Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 11:32:05
EUR 37.6173 11:32:05
USD 34.2604 11:32:05
ALTIN ONS $2653.7800 11:32:05

Konu: fincandan bir kahve içmek vardı

⭐⭐horozcu ()
Gümüş

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Tamam sağol abi

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izafi ()

Secim sonucu daha mi cikar sizce. Yoksa grafiğe göre mi yorumladiniz

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

ben belki 6,85 yada 7,20 den yaparım parça satış

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

İnşallah ya parça satış nerden düşünüyorsunuz alttan alım için ben 2 aydır 6.59 dan tersteyim yarı tl ye geçmeyi düşünüyorum ama 7 li rakamlar gelincemi satsam yoksa buralardan yapsammı bilemiyorum ne önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bekliyoruz hocam sadece grafiksel beklenti yılsonuna kadar bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Ne kdr sürede gelir gümüş9

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

ufak parçalar hariç 9 üzeri

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Kaçta satmayı hedefliyosunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

sıkıldım şu gümüşten çabuk çıksada hemen satsak

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Dogru diyon abi ben o ağzımın yaanmasını çabuj unutmuşum :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

sizde sağolun

S_ylmz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

S_ylmz ()

şu grafik ekranından bahsediyordum da gösreli inceleyince buldum yineden sağolun..

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

proogram derken anlayamadım

S_ylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bizde hemen içmeyiz belki soğumasını bekleriz ağzımızın yanmasını istemeyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

S_ylmz ()

bu hangi program

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Amin abi insAllah :) abi ama asil yülselislerde bu kahvenin hedefinden sonra olmasın:) ytd sonucda eski zirvesi

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

6.03 ler gelme ihtimali yüksek ama diğeri zor gibi imkansız diye bişey yok güzel ve mantıklı yorum teşekkür ederim Like verdim tebrikler

kartalmrh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

4.5 dolar düşürmüş sun pardon usta tamam

BAFRALİ5516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

kahveyi içelimde afiyet olur inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

5.39 nasıl buldunuz 4 dolar düşürüp bide dolar 8.60 demişsin usta bı yanlış lik olmasin

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bana kalırsa sen döktürmüşsün yorumda lakin ben yukarda 9 küsür beklentime istinaden gümüşte bekleme tarafındayım her rakam olası lakin sen taş çatlasa 5,40 geleceğini söylüyorsun oda o taşın çatlaması gerek aşağıda bir lira yukarıda üç lira hangisi gerçekleşecek bakalım

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Afiyet olsun hocam ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

@Kenanx yazdığım yorumlar çıkmadı yasaklı kelimelerden herhalde

Kenanx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

hocam ne yaptın ya yine döktürmüşsün :)) başta bir düşsede alsak şimdi birşey dikkatimi çekti fincan ve kulp da ki ikili dip 6 03 ler ve geniş tabloda fincan oluşuyo gibi düşüşün başladığı ilk 6 55 le şuanki gördüğümüz 6 55 de fincan oluşmuş durumda eğer bir önceki verdiğim ikili dip burda da gerçekleşirse tekrardan 5 40 ları görebilme ihtimalimiz varmı sence şöyle hesap yaptım dümüş ons burayı kıramazsa bazı arkdaşların beklediği dip 19 500 lar geldi diyelim dolarda 8 60 lar gelir büyük ihtimal hesapladığımda tam 5 39 lara denk geliyo seçimlerden sonra abd de iyimser hava oluşacıgı için dolar endeksinde toparlanma gözükecektir ayrıca teşvik paketi de yeni yıla kalırsa ons lar aşırı satış yer tabi bu düşüşlerinde son olacagını düşünüyorum çünkü kötü günleri atlattık dah kötü günler bizi bekliyo

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Eyvallah hocam çalışmaların benim için önemli, hayırlı günler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Takip edip göreceğiz

Kenanx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Şuan aynen geçici dolar seçim kaynaklı düştüğünde orta vadede bir müdahale gelecek bu kesin birebir şahit olduğum durumlar var

0BeğenmedimŞikayet

Kenanx ()

Merkez bankası enflasyon rakamları ile ilgili konuşacak diye biliyorum başka ne açıklaması olacakki

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Size katılıyorum ama 8.40'ın altın düşeceğini sanmıyorum :) tahminler tabi yanılma payımız var )

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

onsu 30 usd seviyesinden 22 lere kadar düşüren şey tl ye karşıda değer kazanmasını sağlayan şeyle aynı şuan merkezin yapacağı ufak hamleler geçici olur kanaatimce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum