Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:35:19
EUR 34.9839 12:35:19
USD 32.2051 12:35:19
ALTIN ONS $2414.8350 12:35:19

Konu: The Ec. nomist Dergisi Bu Hafta Görselleri

İlgi çekici Subliminal olduğunu düşündüğüm malum dergideki 3 görsel... Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Aynen öyle

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm bak olabilir

Ysnylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

MB nin faiz artırımı düşüncesinin korkusu çıkacak kararın kendisinden bile daha etkili oldu işte bu tam bir saçmalık bana göre de...

____Su______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysnylmz ()

Kartal resmi bence Fed..

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Geçmiş geleceğin aynasıdır, çok değil daha Mayıs 2020 de 7257 tepe yapan yeşil e uçtu vay ay derken,8600 e dayanmış, arkadaki süre zarfında, genel e bakmayip, sadece yarın m, b ne diyecege odaklanıp panik yapanlara artık diyecek söz bile bulamıyorum, ne çok senarist var yaa

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Acaba başka ne ayrıntılar var görselde. Kartal aşı 7 bina kırmızı gök falan

ikreah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

:)) inşallah hocam

Erkan3232 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim efendim ne demek :)

1BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Biz teşekkür ederiz asıl güzel paylaşımınız için

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Güzel bir yorum hocam. İğnedeki çentik sayısı da 45. İster misiniz 45 doları işaret ediyor olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşmakas ()

Ayın 19na işaret etmiş olabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah korusun :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anladım hocam ama bilgi paylaşımı güzeldi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet olabilir belki de. Yahut piyasalardaki yükselişe dikkat çekme amacı da olabilir belki. Ama aşı ile şelale başlıyor görüntüsü var. Ne aşıymış arkadaş tam bir manipülasyon aracı oldu

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ozgurluk kulesi dunya ticaret merkezi ana binası olarak geciyor . belki oradan bi karar cıkıcak ekonomiler için.

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Coin derken metal parayı kastettim hocam. Yanlış olmasın

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel açık temiz yorum. ytd şahsen ben de katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla enteresanmış. Gümüş kartalı tabiri özellikle. Co. inlerden kastın sanal kripto varlıklar ise o daha da ilginçmiş sonuçta biz bi. tcoini bunların atası olarak bilirdik onun da çıkışı 2008 yılımıydı yanlış hatırlamıyorsam

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Açıkçası pek ayrıntılı bilgi sahibi değilim. Bi dönem böyle coin. ler çıkarmışlar, stoklarını aktifleştirmek için. 2000li yıllarda da bu resmi coinleri durduruyorlar diye biliyorum. Ama coin. lerin bi yüzünde kartal resmi var ve amerikan gümüş kartalı diye geçiyor bu coin. ler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İğne atmak bu olsa gerek :) şırınganın iğnesine bakarsak 7. ayda müthiş bir zirve görecek sanki varlıklar sonra aşı haberi yine ve şelale... belki yani. Geçen 7 üzeri iğne attık aşı haberi ile düştük sanki böyle bir şey

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kartal Amerika . Kule newyork . yukselen binalar . doların yükselişi olabilir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İlginç hocam bilmiyordum bunu biraz açar mısın?

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Aşı 7. Yıl bulunacak anlıyorum. inşallah öyle birşey olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de en ilginç olanı 2. resim

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Amerikan gümüş kartalı diye bir coin çıkarışıyor 90 lı yıllarda ve 1 dolara tekabül ediyor. Bana ilginö geldi bu yüzden

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Amerikan gümüş kartalı diye bir coin çılarışıyor 90 lı yıllarda ve 1 dolara tekabül ediyor. Bana bu yönden ilginç geldi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum