Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 14:11:53
EUR 34.7667 14:11:53
USD 32.3633 14:11:53
ALTIN ONS $2360.4100 14:11:53

Grafiği gönderen: strategicaltrade

xagg/try - haftalık gann analizi

5,8395 ana trend noktasıdır haftalıkta. fiyat ema-9 Altın da ema-21! e yönelmiş ve 5,9353 ara desteği nokta atışı çalışmış.

haftalıkta fiyat 5,9787 üzerinde kalabilirse bu hafta 6,1738 ve 6,2630 ilk dirençleri olacaktır tabi ema-9 üzerine atabilirse. ama yapamaz da haftalıkta 5,9787 altına kalırsa bu sefer aşşağıda ana trend noktasına gidip onu kırmaya çalışır yani 5,8395 değerini ve trendi değiştirir malesef dikkat etmek lazım.

5,8395 yani ana trend altında önce ema-21= 5,7242 fiyatı tutmaya çalışır tutamaz ise aşağıda 5,5455 ara destek noktası ve 5,4099'a giden bir boşluk var..

yukarısı için ema-9=6,2137 çok önemli. ifade ettiğim gibi önceden ema-9 kervanın eşeğidir başı çeker fiyatı takip eder veya fiyat onu takip eder, ayrılmazlar ve birbirlerinden çok uzak kalamazlar.. o nedenle haftalıkta 6,2137 üzerine atmalı pozitif yukarı hareketin devamı açısından.

günlükte ise bu değer 6,10 fıbo direnciydi hatırlarsanız. 6,10 üstü toparlanma çabasıdır günlükte, altı ise düşüş baskısı.. ama haftalık bazda bakıldığında 6,2137 üzeri pozitif demek ancak altı haftalık için demek ki halen negatif.. burdan çıkan sonuç 6,10-6,21 arası kararsız bir bölge demektir yani halen yükseliş için kesin net diyemezsiniz bu bölgeden yukarı kurtulamadan.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

135011n ()

Cevap yazarsınız diye düşünmüştüm teşekkürler yinede üstat

135011n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

6.17 6.26 dan ümitliyim inşallah
Eline sağlık abi

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Elinize sağlık. Hayırlısı bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

135011n ()

Selamalr üstat kademe öğrenimi hakkında sizden bilgi yardım. galep ediyorum. Doğru kademe analayisi kendi yaptığım işlemler üzerinden yardımcı olursanız releinislem örneği. Gümüş 6.94 den 10k işlem yapıldı sonra 6.20 den 20k 6.17 den 10k 6.05 den 20k şeklinde ortalma 6.29 o düşürüldü. Burda daha iyi bir yol izlenirdi muhakaka bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler, ellerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Bravo en iyi üstat sensin
Çok güzel becermişsin
Daha neyı soruyorsun hiç
Sesini Çikarma bu şekilde
Yoluna devam et nasiplisin

135011n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

135011n ()

Selamalr üstat kademe öğrenimi hakkında sizden bilgi yardım. galep ediyorum. Doğru kademe analayisi kendi yaptığım işlemler üzerinden yardımcı olursanız releinislem örneği. Gümüş 6.94 den 10k işlem yapıldı sonra 6.20 den 20k 6.17 den 10k 6.05 den 20k şeklinde ortalma 6.29 o düşürüldü. Burda daha iyi bir yol izlenirdi muhakaka bunu öğrenmek istiyorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

Teşekkür ederim sevgili hocam.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tsk ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Çok teşekkür ederiz, emeğinize, elinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum