Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 01:49:32
EUR 34.9234 01:49:32
USD 32.5685 01:49:32
ALTIN ONS $2316.9750 01:49:32

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

tam da burası önemli takip ederiz ytd bol şanslar herkese

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben al sat yapamam daha da, uzun vadelik daha çekilse fulleyecegim. Hayırlısı, gördüğün birşey olursa unutmaz isen uyar lütfen. Sevgiler

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

evet bekliyorum. dedigim gibi kuvvetli desteklerden tepki yukselisi icin 10-15 kurusluk al sat yapilabilirdi. d. lar durdugu yerde dursaydi..

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yani sende ben gibi beklemedesin, hadi hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

valla bi guzel çayir cimen yaptik eşimle.8 aylik ortalama var 1849 da. oradan tepki verirse ne ala. onun altinda 1837 bant araligi var. ordan da dönmezse 1808 fib.0 var. buralar en kuvvetli destekler.
gumus 23.5 bant destegi. ortalamalar 24.4 lerde haftalikta fib destekleri 22.284 23.283 buralardan biri mutlaka tepki verecek de d. lara guvenmiyorum. durulsun bakalim ortalik. kanal dibi tepkisi cok kuvvetli olmamis gordugum kadariyla

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Geliyor gelmekte olan:)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

asiya bagli. tesvik de bi sure ötelendi

-1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Umarım o da salar, bu kaa bekledik, sen ne düşünüyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

iyi demis. o ons salmazsa olacagi

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şimdi yazmıyım site gerilmesin, bu yorumların altında var ne dedigi 5x ihtimali

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ne diyo.7.90 alarmim caldi da geldim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Iyiyim şükür sen nassınnn ? Güzel haberler ver, bak ne diyi Alone:)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

nassinnn yasemin

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Tamam gelince belli olur zaten ama dünkü rakamlarıda takip et :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kartal sagol dostum, lütfen bu önemli ve kritik bir bilgi, illa gelir demiyorsun zaten farkındayım YTD de diyorsun. Bunu da ancak siz ustalar görebilirsiniz yani biri sen... Onu takip ederken beni bilgilendirmeyi lutfen unutma, çalıştı çalışmadı neyse işte demen gereken lütfen paylaş, cok rica ediyorum ve hakkını helal et..
Gülmee:))) gülme dostuna gelir
Başına:) sana dua ediyorum ve teşekkür ederim. Bizi bilgisiz bırakma..

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çelikkkkk ()

Deme hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dokumaci ()

Biteriz usta

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

:) Alemsin sen yaaa ne kasa:) 20 kaaa sana bir şey diyim o saatlikteki ters bayrak var ya bayrak ihlal oldu ve çalışırsa hedef 5.13 ytd tabi kesinlik içermez takip ederiz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Senin çalışmalarına diyecek bir sözüm olamaz, haddim de degil zaten dostum, biz biraz indirim istiyoruz o kaa:))

3BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yok estağfurullah ya inan bende al sat işinde mükemmel değilim :) ama analizlerim fena sayılmaz takip eden fayda görür zaten ben bile kendime kızıyorum bazen kendi analizlerime sadık kalsam iyi olacak diyorum hislerle bu iş olmuyor çünkü takip ya kıramadığı destekten al aşamadığı direnç ten sat çok basit

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sizin de iyiliğinizi versin, artık alenen dilenci modundayız :)) bi gelse yatıp uyuycam inanın... Dua edelim
Gerçi @ALONE_EAGLE hiç umursamadı bu teklifimi ama:)))

Enessenay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enessenay ()

Allah iyiliğinizi versin , sesli güldüm, al benden de o kadar:))

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Gelirmi acaba 6 gelirse full gireceğim ben artık yoruldum. Uyku düzeni kalmadı Yasemin

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Merhaba dostum Günaydın :) inan sıkı takipteyim bakalım

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Günaydın dost, bi 500-600 kr. Indirim yap be, bak daimi müşteriyim:)

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Takip ettiklerime bak

Mehmet4445 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet4445 ()

Hayırlı sabahlar hocam gümüş ons direnç ve destekleri hangileri bir de sitede takip etmeyi tavsiye ettiğiniz arkadaşlar varmı. Cevabınız için şimdiden teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Teşekkürler Özge hanım:) inan çalışınca severek ve tutku ile kendiliğinden oluyor yaş 43 ve 40 ından sonra başladım :) üniversite mezunu falanda değilim okumak öğrenmek araştırmak şart ki ben hala kendimi yetersiz görüyorum ne üstad lar var hayranlık la izlediğim

özgece için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mhrc33 ()

Emeginize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıklamalar için çok Teşekkürler emeklerinize sağlık hocam. Takip edelim biz de o halde bu noktaları.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum