Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 09:52:31
EUR 34.8054 09:52:31
USD 32.3215 09:52:31
ALTIN ONS $2313.9700 09:52:31

Grafiği gönderen: strategicaltrade

XAG/USD - GÜNLÜKTEKİ SİMETRİK ÜÇGEN

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kral03 ()

Merhabalar. ‘' kademe mantığını oturtun'' demişsiniz, bunu nasıl yapabiliriz, teşekkürler

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi hayırlı pazarlar senin anlizinden ben acemi olarak 6.10 altı kapanış yaptığıni için hala düşüş trendindeyiz altları test edebilir ben alım yapmak için altlardan almaktansa az kar yapıp risksiz yükseliş teendide geçtikten sonra alım yapmak istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen hocam çok sağlıklı bir çizim vermiyo

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

algı algı algı! kırılmıycak hiçbir destek direnç bölgesi yoktur ne tepede ne altta.. istediğiniz şekilde alıp satın bu sizin kararınız ister tl ister ons ama gram/tl alıp satıyosanız sadece onun grafiğini esas alın tek tek dolara ve onsa bağlı işlem sizi yanıltır gram/tl'de. dolar indi ons çıktı ikiside eşit miktarlarda diyelim gram sabit kaldı diyelim veya ikisi de düştü veya çıktı ama gramdaki oynama onların hareket yüzdesiyle örtüşmedi çok az oynadı o zaman ne yapacaksınız? insanlar hesap kitap yapıyo ya dolar bu olursa gram bu olur ons şuraya giderse gram şuraya gider diye.. boş hesaplar bunlar...

bu gün bir arkadaş yazdı üye adını hatırlayamadım beni bağışlasın, çok güzel özümsemiş ve ifade etmiş olayı ağzına sağlık diyorum buradan;

gümüş diğer bütün ürünlerden ve emtialardan ayrılır. çok değişik bir işleyiş mekanizması vardır.. herkes dolar ve ons hareketine bakar gümüşte ama bir üçüncü bileşke kuvvet vardır etkileyen o da rasyodur ve bir allahın kulu da gidip bakmaz önemsemez altın gümüş rasyosunu.. bu gözler dolar ve ons çıktığında gramın sabit kaldığını gördü :) sebep? akılcı mı bu şimdi olası bişey mi mantıkla baktığınızda? ama oldu :) sebep rasyoydu.. bunu bırakın dolar endeksiyle onsların kol kola çıktığını indiğini gördük.. hani ters orantılıydı ?

bu piyasa böle işlemiyo arkadaşlar burda bildiğiniz size anlatılan doğrular yalan yalanlar doğrudur çoğu zaman. gayri nizami harp alanı gibidir burası kim kime dum duma ve herşey mübahtır.. o yüzden böle buranın altı yok, inerse toplarlar çıkarsa bilmem ne yaparlar falan filan hikaye bunlar.. ayrıca bunlarla neden kafanızı yoruyosunuz ki kademe mantığını oturtun ne yer yön derdiniz olur ne başka sıkıntınız daha huzur verici değil mi bu?

parite veya sadece ons işlemi yapıyosanız tek tek bakmanız fayda sağlar ama evet onda sıkıntı yoktur. ama dolar endeksi ve rasyoyu gözden kaçırmayın.

Kısıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Şuan dipler buralar neredeyse. 21 ler beklenmiyor..

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sağolun cümleten inş :)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayır demek istediği simetrik üçgen ya aşağı 15, xxlere ya yukarı 33, xxlere kadar gidebilir! daralan simetrik üçgen karar noktasına yaklaştıkça daralıyor! Ama genelde aşağı kırar simetrik üçgen...
Aşağı kırma riskine karşı, borsalarda derin satış olabilir!
Bir gözünüzde dxy ve vixte olsun
ytd

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Seyıt grafikte 26 dolarlara çikiyor tekrar 21 dolara mı iner öylemi

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Fiziki olanı ani yükselişlerde kimse almaz, ama sana satarken sarraf satar. Volatilitesi yüksek olan emtia dijitalden alınır bana göre. ytd.

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

Anladım fızıkımı daha ıyı dıgıtal mı ilk defa almayı dusunuyorum

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam ellerin işlesin vücudun dert görmesin ömrün bereketlensin çok teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Kısıklı ()

Bir malın eder bir dip fiyatı vardır bunu tepki yukselislerunden anlayabiliriz. Gumus ins bazında 24 usd altına indiğimde neden hemen fiyat üste çıkıyor. 24 doların altına inse vile hemen işte çıkacağını grafiklere bakan anlar 2020 de uluslarasi büyük yatırım şirketleri 24 doların altına inerse hemen kaparlar bunun için panik yok tl bazlı grafiği incelemek hata olur gumus usd ile alınıp satılan bir entiadir. Şu andaki durum dilar bazlı bir düşüş öldüğünü herkez kabul ediyor. Bizde strateji olarak gümüşü dolarla alıp satarsak dolar arttiriiz eninde sonunda dilar 8 lerin üzerine atacak o zamanda bir kar satışıyla işlemden çıkarız. Miral bozmaya gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Hocam yapmayın Alla h aşkına 15 nedir :(

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

5.92 altında uzun kalırsa 5.75 beklerimde o yüzden:)

heo_yekk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

5 92 altina inerse teneke mi oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

5.92 altına inmedikçe buralar alım fırsatıdır bana göre. Ama alın almayin demem.

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Ben olsaydım tepki yükselişini beklerdim. 7.92 kadar olabilir. Fakat vadem varsa 2021 ocak sonrasi daha iyi yerde çikardım. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Altindn gümüse gecmeyi tavsiye edermisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Wanga ()

Ne olacağı belli değil zaten bir dünya girdik zarara daha fazla katlanamadım bozdum alıcam yine Perşembe sabahı yannasip

0BeğenmedimŞikayet

Deveci42423 ()

Hocam size teşekkür etmek geldi içimden evet hafta sonu bile yazıyorsunuz çiziyorsunuz paylaşıyorsunuz sırf kazanalım diye. Normalde biri yüzünden zarar edince suçlarız o kişiyi haklı olarak ama söz konusu kazanmak olunca çok az kişi şunun sayesinde kazandım der...

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

Gumus bu seviyelerden alinir mi

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

8 26 dan alınan dolarlar zarar kes yapılırmı sızce

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

görün ne anlamayız kardes

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Ocakta bekliyorum asıl yükselişi ytd.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Üstteki çizgi aynı ancak altta 21.6 ya değmeden 22.6 ya değerek geçtiğinden bi kararsız kaldım hocam bende, çünkü 21.6 dan iyi tepki aldı diye düşünüyorum, ondan bide size soruyum dedim. Saolun tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aldım kabul ettim sağolun siz de:)

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

pardon ben tarihi yanlış görmüşüm sizin baktığınız daha geniş zaman aralığıymış. valla çizilmesine çizilir de çok sağlıklı olmaz kanımca

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Teşekkürlerimi kabul buyurun:))

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

evet mikro bazda bakarsanız öle de başlatabilirsiniz ben daha geniş perspektife göre çizdim etki alanını görebilmek açısından. neticede yönü belirledikten sonra ne tarafa kırarsa önce mikro hedefe sonra makro hedefe gidecek altta veya üstte..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum