Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:41:18
EUR 34.9839 07:41:18
USD 32.2051 07:41:18
ALTIN ONS $2414.8350 07:41:18

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sabirdan degilde aslinda yine terste kalmiyim diye almadim abla ne zmn yukseldi biz o zmn aliyoz dusukten almiyoruz:)) bugun mb faiz sonucunu yorumladilar tvde ilerde yine faiz yapabilir gibi biseyler dediler aslinda ondan almadim yoksa alcaktim bugun 447den

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayirlisi olsun kısmetinde ne var bakalım maşallah sabrına tl olsa ben
düştü diye alirdim))

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Malesef öyle oldu zarar ederek tecrübe kazanılıyor

Nuh_bektaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuh_bektaş ()

Bu sefer terzi olmuş almayarak zarardan kar etmişsin

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Bende almadim abla ana parayi 4 e bolmustum 3 parca kaldi onla bile almadim suan pek guvenedim yine duser diye beklicem biraz tlde

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Selam kardeşim ben gram almadım kardan zarar oldu inşallah sende en kısa zamanda çıkarsın zarardan

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

Evet aynen

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Hayilirli olsun kanka iyi yapmisin azimiz yandi ya artik direk atlamiyom:) azdaha beklicem 1 hafta. kdr dusmezse alirim. yine ama 7.7e kdr tepki gelebilirmis kanka dikkat etmekazim 7.25 destekmis rsi da

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

En iyisini sen yaptın ben aldım en son bugün 5.80 den gümüş aldım elime para geçerse yine alırım alttan

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen aldin mi gram gumu sfln

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Oo kiloylan kanka :) yok kanka almadim daha bekle acele etme cunky mb aciklaamsini oku 1haftalik takip edicekler sonra repo faizi falan yapacaz demis o ne demekse bilmiyom yani gidisata gore yone dusurcekker suan almak cok riskli kendi fikrim

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Kanki ne yaptın aldın mı gram

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Gramlarida mi bozdun abi hayirli olsun

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

yok bende tl yok ben daha once hepsını bozdum arsa almıstım 20 gun once
sadece az bırsey gms var

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Abi sen aldin mi bugun gram

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen aldin mi gram abma bugun ben almadim daha inicek diye tahmin ediyorum cunku yukselsede sorun yok zaten 515dan da gramim var:)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

aynen ablam sabır

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlısı olsun yinede sabredenler kazanicak diyorum umudumu kirmayim))

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

evet haklısın bende beklemıyordum merkez ters kose yaptı sabırlı olmaktan baska care yok

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hoşbuldum kardeşim şükür iyiyim bu kadar düşüş beklemiyordum sabirda kalmadi artık

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

ve aleykumselam ablam hos geldın nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Selam kardeşim nasılsın iyisindir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Aleyküm selam degerli kardeşim ustam gönlüm hep burda olmanı ister dinlen ama bizi çok yalnız bırakma sağlığına dikkat et yengemize selam söyle sana iyi baksin dilerim bu ara uzun sürmez Allah'a emanetsin dualarim seninle sevgi ve hürmetler @hakan7038

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

eyvallah kadım dostum emegıne yuregıne saglık saglıkla kal

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Abi selametle
Bizi selamsiz koyma uzun olmasın

1BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Merhaba sizin yazılarınızı ne zamandır takip ediyorum. Keşke herkes sizin gıbı dayanagı olarak ve tutarlı konusup rakam verse burda. Ama malesef aklına gelenı yazıyorlar sonrada ben nerden bılebılırdım bole dusecegını dıyorlar. Madem bilemedın neden rakam verıp ınsanları kendıne ınandırıyorsun defaatle aynı seyı yapıyorlar hemde. Yazık gunah satamadık kaldık terste zarar uzerıne zarar edıyoruz al sat fırsatları kactı kac kez ben bıle hatırlamıyorum artık:( kendı adıma sıze bu ıncelıgınızden ve tutarlılıgınızdan ötürü cok tsk edıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Eyvallah kardeşim, @Polat3458 @HARPUT @Nur_71 selam olsun. Ben ara vereyim, gidip dinleneyim. Selam ve dua ile.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Söylecek pek bir şey yok abi ,
Sayfa biraz iddia sayfasına döndü mesele 20 rakam vereyim biri geldimi ben demiştim meselesi oldu, sıkma canını git dinlen sağlığına dikkat sen bize lazımsın abim
Saygılar bizden

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Muradım, hem kırgın hem üzgünüm. Faiz yükselecek, faiz düşecek, faiz inecek, altın 500 olacak, altın 400 olacak, insan binlerce kişinin katıldığı bir platformda yazıyorsa, dayanaklarınıda yazmak zorundadır. Tutar tutmaz, o önemli değil. nemli olan yazdıklarımızın mantıklı bir izahı olması. Bir kişi bile boşa umutlanıp ya da karamsarlığa kapılıp, bizim yüzümüzden zarar ederse. Dayanaklı şekilde ön görüde bulunursun, kişiler kendi kararını kendi verir. Ne kadar uğraşşamda sen şahitsin, bitmedi gitti. Durum ortada. Sevgiler, saygılar can kardeşime.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maksat_zarar ()

Anlasak risk alacaz da anlamıyoruz ki ne diyor bu grafik!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum