Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 01:10:02
EUR 35.0682 01:10:02
USD 32.2220 01:10:02
ALTIN ONS $2418.7850 01:10:02

Konu: BTC Grafik 18.11.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC en son test ettiği 16894.93$ seviyesinin de üstüne çıkarak 17.000$-17.200$-17.500$ direnç seviyelerini kırdı ve günü de 17.680$ gibi çok pozitif bir seviyede kapatmış görünüyor.. btc 'nin hala yukari yönlü soğumayan ivmesi BTC DOMİNANS'inin da artmasıyla ivmesine devam ederek bugün 18.483$ seviyesini görmüş olduğu ve şuan sakinleşmesi durumunda altlara az da olsa canlılık getirebilir desem de yükselen BTC DOMİNANS oranı göze çarpıyor olduğu ve % 67 civarinda geziniyor olduğu şuan da aşırı ısınmış bir RSİ ve aşırı alım ve yüksek volatilitesi nedeniyle seviyeler her an değişebilir cinsten olduğu, BTC alt bölgede 17.200$-17.500$ gibi direnç seviyelerinin üstünde şayet BTC 2017 döngüsünü devam ettirecek olursa zirve yapması sonrasında ise altsezonunun mutlaka gelmesi olacaktır bunun için BTC 2017'de gördüğü zirvesi 20.000$'a yakın bir seviyeyi yeniden hedef alması olacaktır..

BTC şimdilik 18.483$'da en yüksek seviyeyi gördü şuan tüm HO'larin üstünde ve pozitif bölgededir.. Yükselişin devamı niteliğinde ve son seanslarda gördüğü % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi, en düşük 16.570$'dan en yüksek 18.483$'a düşen seviye ise (17021.47$) BTC sabah bu seviyeyi test etmiş görünüyor olduğudur.. BTC'de haftalik kapanış seviyesi de olan 15.975$'in Altın da günlük kapanışlar yaparsa riskler aşağı yönlü daha da uzayabilir ve şuan saatlik görünümde ise 50-100-200 SMA destekleri de mevcut ve bollinger ortabandinin üstünde tutunmaya çalışıyor bir görünümde mevcut.. BTC 17.200$ ve özellikle 17.500$ seviyesinin üzerinde desteklenmesi durumunda yeniden 18.483$ seviyesini kırarak üst seviyeleri hedef alacaktır.. BTC'nin saatlik grafiğinde 17.000$ civarinda bollinger altdesteğinin ve 50 SMA desteğininde mevcut olduğunu hatirlatayim..

BTC'nin 17.868$ seviyesinde tutunması yeniden 18.000$-18.250$-18.483$ seviyelerini kırması olacaktır ve adım adım 3 sene önce ki zirve seviyelerine doğru gitmesi muhtemeldir.. BTC grafikte de gözüken 17.868$ seviyesinin üstüne cikamazsa ve kapanışlar gerceklestiremezse yeniden, kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltmesi olacaktır.. Aşağı yukarı yönlü hareketlerin ve dalgalanmalarin % 0.5 FiB geri çekilme seviyesi ise (17526.50$)'dir bu seviyenin üstünde bile tutunması üst bölgeleri yeniden kırması anlamı taşıyacaktır.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde.. RSI ise şu anda 60 seviyesine yakın ve 50 seviyesinin altına düşmesi düzeltmesine devam etmesi ve bu hareketlerin şimdilik boğa piyasasında ki hareketler olduğunu bilmemiz ve asla FOMO'ya kapılmayın sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederim..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Anladim hocam sağolun, binance den yapıyorum16.10usdt den aldim

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum şöyle söyleyeyim kısacası NEO TL olarak bugün sanirim 127 TL gibi bir seviyeyi görmüş aslinda şuan biz her ne kadar USD bazlı bakiyorsakta altkoinlere BTC bazlı da bakmamiz gerekiyor ve illa ki BTC/USD bazlı arasında çok farklılıklar var ve şuan TR borsasindasiniz TR'de USD kuru oynak olduğu için fiyatlar birbirini tutmuyor olduğudur.. Şuan genel görünümde NEO'nun grafiginde haftalık MA20 seviyesi olan 16.37$ seviyesinde kapanışlar yapması şart.. Günlük görünümde ise bugün BTC'nin salınımıyla birlikte 15.20$ seviyesini test etmiş kısacası 15.25$ günlükte ki en önemli seviyesi olarak göze çarpıyor ve bunun altında kapanışlar yapmaması gerekir ki, yaparsa şayet öncelik destek 200 günlük MA 14.34$ ve ardindan 4 Kasım'da gördüğü 13.45$ seviyesine kadar aşağı yönlü riskler oluşturabilir.. Haftalik direncin üstünde kapanışlar yapması günlükte ki direnç seviyelerini de hedef alması olacaktır bu seviyeler ise 50 günlük MA 16.60$ ve 100 günlük MA 17.80$ en önemli direnç seviyeleridir bu seviyelerin üstünde başarılı net kapanışlar yapmasi durumunda adım adım en son geçtiğimiz aylarda da test ettiği 25.859$ seviyesine doğru gidecek olduğudur ama yükselen bir BTC DOMİNANS karşısında BTC'nin düşmesi ve sert düzeltme yapması maalesef altlari etkilediği gibi NEO'yu da etkisi altina alacaktır..

gattuso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum şöyle söyleyeyim kısacası NEO TL olarak bugün sanirim 127 TL gibi bir seviyeyi görmüş aslinda şuan biz her ne kadar USD bazlı bakiyorsakta altkoinlere BTC bazlı da bakmamiz gerekiyor ve illa ki BTC/USD bazlı arasında çok farklılıklar var ve şuan TR borsasindasiniz TR'de USD kuru oynak olduğu için fiyatlar birbirini tutmuyor olduğudur.. Şuan genel görünümde NEO'nun grafiginde haftalık MA20 seviyesi olan 16.37$ seviyesinde kapanışlar yapması şart.. Günlük görünümde ise bugün BTC'nin salınımıyla birlikte 15.20$ seviyesini test etmiş kısacası 15.25$ günlükte ki en önemli seviyesi olarak göze çarpıyor ve bunun altında kapanışlar yapmaması gerekir ki, yaparsa şayet öncelik destek 200 günlük MA 14.34$ ve ardindan 4 Kasım'da gördüğü 13.45$ seviyesine kadar aşağı yönlü riskler oluşturabilir.. Haftalik direncin üstünde kapanışlar yapması günlükte ki direnç seviyelerini de hedef alması olacaktır bu seviyeler ise 50 günlük MA 16.60$ ve 100 günlük MA 17.80$ en önemli direnç seviyeleridir bu seviyelerin üstünde başarılı net kapanışlar yapmasi durumunda adım adım en son geçtiğimiz aylarda da test ettiği 25.859$ seviyesine doğru gidecek olduğudur ama yükselen bir BTC DOMİNANS karşısında BTC'nin düşmesi ve sert düzeltme yapması maalesef altlari etkilediği gibi NEO'yu da etkisi altina alacaktır..

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Ben neo yu verdim eth aldım

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Napalim çılgın neoyu verelim mi hocayı kaçırdık ise dönmüş

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Bilgiye açım ben aç :)

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Adamı Bi sal artık Mahir :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Evdekilerden bazılarını çıkartıp eth almam gerek ltc ve link hariç neo ile ada satıp yükseltsem mi acaba hocam

1BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

125 den hocam napayım linki dia yi erkenden sattım çıktı bunu aldım dün

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Mahir işe dönmem gerek
simdilik kardeşimm, majorlerden yana korkma ETH alimini yükseltebiliyorsan yükselt derim..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aynı şekilde LİNK. D'nin de var LTC. D'nin v. s.. v. s..

1BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Benim sepetim şu şekilde hocam 2700$ zararım var bu zararı kurtaracak bir sepet dir umarı. Sizin görüşünüz benim için değerli.
Elimde olanlar sepet olarak şunlar hocam
Ltc
Neo
Link
Xrp
Ada
Ve 1adet eth onuda 5000$ hedefim var gelince satacam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Elif hanım bence zararı az da olsa minimalize ettiğiniz zaman piyasayı biraz izlemenizi ve gozlemlemenizi, araştırmanızı tavsiye ederim.. LİNKDOWND'dan bahsetmiyorum alttan alabilmek ve keyfini altsezon gedligi zaman sürmek kısa vade de ise izsüren stoplar uygulayabilmek..

Elifelifgizemli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Baktım hocam bakmam mı ne zamanları varmış eth' nın

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Zarar coktu 1000 kadar dusurdum degerli kardesim elde yuzde 20 kdr nakitle anlik yapiyorum

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Kaçta terstesiniz ki dostum? ..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aynen sepet gayet güzel ve terste değilsen çok daha güzel dostum % 25 ile al- sat tecrübeni fazlasıyla bile konusturursun..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elifelifgizemli ()

Dominance düşerse burdaki linkdown mu kastediyorsunuz hocam sepet için?

1BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Hocam bu yazıyı görmesem çıkacaktım Neo dan

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

En guzel sepet eth link neo yuzde 25 hepsi kalan yuzde 25 te anlik icin ayirmak dogrumu degerli kardesim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

2021 başlangıcıyla birlikte NEO.. Şuan ise LİNK tercih sebebin olabilir.. BTC. D'nin düşmesi en çok ETH ve LİNK'e yarayacaktır..

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Hocam sizce neo mu link mi?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Piyasa değerine bakmadim geçen günlerde Total marketcap grafiği paylaşmıştım kar satışlarının olması çok normaldir.. Boğa piyasasında ve şuan belirsiz bir ortamdan BTC besleniyor ve zirve yapması ve duraklamasi altlara az da olsa BTC. D'nin düşmesiyle birlikte rahatlatacaktır.. Şuan altkoin market Total sabah BTC 18.463$ çıktığı zaman 166.5 milyar dolarmiş, satış yedikten sonra 159.5 milyar dolara kadar düşmüş ve şuan 162 milyar dolar civarı seyrini sürdürüyor..

BabaBakBankacıOldum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tradingview'dan ETH. D yaz Mahir gorebilirsin 2017'yi de.. :)

1BeğenmedimŞikayet

BabaBakBankacıOldum ()

Hocam senin yorumlarini cok degerli buluyorum. Bu arada dunden bu yana piyasa degeri 337 mia usd ye cikti. 7 mia usd lik artis soz konusu. Sevgiler

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Emegine saglik degerli kardesim

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Sağolun var olun hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim değerli dostlar, @ÇILGIN_KRİPTOCU bol kazançlar..

mrerror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

mrerror ()

Hocam teşekkürler emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum