Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0842 12:32:07
EUR 35.0329 12:32:07
USD 32.2895 12:32:07
ALTIN ONS $2382.4450 12:32:07

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Niyazi_Dalkilic ()

grafik için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Oregon ()

Fikirleri yok beyanlari çok gümüş ilk defa aldım gramciyim ve gümüşten zararda o rakamları duyunca panikledik haliyle

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne olacakta 4 e veya düşecekmiş?

Oregon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oregon ()

Sence daha kaça kadar düşer kafa karıştıran çok 4 e 3 e iner gümüş diyorlar 7 den aldım zarar çok kafam karıştı

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O tepki yükselişlerini çok yaşadık. Geç kalmışsınız. Şimdi bence biraz daha sabredeip düşüşün bitmesini beklemeli.

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sizi ilgiyle takip ediyorum fiziki altında olduğunuzuda biliyorum... bazan kaçırdığım yazılarınız oluyor o yüzden sormuştum açıkçasıda içim huzursuz biraz 1700 lü onslar konuşulduğu için... kendimce şunu düşünmüştüm bir tepki yükselişi olursa satayım hiç değilse gram arttırayım ... emin olun soru sormak rahatsızlık vermek genelde istemem şu ara kafamdaki sorulara cvp arıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben de aynı senin gibiyim. Bekliyorum. Bİraz daha sabredelim.

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

hayırlı günler 5 ay önce 1975 ons 467 den aldığım altınlarım duruyor.. sizce bir tepki yükselişi olup sonra tekrar düzeltme düşüş mü olma ihtimalı var... şimdiden teşekkürler..

1BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Saglam yer risklidir. Destegi takip edelim.

Faysallll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gramı tahmin etmek imkansızdır. Yaklaşık degerler üzerinden gidebilir. Ons bazlı takip etmeye devam edelim.

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sagolun Size'de...

Bahtsız_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Trend dönüş sinyali için teyit almamız gerekiyor.

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

7 ÜZERİ ...

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Yok hocam parçalı alım yapıyorum zaten de fazla bişey kalmadı sağlam yerden yapayım diyorum o yüzden :)

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

hocam 465 ten alimim mevcut gram tl . usd tl ciksa ons dusuyor ons ciksa usd tl. yokmu bunlari sabitleyecek imkanin :)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Ne zaman yazsam zaman ayırıp cevap yazdınız Rabbim bereketli kazançlar nasip etsin.

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Hocam tepki yükseliş derken o zaman yine aşağı geri gelecek galiba öylemi anlamalıyız. Satıp alt dan alalım o zaman?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Paylaşmış oldugum grafikleri incelemenizi tavsiye edebilirim. Bu konuda Siz'e fikir verebilir.

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Hocam uzun vade de gümüşün gelebileceği yer neresidir 2021 ağustos ayına kadar. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Teşekkür ederim. Son bit soru daha sorabilir miyim. Genel olarak madenlerin ufak düşüşler olsada yönü yukarı mıdır. Tabiki dibi yakalamak çok zor ama trend olarak ne tarafa

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hem gümüş hemde altın destegi test ettiler. Şimdi yukarı tepkilere bakacagız. Gümüş ve platin öncelikli tercih edilebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Altın mı gümüş mü her ikisi mi tabiki platinde var bu konuda emin olamadım. Üçe bölüp de yatırım olabilir sizce tahminleriniz nasıldır

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

A. selam. Uzun vadede hiç tereddüt etmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

S. a sayın hocam nasılsın. Bayadır sitede yoktum. Uzun vadede altın ve veya gümüş almayı düşünüyorum. Bekleyip beklememek te kararsızım fikirlerin nedir yardımcı olur musun tabiki son karar ve mesuliyet bendedir

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yani elinizi bu kadar korkak alıştırmayın :)Siz alın buradanda artık düşerse düşsün. Risk olmadan kazancın tadıda olmaz :)

Faysallll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İlk destek hattı çalıştı. Altın iyi düştü ama gümüş pek saış yemedi. Tepki yükselişini takip edelim.

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Alım için çok mu geç kaldık sayılır hocam

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

yüzbaşım düşmüyoruz daha dimi :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tabiki ons :)

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum