Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 09:05:19
EUR 34.7269 09:05:19
USD 32.4402 09:05:19
ALTIN ONS $2321.9050 09:05:19

Konu: Ons gümüş işlem tamam (Digimen)

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

açıklama grafik içindedir..

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

parabaz66 ()

Hocam yuro yirmaga gidiyor

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Türkmen_1 ()

Bugun veya hafta basi tekrar altin ons 1900 ve 1880 seviyelerine gidecek gibi duruyomu sizcede hocam

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

5 seviyesini aştıgımızda.. İlk 15/25 kuruş yaptı
6 seviyesini aitıgımızda 2 defa 5.80 lere geldi.. Şimdi 7 aştıgımızda 7.15 lerde 15/25 kuruş bekliyorum.. 5/6/ aştıgında ilk 15/25 kuruş yaptı inş 7 üstünde ilk aynısını yapar diye düşünüyorum.

gumüşhacıköy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumüşhacıköy ()

düzeltme ile kaça kadar çekilebilir?

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

25.57 sonra 26.27 beklentim var..

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Fincan kulp formasyonu çalışıyor şimdilik önce kulp derinlik yükselişi 25.57 de tamamlanıyor.. Fincan derinliği ise 26.27 de tamamlanıyor.. Bu da kulp 6.96 fincan ise 7.15 ortalama gram bazında.. Bu seviyede bir ihtimal düzeltme yaşanabilir.. Yani kulp seviyesi olan 25.57 e çekilebilir. Tabi bu formasyon ihtimali dahilindedir.

ugurergn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Daha 25.39 lardayız

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Ons 26.27 seviyelerinde beklentim var.

yusuf796 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirbaran ()

Buradan gümüş alınır mı sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

ugurergn ()

Merhabalar ben yeniyim daha gümüş olayında grafiğiniz tam olarak neyi anlatıyor önce kulpu alalım demişsiniz ya bunun anlamı nedir. Alım İçin bekliyorum ama beklerken de kaybediyorum fırsat verecek midir sizce

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Hocam kacta auzeltme yapar

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

25.57 önce kulpu alalım...

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Aceleyle işlem yapmayın da... Bir yerinden izin verir girmenize. Bol kazançlara...

ByBandi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ama hocam biz bunu davaynan, oklavaynan, ütüynen anlattık :) Düşük alım yerinden yapılmışsa, hepsini vermek niye.

ByBandi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

live23 ()

Seçim olacak olmasi destek paketlerinin açıklancak olmasi gümüşe ve altina destek verirdi aslında biraz bekleyip ileriyi okumak lazım . Bende tersteydim kar yazdi . Olsun fırsatlar bitmez

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Az çok çözdük ama en büyük yanlışı zararkes yaparak yaptım normalde öyle biri değilim nasıl yaptım anlamdım gitti

live23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

live23 ()

Aynen öyle 8-8.20 ye çekilmesini bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Yapacak doğru o zamana kadar mb müdahalesi 8.75/9.0 arasına denk geliyor. O zaman müdahale eder.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ayın 19 da toplantı var hamle yapacaklar bu sefer ters köşe yapacaklar diye düşünüyorum diğer sefer düşecek diye herkes sattı şimdi millet düşmez diye alacak bu sefer hamle yapacak bence

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Gms nin düşüşünü şimdilik beklemek doğru olmaz.. Powell yol verdi zaten sabah olsun piyasalar açılsın.. Hareket hızlanır.. Vence sabah ola hayrola.. Bu gece çekilmez artık. Dövizde neden değerlendirmiyorsun.. Tam zamanı zaten.. Sterlin hariç.. Dolar yada euro mesela.

0BeğenmedimŞikayet

GM3406 ()

Kaç ay önce 5.89 geldi Ağustos diye hatırlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Full teldeyim 5.89da zararkes yaptım öyle kaldım

0BeğenmedimŞikayet

Nasipişte ()

Aynen bize de bı gmş alım yeri lazım

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Tl demisin, yada elinde ne var..

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Kral bide alınabilir yerleri tiyo versen şu zarardan çıksam

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Gms için sabahı bekleyelim.. Euron varsa bence euroda kal.. Gms sabaha doğru sağlanabilir düzeltmeye girerse değerlendirirsin.. Euro zaten önü açık..

Kamurann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@Digimen kardeş bu aşamada Euro'dan gümüşe parite mantıklı mı?

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@Digimen kardeş şu aşamada Euro'dan gümüşe parite mantıklı I?

0BeğenmedimŞikayet

Seyyah90 ()

Teşekkürler Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

ByBandi ()

Fırsatı sabırsızlıkla bekliyorum 2 ay yatayda bekledikten sonra fırsatlarıda kaçırmak can sıkıcı :)

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum