Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 08:35:37
EUR 34.8948 08:35:37
USD 32.5763 08:35:37
ALTIN ONS $2327.6600 08:35:37

Konu: hmmm

22 KASIM bugunu böyle kapatsın yeter.kımseye ytd.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Ressst bu sayfada tek hüküm senindirv bu sayfada popilizm peşinde olan cakma ustalarla işimiz olmaz biz gerçegi aktarız onlar hayal eder. Ne dediysen o oluck ressst şimdi gelmeyen hedefin varsa onu soylesınler bu sayfada kim kimdir ne ne dir hadi bakalım

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yaaa işte boyle bu mumlar @SERSEFİL gibi çakma hocalarınıza boyle cız ettırır ögretır kendını. 2 ay öncesının gunluk grf. tutupda yok su yok bu form. dıyıp bır saat sonra gelecek sanan bilgisizlere boyle ögretir bu piyasa senın gıbı çakma ustalara bu işleri. hadı bebeler parka form. devam et sen muridlerinle :))) @Ragnar_lotbrook @Djossi

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Hocam yfidown da tersteyim. Düşüşü derinleşir mi :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

aynen bı kısmıs orda :))

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Sendede linkdowm vardı. Deme :)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

götür abimm gerısını salla gec git dun aksam bunları yazarken mıllet 14 gelırmı dıyordu 15.5 ları goren lınklerde bız ark. larla wp de 13.9/12.8 lerı konusuyorduk bosa yazmadık o yorumu dıkkat edın dıye :)))

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Rest. Götürüyoz paracıkları linkdowmda :P

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Bitcoin için RESSST yorumu (13 saat önce) Cevap yaz
lınk lınk lınk meyve suyu markasımıydı o :))) kımlerın canını yakacaksın bakalım üfürükten teyyare hedeflerınle :)))

sadece :))) surda 3/5 kım oldugu bellı olmayan çakma traderlara :))) gördünüzmü nasıl kaptılar kuzularınızı. bak o grafıkdekı de çobanın kendisi :))

0BeğenmedimŞikayet

Karagece ()

Teşekkürler kral :) şelale gelsin artık

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Emin olmadığım bir konu hakkında sessiz kalmayı yeğelerim

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Karaalemdar Resst mi hadi canım? Yok yaw

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Başkan ne yapıyorsun şu xtz hakkında bir kelam da den et

0BeğenmedimŞikayet

Hsnkorkusuz ()

Bunun bide bi büyüğü var yatırımcı 101 onuda referans alabilirsin aslında bu arkadaşlar yol gösterici ne derlerse tersini yap

Selam_olsun için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

:) arkadaslar dikkat et. Seni de engellemesin die uyari da bulunuyorlar. Biraz elestiriye acik ol yahu. Sayfa da herkesi engellersen kime faydan dokunacak.
30 dk once ethusdt paritesjnde de asılı adam vardi bende uyarida bulundum. baska platformlarda 03.00 kapanisi bu sekilde olursa sıkıntı olur diye. Ama su an ki manzara da ralliye kalkti. Seninde dedigin gibi bu sartlarda kapatirsa asli adam mevcut.

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Xler ilgi alanım benim de görünce dalasim geliyor başkan elimde degil

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selam_olsun ()

Kardeşim polemik istemiyorum. Sadece bu siteden fikir aliyorum zaman verdiğin zaman şahsen etkileniyorum. Ne biliyim zaman vermesen bak olmadi sen daha büyük düşüşten bahsediyodun. Onun için mala giremedim. Suçlamiyorum ama ...

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Başkan sen kizman birşeye hayrola yanlışlıkla tezek mı aldın yoksa sen de benim gibi aman ha

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihkarli ()

Usta borsa tarafına devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

oyle bır rakam fıyat vermez sadece form. söyler.

Karagece için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bugun boyle kapatsın dıye serh koydum zaten kapatır demedım ama bazıları sankı elde ben cızıyorum sanıyor herhalde bu grafıklerı :)))

Blacksin için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum