Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0664 11:26:31
EUR 34.6105 11:26:31
USD 32.4327 11:26:31
ALTIN ONS $2284.8550 11:26:31

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

25,46 ' Ya gidebilmemiz için
24.54 ( En az ) Haftalık kapanış
Yapmamız gerekiyor.
Bu olmaz ise Yine yukarıları
Beklemesin Kimse. ( Bu senaryo gerçekleşir ise yeni bi analiz yaparız )

Diyelim ki Bu kapanışı yapamadık ? Takriben 24,25 Civarında bi kapanış bekliyorum şahsen
BU tip bi kapanış 23,50 gibi bir destekten tepki alımı ile haftalıkta bizi 25,002 kadar götürür ve düzeltmeye devam ederiz. ( HAFTALIK analizdir günlük tabela rakamları ile karıştırmayınız.)
saygılar iyi hafta sonları dilerim.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

Hadi bakalım inşaAllah beklediğimize değer

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sizlerden de Allah razı olsun. Bol kazançlar.

ziyaeddin için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ziyaeddin ()

EyvALLAH Üstadım ALLAH Razı olsun İnşaALLAH dediklerin hep çıktı.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

mart gibi 8 küsürden satarsın

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

0yun13ozan ()

5.83 ekleme yapıldı

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

Orta vadede?

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Amaç kısa vadede 20 krş kar ise tabiki buradan alıp 6x istediğiniz yerden satmaktır.

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

çıkış yeri neresi üstad?

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Gelecek Demiş(tim) Neden günlük rakamlara takılmamak gerektiğini anlamalıyız. pozisyonlarınızı kısa vadede en az haftalık düşünün. 5-70 - 5-80 kademeli alım yeridir. isteyen değerlendirir. Bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Takip ediyoruz alt yorumu. Bakalım Derinleşecek mi yoksa hedefine mi gidecek?

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstadım bir anda gerçekleşen bu yükselişin sebebi ne olabilir yüklü alım değildir herhalde
25.02 rakamından haftalık kapanış yapacak sanki tekrar bir anda aşağıda fake hareket olmaz ise.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bende üstadları takip ediyorum açıkçası, onslarda bir sıkışma olduğunu söylüyorlar, ancak hoop diye yukarı da gidebilir ki onslar şu an dönüyor göründüğü gibi, 5.70 bulsam fullerdim. Ytd.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH Güzel ikaz ve yorum için çok teşekkürler Üstadım
aynen dediğiniz üzere yukarda pazarlık bitmiş paranın yeni yönetimi tl yi güçlü gösterecek sizin öngörünüzden doların stabil duracağı bunun tl bazlı gmş gramda negatif etki edeceğini söyleyebilirmiyiz
birde beklenilen onsların kırılımı tüm bunlardan bağımsızmıdır spek hareketler dahilindemidir.

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Bende bekliyorum alımı yüzde 50 gümüşteyim. Ne kadar çekilme bekliyorsunuz. 5.60 civarı mı ya da daha altı gelirmi

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet, orta- uzun vade, inşaAllah onu da alırsam full gümüşte olacağım, altın da var az birsey o zaten uzun vadede, nasipse.

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Selçuk hocam tepki alımı 25 lere götürür demişsiniz tahmini tabi tekrar düzeltmesi 23.50 gibimi

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Yasemin alımlarınız uzun vademi olacak. Son parça ile full gümüşte mi olacaksınız

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler Selçuk hocam, bekliyoruz inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

PAVRİ ()

Selcuk bey bende sizin gibi dusunuyorum faiz karari sonrasi tahminlerdeki tepki dususu olmadi ben bunun faiz karari sonrasi yukselis havasi yaratip sonrasinda yeni bir dalgayla dusus bekliyorum..

7BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

TL ile alım yapmıyorum . 23,70 den aldım 1 parça . TL bazında düşünecek olursak , araştırmalarım türk lirasının değer kazanacağı yönünde ve usd şuanda fa/ke hareketler yapıyor. 5,70 almalıydınız bu seviyelerden kar satışı yapılabilirdi. ancak 5,70 ve biraz daha altı tekrar gelecek. ( ytd)

1BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Selçuk hocam hala alım yapmadınız sanırım.5.70 ilk alım yeridir demiştiniz. Öngörünüz nereye kadar çekilir gümüş

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkürler hocam elinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum