Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 22:06:36
EUR 34.7866 22:06:36
USD 32.5869 22:06:36
ALTIN ONS $2394.1300 22:06:36

Konu: BTC Grafik 05.11.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC ilk olarak 26 Temmuz'da 10.000$ seviyesinin üzerine çıktı ve o zamandan beri bu seviyenin üstünde ve Altın da kapanışlar yapmamıştır.. btc 100 gündür 10.000$'ın üzerinde ve bu yeni bir rekor olarak tarihe geçiyor denilebilir.. Ayrıca BTC geçtiğimiz birkaç gün içerisinde 2018'den bu yana 2 kez 14.100$ seviyesini bile geçerek bugün 14.380$ gibi bir seviyeyi görmüş olduğu ve sağlam adımlar attığının sinyallerini veriyor.. Bunlara ek olarak kurumsal yatırımcıların BTC'ye olan ilgisinin artması da son zamanlarda dikkat çekici.. BTC aslında çok değişken bir zamandan geçiyor ve adeta sağlam temeller atmaya çalışmakta.. 2017'den beri ilk kez 14.100$'i gördükten sonra, keskin bir geri çekilme izledi ama gücünü toplayıp şimdilik bu seviyeyi kirdi.. Yakın vadede BTC'nin destek alanları 13.000$'in altina sarksa bile (12.900$-12.800$) bölgesi ve ardindan 12.500$ çok önemli desteklerdir diyebiliriz..

BTC 3 Kasım itibariyle 13.650$'ın altına düşse de şuan bu seviyenin ve 13.800$'i destek yapmak için güç topladi ve başarılı kapanışların ardından bu bölgeyi kırdığı görülüyor.. Bu nedenle, kısa vadede, 13.800$'ı aşan bir yükseliş, alıcıların ralliyi sürdürmesi için önemliydi.. BTC, 13.000$'lık makro destek alanını savunarak geçen hafta olumlu bir teknik trend oluşturdu bile.. BTC 13.000$-13.500$ aralığının üzerinde kaldığı sürece bile, kısa vadeli boğa trendi bozulmuş sayilmaz..

BTC her ne kadar dün negatif uyumsuzluklar gösterdiyse de hem seçimin hemde ETH'dan gelen güzel haberlerle birlikte yukarı yönde ve istikrarlı bir şekilde çıkması ve 14083.76$'in üstünde dün 14277.50$ seviyesinden sonra bugünde 14.380$ seviyesini görmüş olduğu ve şuan pozitif durumda daha da ilerlemesi ve yükselmesi sözkonusu olacaktır.. Her ne kadar teknik grafik bize yol gösterse de bazı temel teknik konular yani haber akışı gibi diyelim etkileri illa görülmektedir.. BTC dün 14.000$'in üstünde kapanış yapmıştı bugünde 14.160$ seviyesinde kapanış yaparak pozitif olduğunu bir bakıma göstermiştir.. Bugün 14.380$ seviyesini görerek bu senenin en yüksek seviyesini şimdilik hafta kapanışı olarak bu seviyelerin üstünde kalması bile üst bölgeler ve seviyeler için önemarzediyor.. BTC şuan 20-50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin üstünde ve pozitiftir.. BTC'nin saatlik görünümünde 13.950$'a yakın kanal desteği ve 14.050$ civarı bir destekle de oluşan yükselen bir kanal ve bollinger altbandinin da oluşumu göze çarpıyor..

BTC, aşağı bölgeye yani 13.950$-14.000$'a kadar geri çekilmeler şimdilik normal karşılanmalıdır.. BTC bu pozitiflikle yoluna devam niteliğinde beklenebilir ve 14.500$-15.000$'a doğru kısa vade de gitmesi muhtemel görünüyor olduğudur.. BTC'nin 13.800$ gibi bir direncin üstünde kapanışlar yapması 14.000$ ve civarına gitmesi sözkonusuydu ve öyle de gerçekleşti.. BTC şimdilik yükseliş bölgesinin üstünde ve pozitif ve aşağı yönlü bir düzeltme gelirse şayet, ilk destek dün test edilen 14083.76$ veya bollinger altbandidir.. Dünkü en düşük 13520.87$ seviyesinden başlayarak bugün 14.380$'a doğru yükseliş ivmesinin ve dalgalanmanın % 0.382 FiB geri çekilme seviyesi (13849.06$) burası aynı zamanda 50 SMA desteğidir..

BTC kanal desteğinin üzerinde devam etmesi durumunda ve, aşağı yukarı yükselen ivmenin ve dalgalanmanin neticesinde % 0.5 FiB geri çekilme seviyesi ise (13950.44$) kısacası bu seviye kanal desteğidir.. Yukari yönde, 14.380$ ve kanal direncinin üzerinde kapanışlarda kısa vade de, 14.500$'a doğru gitmesi olacak ve bir sonraki seviye ise 15.000$'a yakın olmasıdır.. BTC aşağı yönde destekler 14083.76$ ve bollinger altbandina yakin olan seviye 13.950$ ve 13.950$'in altında riskler aşağı yönlü devam etmesi halinde 13.800$ desteği önemlidir bu desteği kirarsa 100 SMA'ya doğru gitmesi ve destek sağlaması da beklenebilir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde
ve pozitif.. RSI ise şuan 60 seviyesinin oldukça üzerinde bu da pozitif..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dünkü ETH yorumum hedefler gelmiş durumda @NONSERVEAM bugün 447$'a dokunmuş BİTSTAMP'ta..

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Comolocco ()

Teşekkürler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Vardı dünkü yorumlarımda bakabilirsin dostum..

Comolocco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Comolocco ()

Selamın aleyküm hocam litecoin yorumunuz var mu hocam. teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Ethereum altyorum bakabilirsin, dün öncelik tavsiye ettiğim koindi.. Geçen traderin teki yanlislikla vadelilerde sanırım 571$'a Emir girmişti 500$ geçerse yükselişi daha da hizlanabilir adım adım gidelim..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Nuri6504 altyorumdan detaylı bir şekilde seviyeleri belirttim profilimden giripte inceleyebilirsiniz bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ATOM haftalık grafikte hala nötr bir durumda ve 50 günlük MA 4$ önemli destektir ve bu seviyenin üstünde kaldığı sürece MA20 seviyeside olan 5.03$'a gitmesi beklenebilir.. Bu seviyenin kazanılması durumunda 7.80$ kısacası en son Ağustos'ta test ettiği 8.877$'a doğru adım adım gitmesi beklenebilir.. Şuan günlük grafikte gözüken ise 200 MA 3.15$ en önemli kritik bir destektir.. 50 günlük MA ise 5.04$'a yakın bir seviye tutunması ve günlük kapanışlar yapması halinde 100 MA 5.34$-5.85$'a doğru gitmesi sözkonusu ve bu seviyenin üstünde 11 Ekim'de test ettiği 6.269$ seviyesi beklenebilir.. 4 saatlik grafikte ise 4.586$ direncine dokunmuş durumda 4 saatlik kapanışlar yapması durumunda ise 4.65$-4.94$-5.19$ ilk hedeflerdir.. XRP için ise söylenecek tek şey 0.32689$ ve ardindan 0.34676$'in üstünde günlük değil haftalık kapanışlar yapmadığı sürece üst seviyeler beklenilmemesi gerekir.. XRP kafasına göre esince alacak başını gidecek kısa orta vade çok şey beklentiye girilmemesi gerekir..

Kingtatar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Yardimci olmaz olur musunuz hocam, kendi zamaninizdan caliyoruz, kaybetmemmemiz icin hepimize ayri ayri ozenle cevap yaziyorsunuz.. Allah razi olsun sizden.. Hayirli aksamlar

1BeğenmedimŞikayet

Kingtatar ()

Hocam xrp ve atom yorumu da alabilirmiyim acaba rica etsem

1BeğenmedimŞikayet

Karagece1 ()

Codex ustam bu btc daha çıkar mı? Tersteyim hocam ya :(

1BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Teşekkür ederim hocam saygılarım la Rabbim gönlünüzü hoşnut sevdiklerinizle uzun mutlu ömür nasip eylesin inşAllah her gününüz dünden güzel geçsin

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan ETH'da adım adım gidecek olursak şayet, haftalık grafikte 351$'in altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok.. Günlükte 371$-381$ gibi önemli destekler mevcut 371$ altına gelse bile 365$ hayati bir destektir günlük altında kapanışlar yapmadığı sürece olumlu.. Şuan en önemli direnç 420$ kısacası en son 22 Ekim'de test ettiği 421.52$'dir.. Bu seviyenin üstünde kapanışlar adım adım 435$ 447$ ve 489$'a doğru gidilmesi olacaktır.. Günlükte şuan 392$ altında kapanış yapmazsa şayet 420$'in kırılması beklenmelidir..

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı akşamlar Beliz hanım, bir nebze yardımcı olabildiysem ne mutlu herkesin zarardan çıkması ve kar ve kar'lara kavuşması ümidiyle diyelim inşAllah..

beliz0207 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Tmm kral atayim admine cok sagol abim benim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil Erdal ince detaylara bazen takılıyorum benden yana helal olsun değerli kardeşim, bol kazançlar.. Sen en iyisi bunu iletişimden admine mesaj at bildir düşmeyen yorumlarla ilgili..

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Degerli gorusleriniz icin tesekkurler hocam.. iyi aksamlar..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bende okudum ama tam detaylarını pek incelemedim önceden BTC'den ayrılan BCH 2'ye bölündü diğeri şuan BSV'dir ve kazanan taraf BCH oldu ve CEO'sunun elinde çok BTC olduğu düşünülüyor şuan BCH mantikli gibi ve günlükte önemli dirence gelmiş 200 günlük MA 248$ üstünde kapanışlar yaparsa şayet, 100 günlük MA 257$ önemli direnç sonrası önü açılacak 280$ gelmesi beklenebilir.. Haftalık kısacası 250$'in altında kapanışlar yapmazsa 260$ önemli direnç ve ardından 280$ seviyeleri ve adım adım 300$-320$ seviyeleri beklenebilir..

1BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Yuregine saglik kral. yakaladin nikten valla sasirdim cok sagol hakkini helal et can abi

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba Erdal, yazıların sayfaya düşmüyor yine bildirime düşmüş sanırım, NEO haftalık grafikte en az 15.80$ seviyesinde olumluya döner.. Günlükte 13.87$ en önemli seviye burası aynı zamanda 200 günlük MA'dir şimdilik burdan dönmüş gözüküyor olsa da BTC salınım yaparsa dün test ettiği 13.45$-13.87$ arasında şansını deneyebilirsin.. Günlükte 16.42$-17.23$-18.20$ en önemli dirençlerdir ve 16.42$'in altında kaldığı sürece asagi yönlü riskler devam edebilir.. 1-4 saatlikte ki dirençler ise 14.50$ üstünde kalırsa şayet, 14.65$-14.90$ seviyeleri kısa vadeli hedeflerdir.. 14.27$-14.17$ ve son kale 13.85$ seviyeleri de destek konumundadır..

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc88 ()

Teşekkür ederim ilginiz için

0BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Hocam acikcasi bch la ilgili bir guncelleme okudum ve onun henuz yukselmedigini dusunuyorum, o yuzden onu daha mantikli gordum, sizin bu konuda bilginiz var mi?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba Beliz hanım, TRX aslında iyi durumda ve haftalık 0.02390$'in altında kapanışlar yapmazsa olumlu pozitif duruyor.. Ama günlükte çok önemli dirençlerin üstesinden gelmek zorunda ve çok zor dirençler en son Justin Sun bir haber verecekti TRX'le ne oldu bilmiyorum ama BTC DOMİNANS yüksekken ve BTC düzeltme yaptığında sağlam durdu sanırım haber fos çıktı ve sonra TRX kendini maalesef saldı.. Günlük grafikte TRX en az 0.02630$ seviyesinin üstünde kapanışlar yaparsa durumlarin yukarı yönlü olması beklenebilir şuan kurumsal firmalar alımları başlattığı için özellikle (ETH)- LTC- BCH düşünebilirsiniz şayet BTC buralardan aşağı salarsa etkilenme durumu illa olacaktır, piyasada ki seçim belirsizliği devam ediyor ve şuan bu bütün emtialar yükseldiği için olumlu diyebilirim.. BTC. Dominansta ki kısa vadeli uyumsuzluklar devam ediyor altlara para akışı şimdilik olacak yakından takip etmemiz gerekiyor..

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Hocam bu düzeltme yapmadan sürekli çıkıcak sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Nslsin kral neo durumu nedir kral. bi onu sormadilar onuda ben sorayim

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan en önemli direnç 60$ yani teknik verilerle konuşacak okursak şayet 100 günlük MA seviyesidir.. Günlük kapanışlar yaparsa adım adım 61.70$-65.4$ civarı ve en son test ettiği seviye 68.98$'a bile hızlı gelmesi olacaktır yeter ki garanti olarak en az 60$'da günlük veya 2 günlük kapanışlar yapsın devamı gelecektir ETH'a bakacağım fırsat bulduğumda..

ÇILGIN_KRİPTOCU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Hocam merhaba, umarim iyisinizdir.. trx te bosuna bekliyorum gibi geliyo, ondan cikip ltc, eth ya da bch girmeyi dusunuyorum ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba değerli kardeşim, LİNK dün belirttim 9.76$'da çift dip yapmış olabilir şayet burasının altında kapanışlar yapmazsa yukarı yönlü devam etmesi beklenebilir bugün kapanış seviyesi olarak 50 günlük tam kritik sınırda kapanış yaptı 10.47$.. Burasının üstünde kalması şimdilik olumlu ve kısa vade de 11.23$'a gelmesi beklenebilir bu seviyenin üstünde tutunması adım adım 11.85$ ve en son test ettiği 12.95$ seviyesine kadar çıkması olacaktır.. Bu seviyeden sonra 13.28$ kritik ve yükselişlerin devamı niteliğinde 17.77$ ve 20.11$'a kadar kademeli bile olsa gitmesi sözkonusudur.. Şayet haftalıkta 10.80$'in altında kapanışlar yaparsa işler tersine dönebilir bilgine..

_Mechanical_Engineer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇILGIN_KRİPTOCU ()

Hocam bu ltc de 61$ da direnç mevcut mu?

1BeğenmedimŞikayet

_Mechanical_Engineer ()

@CoDeX© usta 13,75 ortalama ile lınk var bu LINK de beni kanser etti zararına satmayım dıye 2 aydır beklıyorum. 2 li dip yaptı gıbı . nereye 11.5 dolar cıvarı satma dusuncem var en azından yarısını yada beklenmelımı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum