Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:08:25
EUR 35.0562 07:08:25
USD 32.2626 07:08:25
ALTIN ONS $2376.8850 07:08:25

Konu: Günlük link

Link 24 eylul den beri yükselen trend olusturdu. 13.30 gibi üstünde gun kapatması linki 14.80lere götürüyor. Satış baskısı link için 13$ ve omg için 4.5$. Link son bölgede olmasına rağmen omg daha 3 seviye ile bogusacak gibi gözüküyor. Normalde (graffiktede gözüktüğü gibi) belirli bir yükselişte sonra geri çekişmeler olması lazımdı. Fakat link 7 gündür aynı bölgelerde. Böyle bir durumda sert düşüş gelmesi ağırlıklı olmakta.(uzun vadede olanlar için daha alim fırsatı doğacak gibi 11.70 civarı. Ytd

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_kişilik ()

4800 st 4200 st 3700 st 3000 st aldim abi arada al satlarlada destekledim şimdi ortalama ne bilmiyorum 31.08.20 de başladim almaya. btc de yukseldi tabi hesap karisdi.

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BERQUAN39 ()

Ama ether bitcoin gibi populerligi var iste burda ayrisiyorlar zaten yani ismi biliniyor ama etherde ben 2021 yilı icin 5 7 k bekliyorum ve ayrica bu 2021 dunyada btc ether kendini tanitim yapicak gibi dunyaya

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Öyle gözüküyor ama omg bunun için arkasını saglamlastirmakta eth dan iyi. Eth baya güç kaybetti...

BERQUAN39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BERQUAN39 ()

Bende ytd yazayim ama birsey soylemek isterim hedara hbar kesinlikle fırsat suan 25kuruslarda bir arastir lutfen

0BeğenmedimŞikayet

BERQUAN39 ()

Ovv yani ether 2.0 omg ye yaramiycak desene o zaman cok dusmezmi fiyati

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Kaçtan aldın?

Sakin_kişilik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Eth 2 gelmeden omg zirve yaparsa yapar. Geldikten sonra zor... eth2 omg nin yaptı görevi yapmak için geliyorytd

0BeğenmedimŞikayet

BERQUAN39 ()

Omg nin projelerini biliyormusun dostum

Sakin_kişilik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_kişilik ()

bendede omg var abi gerci zarardayim ama olsun bekleyecem

0BeğenmedimŞikayet

BERQUAN39 ()

Kesinlikle katilıyorum ayrica omg etherin agıni saglamakta sence ether 2.0 da başrol oynarmı

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Valla be de telefon sıktı dün tablet aldım kendime xD

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Ben uzun vadeciyim. Al sat yapmıyorum. Omg çok büyük anlaşmalar yaptı. Ama hala bir hareket yok, duyurular yapilmadi. Dünya bankası coini olma yolunda.. beklenti çok büyük. En düşük 30$ ytd

0BeğenmedimŞikayet

BERQUAN39 ()

Omisego profilin galiba bir gorusun varmidir omg icin

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Sag ol telefondan bu kadar oluyor. Çocuklardan bilgisayar bos kalmıyor:)

SERSEFİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Emeğine sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum