Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 13:45:44
EUR 34.8127 13:45:44
USD 32.6008 13:45:44
ALTIN ONS $2381.1500 13:45:44

Konu: 3kasım gümüş/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Yorum grafik içindedir.

“İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. “

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Mrn ()

Elinize emeginize saglik . Burda farkli insanlar var bende anlam veremiyorum zarar ettiklerinde acisini birilerinden cikarmaya calisanlar birde ovgu toplayan birini gordügunde satasıp acaba nasil yapsakta asagi ceksek diyen bi zihniyet var. Sizi ve sizin gibi yardimci olmaya calisanlari elestirenler hodri meydan daha faydali olsunlarda bizde begenelim söz )))

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Çok doğru grafik tebrik ederim biz 6 beklerken 6.80 gidiyor bu :)

2BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Takipçiniz o kadar fazlaki hiç duymayın bence. grafiklerinize bakıyorum acemi biri olarak gayet anlaşılır ve tutarlıydı bugüne kadar. Meyveli ağaç taşlanır hatırlatırım

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

senin calışmaların grafiklerin emegin var. biz takip ediyoruz seni kardesim. Her sey için tsk ler. keske reel dede tanışma fırsatımız olsaydı.

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

allah size sabır versin ve sizi takip edenler için lütfen görüşlerinizi dile getirin...

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Daha me yazıcam abi 6.71 var önümüzde yakın yazmışsın hemde geçerse gelir gerisi gelmezse 6.60-6.66 döner yazmışsın Allah razı olsun bu bize ışık işte acemilere:)

0BeğenmedimŞikayet

Kibelee ()

Sayın hocam ben grafik ve yorumlarınızı uzun zamandır dışarıdan takip ediyorum gerçekten çok yol gösterici oluyor. Kendi adıma emeğinize teşekkür ederim canınızı sıkmayın lütfen.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yok toprak burda kasıtlı yapılıyor bazı seyler ve kasıtlı art nıyetlı ınsanlar var,
Gönül isterdıkı net rakamlar verebıleyım, aldıgımı sattıgımı yazabıleyım ama burası onun ıcın uygun degil, ancak bu kadar oluyo onda bıle sorun cıkaran art nıyetlıler uzaklastırıyor ve moral bozuyor.

Takır takır calısan grafıkler, tam onıkıden vuran hedeflere ragmen sıkıntı oluyo, ALLAH muhafaza bıde yanılsak ne yapmalı ki insanız yanılabılırız yanılmadıgım halde olanları okuyosun. Gönül isterki kazandıgımız kadar kazandıralım ama malesef, hala yazıyor olmam bıle dogru degıl o kadar sıkıntıya ragmen.

üçkardeşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Rabbim gönlünüze göre nasip eder inşaallah hocam.

1BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

emegine saglık topram Allah razı olsun iyiki varsın

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

İnşallah abi eline sağlık:)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@cmdmrl

Alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Yüreğinize, dimağınıza sağlık... Bereketli kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Fernando_Torres ()

Vip seni severim doğruları söylüyorsun sen alayim buradan diyorum ama saat 4:30 u bekleyimmi kararsizim

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yenı grafık yenı hedefler,

oncekı grafık gorevını yaptı saat gıbı calıstı.

yenı grafık te su an yakın hedef 6,71 ve ustu hedeflı calısıyor,

6,71 asarsa bır sonrakı hedef olan 6,96 hedefıne gıder, şayet dırencı kıramazsa, gerı (6,60-6,66 aralıgına) doner

0BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Hocam emekleriniz için tşkler. Takip ediyorum. Bilgilerinizi esirgemeyin.

0BeğenmedimŞikayet

hazinedar14 ()

Neden bazı kendisini bilmezler için tepki veriyorsunuz ki. Öngörüsü ve deneyimi fazla olan sizler gibi arkadaşlar yardımcı olabilir elbet. Fakat bu yardıma uymak ya da uymamak kişinin kendi kararıdır. Allah herkese akıl vermiş. Fikir veren yol gösteren arkadaşta elbette kesin doğruyu bilemez. Kişi kar ettiğinde kar oranından fikir veren arkadaşa pay nasıl vermiyorsa zarar ettiğinde de o arkadaşa tepki vermemeli diye düşünüyorum. Saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Siz alım satım yaptığınız da bilgi verseniz şurdan alım yaptım şuradan satılmıştır diye olmaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ya_Nasip_Ya_Kısmet ()

Ben dün 6.41 den bir parça çıktım kârla pişman değilim. Sizden ricam grafik okumayı bilmiyorum alt ve üst direnç noktalarını rakamsal olarak vermeniz almakta satmakta bana ait şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

ŞanSSıZ_AdaMm ()

Aynen öyle gereksiz 3.5 kişi yüzünden teknik bilgi paylaşan kimse kalmadı ben dahil hiç bişey bilmeyen küçük yatırımcılarda baka kalıyoruz

22BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dün 6,40 rakamaını verdıgımde tepkı veren arkadaslar sızlerın sayasınde artık; al- sat , alınır- satılır, demıyorum, rakam vermıyorum, rakam verdıgımde gereksız tepkıler oluyor ve malesef arkadaslar ıcın verdıgımız cabada kendımızı savunmak ıcın yalnız kalıyoruz. Faydalanan arkadaslar bıle destek olmuyor ve bos yere sayfa kırlılıgı ve gergınlık oluyor.

Kişisel soru cevap yorumu yapmıyorum. Bu yuzden sıtede teknık bılgı paylasan kalmadı, kaldı kı bu ınsanlar kendı zaten bılıyor amacımız burdakı yenı yatırımcılara yardımcı olmaktı.

Alt grafıkten takıp edıp(/yeterınce acıklayıcı ve net) kararları sızler vermelısınız.
bende aynı garfıgı kullanarak alım- satım yapıyorum ve malesef rakam belırtemıyorum.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

RESPAWM ()

Eline sağlık. Dostum gümüş ons olarak grafiğin varsa paylaşabilirmisin? Üstteki ons değerli dirençleri takip edebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Hocam üye değildim fakat uzun bir zamandır sizi takip ediyordum ( önceleri gram altın sayfasında )Kıymetli Yozgatlı Hocam full tl deyim . Grafik için sağolun . Nasıl bir strateji izlemem gerekiyor . Rehberliğinize lhyiyacım var.

0BeğenmedimŞikayet

Levo_07 ()

Kardeşim emeğine sağlık. İyiki varsın.

0BeğenmedimŞikayet

Bekir93 ()

Bir hadis doğru

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi yazdım ama görmedin galiba cevap verirmisin rica etsem beklentini tabiki ytd ihtimal olarak ?

0BeğenmedimŞikayet

Musmata ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

metalborsa ()

Biz almadık, ama 6.40 dan beri izliyoruz :)) Almayı da düşünmüyorum. Gümüşü bilen bilir, 1 saate 6 da olur 6.80 de... Karar sizin. Ve kararı kendiniz verin, kimse düşeceğinin yanda yükseleceğinin garantisini veremez. Emin olun hem de hiçkimse veremez. YTD

NovaTR için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum