Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 13:01:39
EUR 35.0023 13:01:39
USD 32.5766 13:01:39
ALTIN ONS $2350.1200 13:01:39

Grafiği gönderen: ulu_dağ

⭐⭐ulu_dağ ()
Gümüş
gümüş platin korelasyon grafi, ikisinin korelasyon degeri 0.68 yani %68 olasilikla birbirlerini takip ederler. platin suan %7 civarinda gumusten fazla yukselmis, o zaman gümüş de %7 (6.37 kadar)yukselme potansiyeline sahip. korelasyonda en onemlisi süredir, 4 saatlik grafikte hazirladigimda 7 gun sure veriyordum. bu grafik gunluk oldugu icin 2 hafta sure veriyorum yani gumus bu surede 6.37 seviyesine gitmeli... peki ya bu surede oraya gitmezse ne olur, o zaman da gümüş platini %7 (216 kadar) düşürür. 14 günümüz yarindan baslayacaktir izleyelim görelim...

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

:) bekliyoruz 260 tl yi o halde

ulu_dağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

bu dedikleriniz yillardir bu stede gördüğüm hayallerden biri :) yil sonu hededim 260ti ztn az kalmisti görmeye saglik olsun

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

anladım. demek son pikte satış fırsatı verdi ama kaçırdık. tekrar düşüp işaret ettiğiniz kırılımı yapma ihtimali var mı peki satıp alttan alsak sonra hedefine koşsa :)

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Hayırlısı oldun hocam

Şaheser için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaheser ()

Gümüşü satmaya niyetin yoksa biz satalım o zaman. Sattığın zaman da söylersin biz alırız. Saygılar.. Şaka şaka. İnsanın yükselişle ilgili sabrı bitti ise, o yükselir. Gidenin arkasından bakma gelenede sırtını çevirme. Bir ata sözü var; "Hay'dan gelen, Hu'ya gider. " Biz yalnızca aracılık yapıyoruz. Irmak üzerindeki kabarcıklar misali. İnşeAllah kar edersin.

Mülayim46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

ben de oyle diyecektim:) demekki bu iste sansin yok abi

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

şimdilik onde gozukuyor buyuk resimden baktigimizda platin cok geride efenim. asi haberleri platine yariyor ondan ayrica brend petroldeki yukselis de etkiler korelasyonlari 0.82

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

teşekkür ederim yanıtınız için. platin diğer emtialara kıyasla gördüğü zirveye tekrar geldi ancak altın ve gümüş öyle olmadı. bunun sebeb- i hikmeti nedir sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Sorma hocam gümüşü zamanında 346 lardan sattım fırladı. platin aldım Mala bağladı platini sattım gümüş aldım şimdide gümüş mala bağladı kısmet hocam site sadece beni takip etse zengin olur hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

sen platini satınca cikiyor mulayim abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Zaman geçmek bilmiyor hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

suremiz devam ediyor efenim 11 gunumuz var

1BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

güncel durum değerlendirmeniz nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

bir günde %3 cikis iyi kaldi %4 :)

0BeğenmedimŞikayet

Fusica ()

Spark token verecek

Okan77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tsk ustad . takipteyiz degerleri.

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

ztn gumus 6.24 ustu kalamadigi icin skinti yaratiyor bu seviye ustunde aylik kapanis lazim bize

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Peki neden yukselmis ogrendin mi

Fusica için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

var tabi gumusun altina gore de 7.72 olmasi lazim ama onlarin korelasyonu aylar surer

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

6.30 ...6 .26 beklentili . bakalım oraya kadar cıkarmı cıkarsa kırarmı ? Gorecez

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Tebrikler emeginize saglim sayin @ulu_dağ peki boyle bir grafik gram altinda olabilir mi bilmedigimden soruyorum..

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

tesekkur ederim efenim @M_yıldız hayirlisi olur ins

Şaheser için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fusica ()

Evet araştırıyorum almayi düşünüyorum

Okan77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şaheser ()

Elinize sağlık hocam. Hayırlı geceler..

1BeğenmedimŞikayet

Okan77 ()

Oturup arastirdin mi peki xrp neden böyle yükselmiş :)

Fusica için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İyi tespitler . elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

as sagol kardesim

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim,
Selamlar

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

rica ederim kardeşim

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

rica ederim güzeldir her iki olasilikta onemlidir

OptimumPro için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum