Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 04:07:31
EUR 34.6173 04:07:31
USD 32.4761 04:07:31
ALTIN ONS $2326.1600 04:07:31

Konu: Her tavan giden ile övünen ustaciklara ders olsun

Buyrun bu ve bununla aynı grupta olan kağıtlara dikkat edin bugün milyonunuz yarın ustunuzdeki kıyafetiniz olur sadece.

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

O başkanı değiştirin bu kafa. ile olmaz bu sene

Shn0642 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn0642 ()

:) ah yangazlar ahh gunah yazdiriyo

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

O TS yokmu ts 3 1 den 3 4 yenilmek. nedir. ulaaa yikildi hanummm :)

Shn0642 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn0642 ()

Aha ahmet abiyi gordum iyi aksamlar :))

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Valla ben seni anlamadım

Tatarramazan42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Yük. esitse. bisey olmaz ygyo ittfh bu ikisine dikkat et şirket isimlerine kanmayın deva mesela koca şirket dersiniz. ama. gecmiste. acibadem de borsada imis. Veya buna benzemez. nice. sirketler

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Bende 2 tane cıktı alt pazarda degıl

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Yok artık iyi bı araştır sen hadtasonu yıl diz pazar ve bir alt pazarı 150 den fazladır sayısı

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Abım Yaldız pazar ana pazar alt pazardan ıkı tane cıktı adese ve beyaz

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Elimdeki hisseler; ygyo, uşak, uluun, tukas, ittfak, hdfgs, gmst r, esen, deva, despc, cola, bera, alkim umarim ben satana kadar bunlarda borsadan kovulmazlar:(

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

:))) benimde alt pazarda iki hisse var biri adese biri sanko adese zaten çok riskli ama sanko güvenilir ve iyi firma diye biliyorum ne dersin kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Araştır dostum eski a ve ve grubu hisseleri bul onlar harici alma

1BeğenmedimŞikayet

iges ()

Aynen öyle ya. Kağıdı olanların duygularını anlayabiliyorum. Buna vesile olanlara ne demeli gerçekten zor bi durum. Allah sabır versin kimseyi bu duruma düşürmesin

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Abım anlayamatım bıraz daha acıklasan

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Yıldız pazar ve bir alt pazarı şimdiki. adi ne idi unuttim eski adi. ile a ve b grubu kağıtlar haricinde uzak durun
Gözetim pazarı her daim batma durumundaki şirketler içindir

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Bugun bırde tavan yapmıs yazık ya mıllet ne zorlukla para kazanıyor bıst 30 dan sasmamak lazım her han her sey olabılır

iges için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iges ()

Şimdi mantıklı mı sizce batan bir şirketin hisse ortaklarına paylarını vermesi. Vermez malesef gerçekten üzüldüm geçenlerde buna benzer bişey anlatmıştım hatta. Arkadaş varını yogunu yatırdı ve bu durumdan hepsini kaybetti.. Borsa tamda burda başlıyor işte malesef.. Umarım çok değildir

0BeğenmedimŞikayet

Tatarramazan42 ()

Kardes komple burda olanların parası gıttımı bılmedıgımden soruyom

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Hadi bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

iges ()

Düşer düşeer gelir birazdan cevabı :))

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Benim mesaj düşmüyor galiba yine dayıma :) iki kere yazdım ama:)

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKA_GEZEGENLİ ()

Amin allah razı olsun

Mehmet0640 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet0640 ()

Geçmiş olsun Rabbim şifalar versin inşallah

BAŞKA_GEZEGENLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iges ()

ahahahaaa sen sor bu defa :)) ben de keyifle okurum

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Dayı bilir ona sor :)))

0BeğenmedimŞikayet

iges ()

Bilmem ben :)

0BeğenmedimŞikayet

iges ()

Ben o yanlışları yaptım gibi :) Sıra doğrularda inşallah... egpro bugün güzel verdi ama brüttakas olduğundan veremedim :)) inşallah pazartesi ye. Yabaş yavaş akıllanıyorum hani :)) tabi takdir senin dayım

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

İnşallah son 1 ayın ortalamasindan da olsa hisseleri satma sansi verirler 1998den beri kota girmeyi bekleyen şirket var hala :)

Krokodil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iges ()

Şimdi bu giden kağıtlar varya hani üstüne su içilmesi gereken. Krokodil aldı sandım esaretçi bende var sanmış bende yok artık o kadarda değil dedim oda ben bilmem dayıya sor dedi :)) umarım anlatabilmişimdir

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Kaçmak mı :)) hiç yazmaz bende o kelime :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum