Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:01:10
EUR 34.7339 05:01:10
USD 32.5072 05:01:10
ALTIN ONS $2392.1450 05:01:10

Konu: haftalıkta flamamız

⭐⭐⭐volpann ()
Gümüş
haftalık olarakta takip edelim bir önceki günlüğün macrosudur. güblük ve haftalık takibinde olacağım ve her kapanışlarda formasyonumuzu takip edip sizlerle paylaşacağım... daha önceki bayrak formasyonumuzda olduğu gibi verdğim hedef 7.08 idi biliyorsunuz hedefe kadar.. yada bir aksilik olduğu yerde uyarana kadar takipteyim sizde takipte kalın yatırım tavsiyesi değildir etüt çalışmamdır

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

___İsTanbLue___ ()

Merhaba hocam rasyo yorumunuz nedir acaba

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Pazertesi video olarak gümüş ve dolar paylaşacağım.

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Merhabalar.. son durumu nasıl görüyorsunuz... Teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bakayım hocam

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yazdım düşmedi grafik llarak paylaştım kardeşim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynı düşüncedeyiz hocam. Makale tadında yazınızı bekliyorum.

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ekonomi tüm dünyada bir kumar oldu. zaten öyleydi ancak şimdi katmerlisi oldu... gerek ülkemizde gerek küresel de mekan sahibi para elitleri... kumar oynayanlarsa tasarruf sahipleri... bu kahrolası petro dolar sistemi başta olmak üzere insanlar alım satımlarını emlak emtia taşınamazlar taşınırlar vs. altın yada gümüşle yapmayı tercih ettikleri güne kadar sülük gibi emmeye devam edeceklerdir. bu konuyla ilgili yemekten sonra uzunca bir düşğncelerimi içeren bir yazı yazacağım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam ben ekrana inanmayan biriyim zaten ama bakalım. Bir takım oyunlardan ötürü bugün bu seviyelerde görüyorum. Lakin bir değişim illa ki olacaktır. Ederi olmayan diğer varlıkların da o denli yüksek olması da oyundan başka bir şey değil bana göre, ve yatırımcının da prim vermesi biraz da...

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

pardon yanlış aldım sizi 20-25 haftalık orta vade bir formasyondur. ve genelde benim günlük ve haftalık ons tarafındaki formasyonlara güven duyarak baktığım vadediki formasyonlardır.. çalşacağını umut ediyorum canı gönülden. bozulduğu anda günlük yada haftalıkta olumsuzluğu da olumlu durumuda gün ve gün takipcisi olacağım

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

edeceğiz inşallah... nazarımda asla ederi olmayan borsa hisseleri kağıtları kripto paralar uçarken altın gümüş gibi değerli madenlerin onlara kıyasla yerlerdesürünmesi sürdürüle bilir bir gerçek değildir...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ediyorum analizler görüş ve bilgi paylaşımınız için, inşallah hepimiz güzel kazançlar elde ederiz. Sağolun var olun...

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

28 .30 haftada olusan bir formasyon ben bunu belirtmek istemiştim biraz orta vadeyi ilgilendiren bir formasyon olmus. guzel bir paylasım ... ytd ... iyi kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

formasyonun gösterdiği maximum hede 12 hafta minimum 5 hafta bekleyip takip edeceğiz çalışmz olumsuz bir durum olursa paylaşacağız

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

30 haftada olusmus . yani bu durumda 30 hafta beklemek 7 ay diyebilirsiniz ? ytd

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

teşekkürederim kardeşim sizlerede..

Ziyadeolsun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bilmukabil kardeşim eyvallah...

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

kazanan yatırımcılar sabırla hedefini bekleyip çıkanlardır. daha iyi yatırımcı ise o çıkışta portföyüne çok ucuz olan bir yatırım aracını önceden hazırlamış olandır... tebrik ederim kararlılığınızdan dolayı... olması gereken budur.

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Yok Estağfurullah benden niye özür diliyorsunuz olur böyle şeyler tabiki.

kalkanmetin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ziyadeolsun ()

Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için
Güzel bir gün dilerim

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

günlük tahminlerde bulunan arkadaşlarımız var. ben günlük çalışma yapmıyorum... zira teknik anlamda destek dirençler haricin de bakılmaya değer birşey yok... 1900 üzerinde kapanış olursa ons açısından olumlu bir sinyal olur.. demek olurki en azından biz aşı haberlerine artık inanmıyoruz ve ons bundan etkilenmiyor sinyalidir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle teşekkür ederim. Oyuna gelmeyelim yeter. Çok manipüle ediyor spenkler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası benim hedefim max 29 30 bir ihtimal duruma göre 31 dolar. Ondan sonra çıkarım gümüş işinden dolar da gümüş TL de kaç olursa olsun. ytd

1BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

Evet zaten kimse müneccim değil herkes öngörüsünü paylaşıyor sizde haklısınız bakalım görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler küçük yatirimcilar yani bizler paramızı kaptirmayalim da gerisi kolay

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anladım. Lakin böyle bir şeye inanmıyorum demek istediğim. Psikolojik rakamlar ve gelmeyen formasyon hedefleri... 29 dolar civarında 2 li tepe var zaten, sen de 30 32 dolar ondan sonra kıramazsa derin düşüş de olabilir. Çanağı tamamlamış da oluyor aynı seviyede o durumda belki çanaktır ya da flamadır belki olabilir ama bilemiyorum, yine bir şeyler çıkar hedefe varacak olsa bile diye düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ziyadeolsun ()

Selam
Altın ons ne olur bugün

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen kaldı ki bu yıl artık dolar 8 i çok alabileceğini sanmıyorum doların. Varsayalım ki dolar 8 i aştı anca 27 28 dolar civarında olursa gümüş ons TL de 7 üstü görebilir ufak bir hesapla. ytd

8 i aştırmaz diye düşünüyorum MB yani kendi adıma... ytd

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

@volpann arkadaşımızın flama formasyon hedefi gerçekleşirse diye yazdım o zaman gümüş ons 35 dolar olacak tabiki ytd dolar TL kuru 8.60 olursa 35*8.60/31.10=9.5 gümüş grm

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

inşallah sabrın sonu selamettir... herkezin güleceği tarih çok uzak değil bir kaç ay...

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

7.12 yı bile dolar 8.55 oldu diye yaptık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

9.50 falan hikaye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum