Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:48:11
EUR 34.9058 02:48:11
USD 32.5375 02:48:11
ALTIN ONS $2331.1850 02:48:11

Konu: avtur

soz verdım ama cok acıl bı ısım cıktı dısarı cıkmak zorundayım 3 13 ustunde ustte ısaretlı hedefle beklemeye devam dostlar dıger sorulara da bakıcam erken bakarsa ısım

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Antalyammm ()

allah razı olsun kardeşim yardımların için

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

İşimizin başındayız fırsat buldukça da arkadaşlara yazıyoruz dostum:)

Antalyammm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Antalyammm ()

selam aleyküm kardeşim her zamanki gibi aktifsin maşallah

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Sermaye azaltımı yaptı o yuzden

Ozkan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozkan42 ()

Ahmet hocam crfa bu fiyatta neden cikti

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Para. ihtiyacinnyoksa sabret biraz hocam piyasada lotu azaltildi crfsa nin bı bakmışsın 300tl. olmus :)
Tlmanda buna benzer İşler olabilir 29.7yada 28 TL zararkes seviyesi buranın kirilimina göre zararkes yaparsınız yada yeniden pozisyona girersiniz

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Sayın Ahmet bey size durumumu izah ettim unv. ogr. lerim var benim 7. aya kadar okul taksitinden başka sıkıntım yok çok şükür. ikisindede zararım fazla yok bekleme suremde çok sizin mesajınızı pek anlamadım hakkınızı helal edin saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

2 41 desteğe oturmuş baskı çok kağıtta 2 27 1 97 görülebilir lakin uzun vadede üzmez diye dusunuyorum

wasgemove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hocam ihtiyacınız yoksa crfsa sermaya azaltımı bana qnb nin ucusunu hatırlatıyor her ne kadar hareketleri çok. ilginc olsa da kağıdın
Tlmanda bı sızıntı var kulağımda fena şeyler olabilir diye eğer çok zarar yoksa biraz sabir

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet7820 ()

Değerli abim bugün itibariyle avtur ile vedalaştım. Eger 3 40 altına gelirse tekrar yola devam derim. Gelmezse sayende ekmek yedim. İşin gücün rast gele

0BeğenmedimŞikayet

Ozkan42 ()

Carfsa neden böyle oldu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Serkan87 ()

Bugün sayfaya yazdim @SUSAMLI_SİMİTÇİ avtur diye baktım herkes almis

BistMan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

Sayın Ahmet bey selamlar tliman ve carfursa da ne yapmalıyım önemli tşkler saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Siptar16 ()

Abi 2 aydan beri hemen- hemen 2 hafta da bir sordum sana bu hisseyi dedigin gibi haklisin yorumlarında

0BeğenmedimŞikayet

BistMan ()

Ben 2 hafta önce 2 dakikalığına avtur cu oldum... Beni katma :)

Serkan87 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Serkan ilk uyeliginde seni niye engellediğimi illaki tescilleteceksin kendine ben ne zaman paylaştım ne zaman alındı satıldı hakkında zikrin olmayan birşeye hemen fikir neden katarsin hiç mi degismeyeceksin sen ?
Kısaca özetleyeyim engelli kadrosunda olduğundan gormemissindir 2 58 alındı 3 45 altına düştüğünde stop edildi 2 64 den 2 92 ye 3 kez trade
2 92 3 13 arası bir trade daha 3 13 üstü trende olurum demiştim ve oldum yeterli mi

Serkan87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Pekgy gorusun nedir usta baya düşmüş bı hisse

0BeğenmedimŞikayet

Serkan87 ()

Bugünde herkes. avtur cü oldu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum