Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 14:23:33
EUR 34.7526 14:23:33
USD 32.3809 14:23:33
ALTIN ONS $2314.1950 14:23:33

Grafiği gönderen: kafkas60

Eğitim çalışmasıdır yatırim tavsiyesi değildir

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

24 ayar iar veya nadir sertifikali cekili has mantikli olabilir. Atada olur. Atayi alip satmak hesabi daha kolay digeri 995 olarak alinir satilir. Paketlide iscilikle alinir satarken 995 gene. Paketli almaktansa ata olabilir. Oncelik cekili , ata, sonra paketli has diyebilirim

Stora için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ferkin ()

Tebrik ederim. Azmin zaferi Allah gönlüne göre versin

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

evet dostum

Ferkin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferkin ()

Kötü dost mal sahibi yaparmış
Bi söze Neredeyse kuyumcu açmışsın

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stora ()

Gram altın mı ata lirami mantıklı hocam

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Yatirim icin paranin muhafazasi icin Ata lirasi daha mantikli @Doguuu

kafkas60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

ben böyle şeyleri bilmem dostum. ben hayatımda 1 kere bilezik aldım )) onuda neden aldım biliyormusun dostum.
Evlendiğimde hiç bilezik takmamıştım. param yoktu. çevremizde dedikodu yapıyorlardı para kazandım 24 tane burma bilezik alıp 12 yıl sonra taktım)))

Doguuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Gram en iyisi bilezikte işçilik farkı oluyor satarken

1BeğenmedimŞikayet

kafkas60 ()

@MaSTeR_AyFoX hocam o konun uzmanidir ondan bilgi alirsaniz daha iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

Doguuu ()

S. a. hocam hayirli geceler 22 ayar bilezikmi alsam daha iyi gram olarak yoksa ata altin mi alsam daha iyi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum