Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:06:53
EUR 34.7748 01:06:53
USD 32.4684 01:06:53
ALTIN ONS $2337.9850 01:06:53

Grafiği gönderen: strategicaltrade

XAGG/TRY - 4H TREND

4H kanal dibini 6,2072 kırmaya çalışıyo. Başarırsa altta yeni kanala geçecektir. Burada kalıcı olması ise yeni bir kademe düşüş getirebilir demektir.

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

est. hocam :)

latek45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

latek45 ()

pardon yanlış yoruma yazdım

latek45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

latek45 ()

yürü be aslanım kim tutar seni

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

umarım rica ederim :)

zeheb61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

açık hocam orası da ama paylaşım yapmadım orda bayadır. devam ederim belki

zeheb61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeheb61 ()

burası değişmez kolay kolay başka yerde sizi takip etme şansımız varmı aynı adresle kuşta aradım ama bulamadım çok eskilerde vardınız orada

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeheb61 ()

yolunuzu çok gözledik . geldiniz hoşgeldiniz kararlarınız çok isabetli tebrik ederim. insaallah hep burda olursunuz

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Sayın strategicaltrade, 6.04 geldi bravo, sırada 5.78 mi var

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Sayın Hocam öncelikle hoşgeldiniz tekrar aramıza.

6.04 ün kırılması zor mu sizce.

Gidişat nasıl duruyor. Bir kaç cümle bilgi alabilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Biraz daha izlemek lazım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam sadece takip ettiklerimizin yorumları lazım bize gerisi angarya takip ettiklerimizi de biz seçtiğimiz için şimdilik güvendeyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

Siirler manilerde kurtarmiyor artik farkli birseyler denemek lazim :) hocam 4/3 alimi tamamladik birazdaha cekilme ihtimali var dimi son kursunu sakliyorum grafiklerinizi inceledikten sonra

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Hocam hiç konuşmaya değmez insanlarla muhattap olma yol göstericiliğiniz için Allah sizden Razı olsun onlar kendilerine her daim kurban arayıp hocaları burdan kaçıranlar engelleyin cevap bile vermeyin yormayın kendinizi

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Burdan alış yapılmaz mı usta

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ben rahatım inanın.. asıl siz kendinizi koruyun bu tiplerden.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH Hocam sizin rahatınızı düşündüğümüz için bizim tavsiyemiz

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

EMA-50 altında kaldıkça evet oraya doğru zorlayacaktır

Surhay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

elimden geleni ardıma komam siz rahat olun

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

valla ben'de kırılacak kalp kalmadı :) arayan boşuna aramasın boşuna çekiç sallar yani çok evvelden kırmışlardı :) bizim şair vardı burda o da gitti dimi o olsa şimdi güzel bir şiir yazardı buna :)

bluepearl82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Üstadım 6.10u denemeye başladı sanırım. Destek zorlarmı dersiniz kırılım için.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Evet şak şak şak. babamin ogludur kendisi. cok iyi tanirım.

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam cümleyi kurar iken haleti ruhiyesi yansır insanın cevap vermeye bile tenezül etmeyin onlardan biraz var sitede en başta yapmanız gerekeni son bırakmayın :)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Tam seni bekliyorduk. tam. zamanunda geldin. surekli git adamin ustune. sıkılır gider. sende amacina ulasmis olursun

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluepearl82 ()

@strategicaltrade Hocam tekrardan hoş geldiniz bilgi paylasimlariniz icin ayrica tesekkurler. Cok insanin kalbini kiriyorlar. Umarim bu sataşanlara uymazsiniz ve bizi bilgilerinizden mahrum birakmazsiniz saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Haklısınız, konfor kullanın lütfen. Şu kritik dönemde sizin gibi ustalara ihtiyacımız var, yanlış hamleler yapmamak icin. Tum emekleriniz icin tsk. Ederiz, iyi ki geldiniz, hoş geldiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Kramer77 ()

Bunlar böyle hocam, kaç tane iyi insanı buradan uzaklaştırdılar. Siz konfora basın onlar pisliğinde boğulsun. Çünkü bunlar iyi niyetli değil insanın zararından mutlu olduklarını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hıı anladım ablacım aklım dağıldı. Kusura bakma. Teşekkür ederim.

malimevzuat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kiki ()

Kardes dususun elbette cikisi olacak biraz sabir. Kimse zarar etsin istemem herkes kazansin dussun alim yapsin millet sonra yukselir kazaniriz insallah.

Lusi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Görmedim kusura bakmayın oysaki sayfanıza hep bakıyorum tamam tekrar bakayım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum