Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 05:31:16
EUR 34.9481 05:31:16
USD 32.5342 05:31:16
ALTIN ONS $2333.9350 05:31:16

Konu: rosyo çalışmam herşeyi grafikte göstermeye çalıştm

⭐⭐⭐volpann ()
Gümüş
herşeyi görsel gerekli açıklamıyı grafik üzerinde yaptım. 65 seviyesinde oraların son olduğunu paylaşmıştım. rasyo 65 seviyelerindeki tarihi bas alarak profilimden bulabilirsiniz o gün parite mi Altın a yaptım önerimide yapmıştım. herkeze bol kazançlar...

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

volpann ()

rasyonun bukadar düşmesinin nedeni jp morgan oldu. dünyada elinde fiziki olarak bulunduran en büyük gümüş alımı yapan banka. rasyo 65 de sattı yükseltip geri alır altın gümüş paritesiyle oarayo götürmek için topladı malipüle ediyor. 65 düştüğünde buradan altına parite eden kazanır burası bana göre son yazdığımda parite eden olduysa kazandı gümüş altın rasyo paritetle kazanılır aksi taktirde sadece paranızı eflasyona göre korumuş olursunjz rasyo suz alım satım yapmak saçmalık olur buda en az orta ve uzun vadeyle olur. mesela şuan rasyo 100 ve üzerinde tüm altınlarımı gümüşe parite ederim. ve rasyo hedefini sabırla beklerim rasyo 50 düşerse daha önceki sattığım altının iki kat fazlasını alarak altını ikiye katlamış olurum

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

İnş yükselmez kardeşim rasyo hep düşsün istiyoruz:)))

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

aslında düşüş demeyelim altının gümüşe oranla değer kazanması demek altın gümüşden daha çok para kazandıracağı anlamına gelir düşmeside gümüşün daha çok kazandıracağını

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Rasyo nun yukarı doğru kırım yapması demek gümüşteki düşüş demek oluyor değil mi kardeşim?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yarın hafta ve ay kapanışı yapacak bundan dolayı gayet normal

Trk123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Abd verielri hep yesil
Normalde gumus ve ons yukselmesi gerekmiyo mu ben mi yanlis biliym usta gumusu bi yukseltemedk bugun kapanisi saglam yapsa bari bugun @volpann

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

evet doğru 4 kasımı bekleyin borsalar düşerken madenlerin yükselmesi biraz zor

Trk123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

Gumus rasyo yukselince gumus gram dusuyo dogrumudur
Sizinde grafikte yukselismi gorunuyo anlamdim bugun terse birakti pazartesiye cikarmiyiz duzee @volpann

0BeğenmedimŞikayet

Altıntakipediyor ()

Derin bir oh çektim kardeşim Eyvallah sağolasın inşallah öyle olur :))

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

11. ay kasım demek istedim

Altıntakipediyor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıntakipediyor ()

Kardeşim benim ocağa kadar vaktim vardı 11 ayda 520 gelecekse vay halimize :))

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

uzun vadede 650 orta varde 550 11 ayda 520

Altıntakipediyor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıntakipediyor ()

Gramda bekletin nedir kardeşim?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

kardeşim ben belki bu gece yarın satarım. ben bu portföyü parite alsat olarak kullanıyorum. gümüş altın alamasam borsaya yönelerim. benim orta uzun vadem gramda bu payı trade olarak kullanıyorum.

afercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

afercan ()

@volpann selamlar, rasyo grafiğin ve cevap yazdığım yorumun 1/4 gümüşe yatırım yapmanla çelişmiyor mu? Ya da bu grafiğin çalışacağı inancında bir zayıflama mı oldu akşam saatlerinde? İyi akşamlar. Hayırlı kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

alım ve satışımı yazıyorum similatörden de takip edebilirsiniz haricinde al sat diye tavsiyede bulunamam

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Uzun vade 1-1,5 yıl için bu fiyatlardan gram altınmi gunus mu mantıklı.. bir miktar TL varsa düşüş devam eder diye beklemekmi

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

tek gümüş düşmüyor petrol madenler borsalar herşey düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Bu gümüşün her saniyesi tehlike! bu nasıl düşüş bir anda

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

nasip diyelim kardeşim

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

geçmiş yorumlarınız dahil okumaya çalışıyorum.. katkılarınız için teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Volkan bey bizzat okuduk o vakitlerde gmş çok kazandıracak diyenlere inandık mı diyelim iç sesimiz ikna oldu mu diyelim hulesa hâlâ tl de gmş kazandıracak bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ons olarak grafik paylaşayım

Ettu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Hemşerim altın için yeni grafik çalışmam olacak demiştin sabırsızlıkla bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

rasyo grafiği ve gümüş grafiği paylaştım. buradan fikir edinip başka arkadaşlardan fikir alıp kendi kararınıı vermeniz gerekir. yalnız şu bir gerçekteir sepette çeşitli enstrumanar bulunması ve parçalı alım benim şahsi düşüncemdir ve prensibimdir. ancak şuanki pozisyonum full gram maliyet fiyatlarım 360-375-480 pozisyonumun 4/3 altın olarak değişmedi 1 ile parite ve risk yatırımında değerlendirdim. kendinize bir pla program yapmalısınız. birilerine sorarak ve birinin demesiyle yatırım yapılmaz kelin ilacı olsa kendi başına sürer

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

volpann kardeş bugün gmüş alacam full girilirmi buradan ...

yada gram gümüşte nereden girilir. sorumluluk bana ait

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu oranlar yükseleceği anlamına gelmez her ikisi düşerken gümüş daha çok düşeceği anlamınada gelir. benimki ön görüdür ve şansi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Merhaba bundan sonraki alımları gram altın olarak yapmak daha mantıklı gümüş grama göre öyle mi... yorum ve katkınız için teşekkürler...

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gümüş yükselebilir yerinde sayacak diye bir kaide yok ancak ons altın yükselişini gümüşe göre daha fazla kazandırmış olacak bu formasyon grafik çalışırsa

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bu grafik çalışırsa ons altın daha hız kazanacak. Ons gümüş düşmezse bile buralarda kalacak. Yanı bir süre altın değer kazanacak anlamına geliyor. Doğru mu ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum