Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 20:58:13
EUR 34.9481 20:58:13
USD 32.4862 20:58:13
ALTIN ONS $2331.7100 20:58:13

Konu: stp noktaları-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Grafıklerdeki durum dikkatınızı cekecektır, Kral stop noktalarının bırbırıne bu kadar yakınlastgı

her noktada yukselısler baslamıs, bu durum bıze sanırım bir fikir veriyor olmalı.

SAYGILAR...

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bundan sonrası ıcın YA NASIP demekten baska bır sey yok, zaten nasıpten otode yol yok nur

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

Piyasa diyorki, yeter artık sıkıldık deyın ve zararına satıslar, ıhtıyac var paraya bırazını satayım, bunun yukselecegı yok satıp alttan alayım, sıktı artık cok bekledık aldıgım rakama bır gelse zararsız cıkacagım rakama bır yukselse satıp kurtulacagım, dememizi ve sabrımızın bittigini görmek istiyor.

https://yorum. altin.in/tum/gumus

aynen yukarıdaki sözlerin gibi düşünüyoruz kardeşim... ne doğru tespitlerin var psikolojimiz üstüne...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Selam ustam nasilsin bukez sabirlari baya zorladılar
Bugün ruyamda ons uçuyordu tersi olmazsa))

1BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Elinize sağlık, aynı fikirdeyim. son paragrafta belirttiğiniz gibi hep aynı filmi izletiyorlar. Sitede yeni sayılırım ama yıllardır farklı yatırımlar yaparım, gümüşü farklı kılan geleceğin endüstrisinde önemli bir paya sahip olması, bu nedenle küçük yatırımcı pek arzu edilmez ama parası kendi rezervlerini genişletmek için arzu edilir. Sabır oyununun sebebi bu, dediğiniz gibi sabreden kazanır.

1BeğenmedimŞikayet

Captain_mel ()

Ben de aynı fikirdeyim. Number one bir yorum olmuş. Oyun oynandığı öyle belli ki herşeyde hile hurda var ne yazıkki..

2BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Eline sağlık kardeş

1BeğenmedimŞikayet

Saluman ()

Bu dediğiniz emtia da olanlara söylüyordur. TL de olanlara da gel gel diyor olabilir. Değneğin 2 ucu var.

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Çok güzel bir yazı olmuş çok şeffaf ve çok net tebrik ederim

1BeğenmedimŞikayet

Fns ()

Bu forumda en mantıklı yorum yapanlardan birisiniz.

1BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Çok doğru abi tskler

0BeğenmedimŞikayet

Kybsl42 ()

Tüm yoruma harfiyen katılıyorum. Ama bir eksik var. Vade sorunu olupta 19unda gelecek açıklamayla zararı 2 ye katlama ihtimalide var ve her nekadar kısa zamanda aynı yere gelceğini düşünsemde eldeki vade buna yetmeyebilir.

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi sen bunu en son yazdığında gümüş 7 lere yol almıştı ama trenden atlamıştık biz busefer atlamıycam bekliyvem düşerse alırım ama düşmüycek gibi artık

28BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Piyasa ne istiyor;

Piyasa diyorki, yeter artık sıkıldık deyın ve zararına satıslar, ıhtıyac var paraya bırazını satayım, bunun yukselecegı yok satıp alttan alayım, sıktı artık cok bekledık aldıgım rakama bır gelse zararsız cıkacagım rakama bır yukselse satıp kurtulacagım, dememizi ve sabrımızın bittigini görmek istiyor.

Piyasa yıldırmayı, sabrı tüketmeyi, küçük yatırımcıyı yıldırmayı bekliyor ve herkesin bildigi cambaza bak oyununu oynuyor,

Hadi iç piyasada yarınkı faız kararını beklıyor peki ons neyı beklıyor, hanı usd salmıstı bos koltukken bıle, hanı ıstenılen kısı oturmustu usd dusecektı usd neden tırmanıyor.

Kısaca daha onceden defaatle izledigimiz bir oyun oynanıyor bizlere cambaza bak derken yıldırma polıtıkası uygalyıp elımdekılerı almak ıcın spekler beklıyor, zamanı olan vadesı sıkıntılı olmayan ıhtıyacı olmayan kımse elındekını şişmanlara kaptırmamalı SABRETMELİ, sabredenin, sinirleri sglam olanların kazanacagı bir sürecten geçiyoruz vesselam.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

Ultra44 ()

Hocam hayirli bereketli günleriniz olsun.

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Aynen öyle usta bizim ülkede etki yok sanıyorlar bizim ülkede dolar ile ons alan yok mu yani var olduğuna göre etki eder ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Anladım, ama o dediğiniz algi bende de var idi, aslında dışarıda dinledigim bir uzmandan kulağıma çalınan bir bilgi idi, yani tum Türkiye metal alım satımi yapsa onslara asla ciddi bir etkisi olmaz şeklindeydi, bugünkü onstaki ani düşüşü de aşı haberine dayandırmış idik. Ancak bilgilerinizi takip ediyorum o yuzden aksini iddia edecek bir bilgi donanıma sahip değilim. Bende aranızda öğrenmeye çabalıyorum. Merakımı dikkate alıp cevap verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Hayırlı geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

ugursms ()

Bizim piyasa derken?

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

anlatmak ıstedıgım umaruım anlasılmıstır,
yenı zelandanın parabırımı kendı paraları ıle alıyorlarsa bızde gr t alıyorsak su tum pıyasalar kapalıyken sadece zelanda ve bız acıkken nasıl hareket edıyor ons, yanı her ulkenın az yada cok ons a etkısı vardır cunku onslada ıslem yapanlar vardır, ancak ozellıkle bızde kendımızı v ulkemızı bıraz kucuk gorme algısından kaynaklı bır durum var ve yerlesmıs artık bızlere, umarım anlatabılmısımdır.
saygılar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Size de hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim bilgilendirme icin, hakikaten tam tersi diye bilirdim, ama emin değilim elbet, o yüzden merak etmiştim. Sağolun tekrar.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

su an sadece zelanda ve bızım pıyasa acık, zelandanında kendı parası var o zan onların bızım pıyasa acıkken neden ons hareket eder sadece usd ve yerel para karsılıgı oynasın.
Neyse hayırlı geceler.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet o zaman enelleelım bırbırımızıde sallamalarımı gormeın kardesım hayırlı geceler.

ibrahimclk için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bızım pıyasa onsa hıc etkı etmez demı, illa dısardan alım olacak, bızde ons alan satan yok, mesela yzelanda cılınca onlar ons almaz, yada baska ulke sadce cın ve abd etkı eder,
o yuzden verı takıbıne gerek yok, grafık ıkı cızık onada gerek yok, o zaman tv basında oturup al sat yapalım bu platformada gerek yok, haklısınız ozur dılerım hem sızden hemde gurbet68 arkadasımdan, yanlıyorumdur o halde pek anlamam yıllardır hıslerımle tv haberlerıyle yaparım bu ısı,

saygılar.

ibrahimclk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Turkiyedeki olaylar ic piyasa şartları doları etkiler de onslara gücümüz yeter mi ki? Yetmez diye biliyorum. Ben de merak ettim şimdi

gurbet68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IBYNDRGMAİL_ ()

Bir türlü al sat yapamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

IBYNDRGMAİL_ ()

Yorumlarınızı o kadar takip ediyorum okuyorum bisey anlamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeklerinize sağlık, teşekkür ederiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum