Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 14:05:59
EUR 34.7074 14:05:59
USD 32.3602 14:05:59
ALTIN ONS $2300.1300 14:05:59

Konu: 05.11.2020 66vip- Var Bi Hayalimiz

⭐⭐66vip ()
Gümüş
05.11.2020 66vip- Var Bi Hayalimiz

Zigzaglarlada olsa dun gece ıtıbarıyyle basladı gorunuyor, ne kadar surer nerde sona erer bılınmez ama, basladıgını dusunuyorum.

Inıs cıkıslar sızı yanıltmasın dusuler alım fırsatı olarak degerlendırılmelı, hep soyledım altta gıdecegı alan az ıken yukarı gıdecegı alan oldukca fazladır.

Alım satım yerlerıne sız karar vermelısınız bunun ıcın bundan oncekı destek ve dırenc grafıklerını kullanabilirsiniz.

Her ıkı metal ıcınde (ALTIN- GUMUS)aynı sey gecerlıdır.

Profıldekı sabıt duran (1 aya yakın eskı yorumlarım) da aynı seylerı yazmıstım.

İyı bır trende gırdıgımızı subat sonuna kadar zıgzaglarlada olsa bır yukselıs trendı basladı gorunuyor.

Elınızdekılere sahıp cıkın.

SAYGILAR...

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hades57 ()

hocam grafiğiniz çalıştı galiba, sizinde düşüncenizi almak isterim

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

slmlar kardeş... bu günkü yardımların için sana da özellikle teşekkür etmek istiyorum... hayırlı geceler...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

profılımdekı garfıklerde mevcut

ParlakMaden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ParlakMaden ()

Destek ve direnclere nereden bakiyoruz, link vs varsa atar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

destek ve dırenclerı gosteren grafık var ordan dırenclere gore sız karar vermelısınız, inceleyın bı ıstersenız.

Benign için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benign ()

Hocam kar satışı nerden tavsiye edersiniz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

inallah kardesım, oylede oluyor , sabreden kazanıyor, her zamankı gıbı

GERİ_DÖNÜŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd acılısı ıle kar satısları gelebılır, ma belırsızlık suresı sona erıyor genel anlamda olumlu gorunuyor. orta vade ıcın guzel yerlere gelecek gorunuyor.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ne hayalmıs ama 12. gun dolmus hayal gercelesmeye baslamıs, bu arada

sozunde durmussun sevındım.

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Anca beraber kanca beraber başkan

0BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

İNŞÂALLAH hep beraber kazanırız üstad

Birşey soracam nereye kadar yükselirse kâr satışı yapılabilir

Zig zag karla yükselişe geçti dediniz arada kâr satış ları yapılmalı mı mesela 6.88 lere gelse buradan bir satış yapmak nekadar mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım, kazanırken bırlıkte olmak amac, umarım faydası oluyordur.

GERİ_DÖNÜŞ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Emeğine sağlık üstad senin yorumlarını takip ediyorum güzel ve yerinde tahminler geliyor tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Emeğine sağlık üstad senin yorumlarını takip ediyorum güzel ve yerinde tahminler geliyor tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

ATICI ()

hacam sattık ama kaç gibi geri almalıyız ne önerirsiniz

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım, hep bırlıkte kazanmak umıdıyle

Kaleli_Turkish_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Harika yorum!

0BeğenmedimŞikayet

Voles ()

teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Dedem ()

alabiliyorsun

Dark_blu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dark_blu ()

Kolay gelsin kardeş Kuveyt te dolarla gümüş yada altın alabiliyor muyuz bilgin varmı

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi direnç 6.75 dimi sen 6.75 e gelebilme ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyosun doğru anladım dimi?

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sağolasın kardeş... sayende önemli bilgiler ediniyoruz... sende gümüş var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

İşte yorum bu başkan. Bence kırar demen yeterli. Kırarar kırmaz onu görücez kimse kahin değil

0BeğenmedimŞikayet

Adsiz76 ()

Dostum Az destek çalıştı diyebilirmiyiz

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Zirve direnclerı kırmak kolay degıldır, o rakamlara yakın terste olan cok oldugundan rakamlar geldıkce psıkolojık olarak tersten cıkma mantıgı ıle satar ve dırencın kırılmasını gecıktırırler.
Olgana bır durumdur yani,

Git geller yapması o kısılerın tersten kurtulma satısları- daha alttan alanların kar satısları ıle altını doldurmus asgı gelme ıhtımalını azaltmıs olur, yanı dırencın kırılmasını kolaylastırır.

Ancak sunu belırteyım kı normal zamanlarda degılız abd se cım lerı hepsının onune gecıyor, hatta cok onemlı verıler bu gun onların bıle onune gecme ıhtımalı var.

Şahsı kanaatımı soruyorsanız ; ben kırabılecegını dusunuyorum

SAYGILAR

0BeğenmedimŞikayet

alma_satma ()

usta ses ver korkuyoruz... deneyip deneyip kıramıyor24.50 yi

0BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Eyvallah emeğine sağlık toprağım

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

harikasınız hocam sağolun emeklerinize. gümüşe giremedim altın da alımlarım biraz yüksek olsa da yat kararındayım. az bir tl kaldı sizce onu da alıp tamamlamalı mıyım?

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kapanısları ızleyerek soylenebılır, tahmını soylenemez, teknıkte gordugumde onceden bıldırıyorum,

oyle bır durumda yazmaya calsırım tabıkı

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum