Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 16:24:02
EUR 34.8128 16:24:02
USD 32.5172 16:24:02
ALTIN ONS $2320.2650 16:24:02

Konu: 19 mumamması - 66vip hatırlatma

⭐⭐66vip ()
Gümüş
o zaman baslasın diyor teknık, ...

Son grafıklerı hatırlatma zamanı geldı, Calısan grafıgımız dususun yukselıs kanalına gırmesı ıcın altı doldurdu ve asagı gıtmek ıstemedıgını gosterdı.

Piyasanın ; faiz yükseltme ve bu yükselecek faiz oranının 200-300 arasında olacagı ıhtımılanı fıyatladı ve fiyatlamaya devam ediyor.Bu sebeple 19 una kadar biraz daha asagı yukarı hareketler olacagını, yukselen kanal Altın a bıraz daha ınme ıhtımalını goruyorum.

Bundan sonraki ihtimaller;
Aslolan enflasyon oranında faiz acıklamaktır...

Egerki bu fiyatlamanın üstünde 350-600 gibi bir oran acıklanırsa düşüş derinleşir ve yukselen kanalın kırıldıgı yerden daha asagılarda usd kaynaklı yenı bır kanal olusturur ve bız o gordugumuz zırvelerı 3 ay gıbı bır sure ıcerısınde ancak gormeye baslayabılırz.

Şayet faizde oynama hiç olmaz, yada 200-300 olarak acıklanırsa ani yukarı yonlu hareketler baslar ve gumuste ve altında eskı zırveyı yakın zamanda test ederek yenı zırvelerı test eder.

Şahsi kanatime gelince 250-350 baz puan acıklanır ve bız grafıkte gordugumuz kanal altı alım noktaları kullanılarak tepkı alımlarıyla yukselen kanal ıcıne tekrar gırerız dıye dusunuyorum.

Çünkü usdnın yukselmesı ulke ekonomısı ne kadar tehlıkelı ıse faizin yukselmesı daha buyuk tehlıkedır ve yıl sonu hedeflerınden cok sasmak demektir.

Kısacası gümüşte 6:00 ve alt rakamlar, altında ıse 460 ve alt rakamlar alım ıcın kullanılır ve tepki alımlarıyla yukselıs kanalına gerı doner diye dusunuyor ve ongoruyorum.

Kasım sonu- aralık- ve subat ortalarına kadar yanı 2-3 ay gıbı bır surede metallerın cok daha ıyı yerlerde olacagı kanatındeyım.

SAYGILAR...

O zaman yaslanıp ızlemek zamanı geldı, yukselıs trendı baslasın diyor verıler ve grafık

saygılar...

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kritiksaat ()

yozgatlı hocam dediğiniz gibi yüzde 1-2 düştü

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Salih_sağlık ()

Vakit ayırıp grafik çalışmışsın yorum yapmışsın. Tutar yada tutmaz gaybı Allah bilir. Bize inşallah hakkımızda hayırlısı demek düşer.

Emeğinize sağlık. Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Sağlıkla kalın teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Allah'a emanet sende kardeşim,
Hayırlı geceler

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı gecelerınız olsun, cok seyler soylendı cok seyler yazıldı.

Hakkımızda hayırlısı olsun, alt yorum ve grafıkte ongorum ve calısmamla bırlıkte dusuncelerımı paylasmıstım.

En buyuk yatırım saglımız, saglıklı geceler.

ALLAH'a emanet olun, sabah gorusmek uzere...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Ünal72 alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Aynen yarın burda karar açıklanınca grafikler havada uçar ustalar gelir doğru dedin )))

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Her gun havada ucusan grafıkleri, yon belırleyen ustaları arar oldu gozumuz, ama her zaman burda olan, dalgalı denızde de yorum yapan degerlı ongorulerını esırgemeyen kardeslerıme selam olsun...
Yarın ogleden sonra yon bellı olunca gelecek arkadaslarımada sımdıden hos geldın deyım erkenden...

hayırlı gecelerınız olsun

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

aynen oyle kardesım, hayırlı aksamlar

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

katılıyorum size ve sizde hakkınızı helal edin bana çıkarlara yönlü yaşadığımız şu dünyada karşılıksız emek harcıyorsunuz vakit ve emek veriyorsunuz... şunuda bilin bu evren dualarla iyiliklerle güzelleşiyor bereketleniyor varolunn..

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam ortlamam 6.18 civarı kötü müdür

1BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Helal kardeş

1BeğenmedimŞikayet

Günay097 ()

Amin kardeşim Allah senden razı olsun inşaallah meyveleri hep birlikte toplarız ya nasip

1BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Adamsın toprağım

1BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

ALLAH razı olsun kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Sabır sabir etmeyen zarar eder biz ne sabırlar cektik

1BeğenmedimŞikayet

mamac ()

Allah senden razı olsun @66vip.

31BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Zararına satmayın, sabredın kar etmeyen cıkmayın vs derken hıc bır cıkarımız ALLAH adına yemın olsun yok, tek ıstegımız bız kazanırken bırlıkte kazanalım, yoksa sanal dunya fısı cekınce hersey bıtıyor, ama bıtmeyen tek sey dua, tek ıstegımız yemın olsun kendı adıma yazıyorum dua edılmesı, ne lıke ne yıldz ne baska bır sey.
yanılabılırız o zamanda sız hakkınızı helal edın, sadece sundan emın olun nıyetımız halıs, inşallah sonuda hakkımızda hayırlısı olur.
Sabır az daha sabır, sonra meyvesını bırlıkte yemek nasıp olur ınsallah

SAYGILAR..

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yarın alanmı pişamn olacak bekleseydım daha alttan alırdım dıycek, almayan mı pısman olacak fırsatı kacırdımmı dıycek.

Her verıyı her hesabı dusunurken nasıp kısmınıda unutmamak gerek,

Umarım hakkımızda hayırlısı olur, ben olumluyum ve bekleyıp ızlemek zamanının geldıgını dunuyorum.

Ya nasip...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım benım, hayırlısı bakalım, ındıgı gıbı cıkacaktır, sıkıntı yok ınsallah,
bu arada yıldzında hayırlı olsun yakısmıs.

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yatırımın kucugu buyugu olmaz, herkes helalınden kazanc ıcın cabalıyor, ALLAH az yada cok degıl, helalınden verıp bereketını artırsın.

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Midland ()

abimin çok küçük dediğide 100-200 bindir biliyorum mütevaziliğini :)) Rabbim kat kat fazlasını versin.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah toprak saolasın, dua yeter capanoglu.

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

topram sen bizim gönlumuzdeki yıldızsın @66vip

1BeğenmedimŞikayet

Ykpykp02 ()

Burdan mı aldınız

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Oo abi sen böyle şiddetli alım yaptıysan vakit tamam demektir:)

Keyfin de kazancın da bol olsun saygıdeğer ustam

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

% 90 alım yaptım cok kucuk bır mıktarla beklıyorum onuda bu gun ayrın acıklama oncesı dusunuyorum,

ALLAH hakkımızda hayırlısını versın ınsallah

kritiksaat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kritiksaat ()

anlıyorum, bende kendimce biraz tl biraz gümüşle zarar etmeden 3 beş kuruş kazanma yolundayım, bilgi alışverişiniz için teşekkür ederim sizlere

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum