Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:53:12
EUR 34.7748 17:53:12
USD 32.4684 17:53:12
ALTIN ONS $2337.9850 17:53:12

Grafiği gönderen: hedomedo

hedomedo ()
Gümüş

onursal abinin son çalışmasıdır

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş ons olarak bakıyorum duruma, gram gümüş olarak değil, şu anda ana trend aşağısına geldi, temmuz sonundan başlayan yükselişi tamamen geri aldı. Bundan sonrası ya şelale ya fişek açık ve net.

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Nereye kadar düşer bu gümüş bilgi verirseniz sevinirim

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Az önceki yakın profilden çekilen grafiğin geniş profil grafikte ki benzerliklere dikkat edin. 24 Eylül'de ilk düşüş sonrası olan , sağında ki 2. Düşüş 28 Ekim'de olan düşüş ve sonrası en son düşüş ise 24 Kasım'da olan ve sonradan olacağını beklediğim bölüm.

1BeğenmedimŞikayet

Opirus ()

Yani anlatmak istediğim şey, sanki gümüş düşmek istiyor, ama izin vermiyorlar gibi duruyor, gümüş ons grafiğinde

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Opirus ()

Hangisi daha riskli, altın mı gümüş mü,

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

Çünkü Altın gümüş rasyosu direniyor radyo yukarı kırıp 100 hedeflerse gümüş un parçasını bulamayız :/

Opirus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Misss kaymak olur abi keşkeee

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

32 ons olsa dolar 8,50 olsa:) gümüş 8,75 olur.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Opirus ()

Herşey düşerken gümüş neden yerinde sayıyor,

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Olsa diye yazarsak ons 32 olsa keşke abi )

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dolar ne olur bilemem ki. 24,10 olsa dolar 7,80 olsa mesela 6,04 olur. 23,15 olsa dolar 7,85 olsa 5,82 olur. 23,80 olsa dolarda 7,95 olsa 6,08 olur. Daha yazayım mı olsa olsa diye:)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Yani Onur abi kaç gelir grafiğine göre

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

HOCAM ben dolar yönlü bakmıyorum. Grafiği analizim ne ise o şekil devam ediyor. Grafik neyse o.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi bende işte satmıyorum yarın düşüşmü olcak dolar çok çekildi 5.70 ler gelirmi acaba yarınada bi rakam ver busefer satıcam söz:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bende hedef belirliyorum ,7,15 ilk hedefimdi, kıyısından döndü. Bazen al sat yapan arkadaşlara bakıyorumda, çoğunluğu satmayan ve sonuna kadar bekleyenlerden daha az kazanmış oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam bende sizin gibiyim o yüzden şöyle yapıyorum sizede tavsiye ederim elimde ki paranın %10 u ile sadece al sat yapıyorum yani yatirimim 5.90 sa 1k aldıysam bunun sadece 100 gr imi 6 veya daha yukarıdan satıyorum 10 20 mi ne kazanırsam cepte düşerse alırsın düşmezse 10 20 kac paraysa o kadarını kazanmış oluyorsun zaten

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

He de geç dostum ddd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Şimdi al sat işi bilgi tecrübe ister gayet mormaldir ama cesaret 1. Sıradadır en kötü benim düşüncem kendi bildiğimi yaptım kaAndım yada kaybettim tabikii satılmıcak zaman kar vardır ama gümüş tamamen al sat aracıdır başarılar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstad geçen birisi yazdı 0.80 makası varmış özelin özeli kur vermiş kuveyt hani arap olsa ortak diyeceğiz de :)))

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Evetde işte ben beceremiyorum galiba çıkarsa tekrar alamazsam diye satamıyorum:(

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

İyiymiş senin o makasla günde en az 2 alsat yapman lazım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Maşallah, bende 4,5 5 kuruş:((

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Makas bende 2 küsür kuruş abi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Zaten al sat amacı o kadar fark gerektirir. Kısmet

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Banka bende 6.02 alıyordu 5.82 olan parçamı satayım dedim bağlantım gitti bir türlü giremedim bi girdim 5.98 alıyor bende satmadım bekliycez mecbur yapacak bişey yok her parçamın arasında mutlaka 20 kuruş olması lazım yoksa al sat boştur benim için

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hayırlı olsun dostum, geri alımın iyi yerlerden olsun umarım.

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Ben sattım sın eakamına kadarda yzdım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O burada gelen rakam. Sen bankadan bak. Neden site rakamına göre düşünüyorsun ki. Hem satışın 5,98 5,99 olurdu. Boşver, dolar yönlü çıkışı dolar yönlü iniş yapar.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

6.04 geldi abi satmadık yine aldığım yere yine geliyo 5.93 alımım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

HOCAM verdiğim rakam bugün için en tepe mi oldu:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum