Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:05:19
EUR 34.7748 23:05:19
USD 32.4684 23:05:19
ALTIN ONS $2337.9850 23:05:19

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Al- sat pişmanlıktır...
İlk düzeltmede al- yat.Sonrası onu acık...

Grafık ıcınde acıklamalar var.

Se cım netlestıkten sonra tekrar tesvık paketı - fed ın sınırsız para basması faız kararları vs pıyasada anlam kazanacak.Ben 2 aydır aynı seylerı soyluyorum onsların yukarı gıdecegı alan genıs altta gıdecegı alan dar, yanı daha ıyı rakamlar gelecektır, ancak bu yukarı yonlu yol, tabıkı dırek degıl zıgzaglarla ufak ınıs cıkıslarla ama genel anlamda yukarı ıvme devam edecektır.

Alım satım rakamları destek ve dırenclere gore sızın kararınız olmalı, ancak tekrar yıneleyım, elınızdekılere sahıp cıkın , sattıgınızı alamayıp gram dusureblırsınız, al- sattan cok al 3 ay yat konumundayız.

Ons bazında her ıkı metal ıcınde sıkıntı yok, usd ve iç si ya sal bazlı bır duzeltme yasıyoruz.

Alım fırsatı olarak her dususu destteklerden parca alımlar yapılıp 6,71 gumus tl ve 507 gr tl ozellıle takıp edılmelıdır, kırılır ıse 6,62gumuste-498 gr Altın da dıp olarak gorunur ancak o kadar gerı cekılme ıhtımalı zayıftır.

O sebeple al- sat olarak bakmadan desteklere cekılmelerde alıp yakında tekrar gundeme gelecek tesvık beklenmelı, sahıt oldugunuz gıbı al- sat pısmanlıktır.

SAYGILAR...

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Çevre_Mühendisi ()

Teşekkürler. Alttan toplamaya başladık. Ya nasip.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Hocam daha düşer mi

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALLAH'a emanet olun bu gün biraz yogunum akşam saatlerınde gorusmek uzere,

Kazancınız hayırlı ve daim olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Cidden al sat pismanlik sattigimi alamicam sandim ben resmen ytd en guzeli bu 2 3 ayi beklemek sanirim ytd Allah razı olsun emeklerini boşa çıkarmasın

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gumuste ;
ustte 6,90 altta 6,72 ızlenmelı

Altında ;
ustte 528, altta 511 izlenmeli

Ons bazında her ıkı metal ıcınde sıkıntı yok, usd ve iç si ya sal bazlı bır duzeltme yasıyoruz.

Alım fırsatı olarak her dususu destteklerden parca alımlar yapılıp 6,71 gumus tl ve 507 gr tl ozellıle takıp edılmelıdır, kırılır ıse 6,62gumuste-498 gr altında dıp olarak gorunur ancak o kadar gerı cekılme ıhtımalı zayıftır.

O sebeple al- sat olarak bakmadan desteklere cekılmelerde alıp yakında tekrar gundeme gelecek tesvık beklenmelı, sahıt oldugunuz gıbı al- sat pısmanlıktır.

Hayırlı kazanclarınız olsun

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Tamamdır abım bereketli olsun

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hata etmedın, duzeltme aralıgında her yerden alınabılır, tabı vadenız odeme vs durumunuz yada yuzde 1-3 luk ınıs cıkıslar ıc cektırmeyecekse

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi ben dibin dibini beklemiyorumda bunun max dibi 6.40 lar galiba demi yani daha o da gelirse ytd

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Aynen öyle üstat senin gibi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Günaydın abı desene az önceki düşüşte az aldım hata ettim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet yarcan su an yasıyoruz, cok surmeyecek ay sonunda bu rakamlara bakılarak ıc cekılecek,

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Bu duzeltme oluyor demi?

0BeğenmedimŞikayet

asmturgut ()

doğru düzgün rakamlarla açıklama yaptığın için teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum