Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 11:46:50
EUR 34.7970 11:46:50
USD 32.3682 11:46:50
ALTIN ONS $2300.3800 11:46:50

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
iyi pazarlar Arkadaşlar.

Bir önceki grafiğim kısa vadeli olup Trend ihlal bölgesi için 24,59'u işaret etmiştim. Haftalık kapanışı bu bölğede Yapmış olması halen agresif hareketlerin olabileceğine işaret ediyor. Esasen S/i- ya/si bir süreçten geçtiğimizin bilincinde olarak herhangi bir haber akışının Bu sıkışmayı patlatabileceğini de biliyoruz. Süreç bu şekilde işlememiş olsa idi Bir boğa koşusunu başlatabilmesi için 26,20 ' den aşşağı kademeli olarak zikzaklar halinde 20,00 usd ' e kadar bir satış gelmesi gerekirdi. Ve bu noktada Boğa koşumuz başlar bizi 32 USD'e götürürdü. Şimdi bu olası senaryo da yaşabilir. Lakin S/e- Ç- i/m öncesi paket onaylanır ise Koşunun başlayacağı yer Bulundugumuz Bant aralığıda olabilir. Fiyatın ben 100 Günlük hareketli ortalamamız olan 23,25'den güçlü bir destek aldığını düşünerek Alım noktalarım Küçük parçalar Halinde 23,25 üzeri olacaktır. Olası beklenmedik bi geri çekilme için Her daim Parçanız bulunsun.

Bir önceki grafiği kısa vade için inceleyebilirsiniz. Şuan paylaştığım grafik uzun vade içindir. Saygılar iyi tatiller.

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Biz ralliden yükseliş anlıyoruz
İniş takımları yazsan anlardık

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@selcukcelik abi bu nereye kadar düşecek daha ytd

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Abi bankada grafik eğitimi mi var
Bir sürü bankacı tanıdığım var alakası olmaz bankanın bu grafiklerle
Bankacının bu işlerle işi olmaz

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

En son attığı mail :)

26 Ekim Pzt 10:26 (2 gün önce)
Sıkı sıkı tutun gümüş ralli başlamak üzeri 23 Eki 2020 Cum 13:02

Hazar2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Hocam Ensar abiden fısıltı yok mu)

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Gelebilir tabi. Şu ensarı bankacı ilan edenlere çok gülüyorum :) Okları aşşağı çevirdiğimizde Grafik okumasını bilmeyen adamlar üstü kapalı laf sokuşturuyordu . Al sana OK

NoktaAtış01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NoktaAtış01 ()

O bugun zor hocam islemez grafik felan ytd 22 ler gelebilir ytddd

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam İnşALLAH sizin öngördüğünüz destek çalışır zira 23.75 - 23.50 - 23,35 bekleyenler de vardı

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ve yine saat gibi işliyoruz. Umarım 23,25 Halen geçerli desteğimizdir.

1BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

Sonuçta grafikte iki tarafada kırma ihtimali var. Benim tahminim çıkacak diye bisey yok diğer ihtimalde var. Önseziniz ne ise onu yapın. Zararkes yapmak herzaman doğru olmaz. Sıkı takip lazım.

Seroş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

Teşekkür ederim. Iki tarafada hızlı hareket yapacak hangisi olursa olsun kırılım sert olacak gibi. Ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

sizin tahmininizi de takipteyiz Üstad

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

ALLAH Razı olsun Hocam güzel analiziniz ve tavsiyeleriniz insanların kazanmak adına umutlandığı yatırımlarına (ytd) yön verirken nihai kararlarında faydalı olacaktır inşALLAH
Emekleriniz için teşekkürler Selametle.

0BeğenmedimŞikayet

Seroş ()

@stabilizasyon hocam 6.46 dan gümüş almıştım sizin yazılarınızdan düşeceğini anlıyorum zarakes yapıp düşünce alıp zararımı kurtarmalımıyım yoksa bekleyeyim

stabilizasyon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık @selcukcelik

2BeğenmedimŞikayet

stabilizasyon ()

hocam tebrik ederim güzel çalışma olmuş. benim beklentim malum düşüş yönünde ve bu çizime benzer bir grafiği takip ediyorum. bu sebeble naçizane birkaç şey eklemek istiyorum. benim beklentim 20.700-21.200 arası defalarca söylemişimdir. sebebide 20 temmuz yeniayından bu yana yaptığı yükseliş, işaretlediğiniz 19.70 beklentisi sadece 20 temmuz mumunun %75 teyiti, 21 temmuz mumununda işin içinde olması gerektiğine inanıyorum. zira 21- 22 temmuz mumlarının %50 e dip yaptı, ama asıl yükselişin olduğu 20 temmuz-21 temmuz mumunun %50si yada %75 teyitini yapmadı. o yüzden iki mumu baz alırsak 20.70-21.20 aralığına düşüyor. YTD ( farklı bir tavsiyeniz varsa dinlemek isterim)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler hocam yorumlariniz icin, iyi pazarlar

1BeğenmedimŞikayet

Kcelil ()

Detaylı ve güzel açıklamanız için tşkler

1BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Hayırlı pazarlar hocam emeğinize sağlık paylaşımınız için teşekkür ederim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum