Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 00:41:52
EUR 34.6793 00:41:52
USD 32.2684 00:41:52
ALTIN ONS $2309.0000 00:41:52

Grafiği gönderen: Moksiloks

⭐⭐Moksiloks ()
Dolar

Grafiklerin yukarı dönmesine az kaldı.. Belki bu akşam olmaz ama.. Ytd

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fx_7 ()

Özgür hocayı bende takip eder, takdir de ederim. Anlamadığınız şu dövizi algıyla, vaatle düşüremezsiniz kalıcı olmaz şimdiye kadar yapılmayanlarla bu iş çoktan halledilebilir di. Neyse detaya giremiyorum. Bende ülkem kalkınsın, üretim, ARGE, yazılım , sanayi, ihracat artsın isterim. Anlayana. ytd

Kınıklı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankosy ()

Hocam elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim takipteyim saygılar

Moksiloks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Doğrudur kardeşim

Morcho için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morcho ()

Tobo'yu ben de gördüm ama önce 7,74 görmemiz lazım sanırım. Çalışırsa da ptesi çalışır, hedef 7,88 gördüm doğru mudur?

0BeğenmedimŞikayet

Cemilozer16 ()

Taş çatlasa 3 ay.

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

project ()

Daha önceki paketler/programlar noldu diye düşünme gereksinimi duymadan, yeni paketlerden etkileniyor çoğu kişi.

0BeğenmedimŞikayet

CATBALCA ()

Çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil.

0BeğenmedimŞikayet

Fhm87 ()

Aynen öyle kardeşim amaç belli

Fx_7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Anlamaz yorma kendini dostum

Fx_7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carfun ()

Sizi dikkatle takip edip sürekli beğeni veriyorum. Umarım dedikleriniz çıkar.

3BeğenmedimŞikayet

Fx_7 ()

Ne değişti ülkede? yapıcaz edicez de bunlar şimdiye kadar neden yapılmadı.3 gündemi belli oldu herşey. yabancının oyuncağı olduk. Faizde onların zoruyla değil mi? Yılsonu geldi işçi memur maaş zamları var amaç belli. Her sene aynı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Ben bilmiyorum ben gariban bir grafikçiyim kardeşim.. Siz yapın analizinizi

karan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Faizi sabit bırakırlar yada yeterli düzeyde artmazsa grafik işler.

-1BeğenmedimŞikayet

karan ()

7 77 altı yok dedi. sonra yanıldım dedi. ertesi gün elaman moksiloksa yine soruyor. hocam ne yapalım! yanlış yönlendiriyorlar. bir iki defa tutturmuş olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Senin tahmini alalım efendim

1BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Senin yorumların ve şimdiye kadar hep çizgini bozmasın kardeşim.. Az çok dikkat ediyorum.. Şimdi 8.50 geçince ufak 10-15 kuruşluk düzeltmrler hariç 10.60 a kadar nefes aldırmaz.. Seni bozmak için söylemiyorum yanlış anlama.. Ama bu yorumu hatırla

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OsmnGvn ()

İyiki ülkeyi siZ yönetmiyosunuz. 10 lira yapardınız doları.

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sahimerdan ()

Aynı fikirdeyiz 4 veya 5 ay

0BeğenmedimŞikayet

züğürt_ağa1 ()

peki bu düşüşün son oluru nedir tahmini benim dusuncem 7 nin altina inmez

0BeğenmedimŞikayet

Sahimerdan ()

4 ay sonra 8.55 merak etmesin bende 8.56 aldım hemde çok yüklü aldım 4 veya 5 ay sabır lazım

3BeğenmedimŞikayet

Moksiloks ()

Ben doların düşmesinden korkmam yükselişinden korkarım.. 2021 ilk çeyreğinde dolar hedefim 10.60 tır.. Düşerken yazıyorum dikkatinizi çekerim.. Şimdi herkes 6 falan diyor ya.. 8.50 iken yükselecek dediğimi kimse görmemiştir..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum