmüyorum ben şahsen gördüğümde aktarırım mutlaka inanın.

Kskn55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim ne demek

cavdar58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cavdar58 ()

üstat eline emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum