Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:31:46
EUR 34.9631 06:31:46
USD 32.5597 06:31:46
ALTIN ONS $2332.9700 06:31:46

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Halil hocam sağol varol , eski düşüş grafiğinizdeki rakamlar mı geçerlidir yoksa yeni grafik paylaşacakmısınız?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Beklemedeyiz üstad parçalı alım satimjn faydasını görüyoruz. Şuanda

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet hep bir düzeltme bekledim. Ama ortavade trend devam etti. Orta vadede ve kısa vadede yanıldım.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Mesela dolar da yanıldığınızı söylediniz.

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Alım hangi bölgeler YTD

0BeğenmedimŞikayet

Freeriver ()

Hocam ons altın ne kadara kadar düşebilir? Cevaplarsanız sevinirim. Saygılar

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben hiçbir zaman formasyon bozulur demedim. Grafiklerim genelde düşüş agırlıklıdır. Grafiten anlamadıgınız için böyle düşünmeniz normal. Yanıldıgım zamanda yanıldıgımı söyledim.

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

21 ons a kadar mı bekleyelim ? :)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@super_conqueror nereye kadar düşer ytd

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Nereye kadar düşer hocam @super_conqueror

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gram altın veya gümüşü kollayalım. Son düşüş dalgalarını yaşıyoruz.

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet hocam
Ama dolar işi herkese zarar yazar maalesef:(

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Destek ve direnç noktaları neresi super conqueror alim yapacağım ortalama düşürmek için

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aralıktan sonra düşüş periyoru bitebilir. Ondan sonra satan bir daha alamayacak.

EDEP_ve_VEFA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dolar işi çok bozdu. Ama terste olanlarada satış fırsatı verdi. Birileri için kötü olan senaryo başka biri için umut oldu. Böyle düşünmeli degil mi?

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam boyut biraz fazla geldi bana 20 tutabilcekmi, son sayımınızda 20 nin altı çıkıyor mu grafiklerinizde saygılar, ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hoca 5 kuruş çıkınca formasyonun bozulur 5 kuruş inince ben demiştim dersin bakıyorum profilinde 50 farklı grafik bir tanesi mi tutmaz ya :))) şimdi de şey yazmışsın benim dolardan dolayı böyle oldu diye e geçende formasyon bozuldu demiştin ne bileyim ya :)) en çok üzüldüğüm şey de yarın bir gün olur da düşerse ben demiştim diyeceksin :))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Zaten o yüzden her destekte almalarını söyledim. Ama bizler hep nokta atışı bekliyoruz.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sabahta buradaydım. Kaçacak bir'i degilim :)

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Şimdi anlık dolar kuru yerine sizin yazdığınız zaman 7.5-6-7 gibi rakamlarla anlık onsu çarpsınlar bakalım yazdığınız zamanki tl den küçük mü büyük mü

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam aynen doğru söylüyorsunuz. Maalesef
Ama biz sizi takip ediyoruz ve ne anlatmak istediğinizi anlıyoruz...
Grafikler ve uyarılar için teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Yine çıktın ortaya :)))

1BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

halil hocam sizi bilen biliyor. ons da düşüş aralık gibi gelir diye düşünüyordum ama erken mi geleceğini düşünüyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam euro ne olur sence
ben para erimesin diye ful birseye girip orda kalmak istiyorum hangisi kaldı çıkacak hepsi çok yükseldi

6BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gumuş ve ons altında genelde düşüş tarafında oldugum için biraz tepki aldım. Doların hergün rekor kırmasıyla gümüş gramda yaşanan yükseliş beni haksız çıkardı. Oysaki ben gram analizi pek yapmadıgımı söyledim. Çunku hem doları hemde onsu aynı anda tahmin edebilmek çok zordur. Hatta imkansızdır.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben dolar için söyledim. Genel ekonomik durum için bir tesbitti.

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Abi hayra alamet değil diyorsunuz yani desteği kırıp test etmesinin. Görüşünüz negatif sanırım

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam profilinize analizinizi yapın isteyen okur
Tabi siz bilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Anlıyorum sizi Hocam maalesef zemin oynak olunca insanlarda hırs ve haset bir araya gelince sonuç böyle oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aktarmak isterim. Yapıyorumda. Ama risk alıyorum. Sonuçları Ben'im için biraz agır oluyor. Beklenti gerçekleşmeyince sıkıntı oluyor. Gördügünüz gib bu şekilde yapılan analizler Kimse'yi tatmin etmiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum