Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 12:34:48
EUR 38.1653 12:34:48
USD 34.1635 12:34:48
ALTIN ONS $2659.4050 12:34:48

Konu: 22.10.2020. gümüş gr/TL Egitim grafigi

⭐⭐66vip ()
Gümüş

21 Günlük Ema ortalaması 6,20

50 günlük ema ortalaması 6,43

100 günlük ema ortalaması 6,45

Kırmızı düşen üçgen hedefi 6,14

Siyah yükselen üçgen hedefi 6,57

Bu hangi üçgen hedefine gidecegin karar noktası 6,32

Yani 6,32 Altın da kaldıkca alt destegi test etmesi, üstündeki kapanışlar üst kanal direncini hedefler.
Bu hedefler nihai rakamlar degil karar rakamı (6,32) den son rakam aralıgı olabılır.

21 günlük ema ortalaması 486,12
50 günlük ema ortalaması 489,76
100 günlük ema ortalaması 489,05

Yükselen kanalın hedefi 499,89

Düşen kanalın hedefi 466,08
Buna karar verecek yani yükseliş kanalındamıyız yoksa düşüş kanalındamıyızın kararını
485,78 rakamı veeecktir.Altında kapanıslar alt destek kanalına
üstünde kapanıslar ise ust direnc ve yükseliş kanalına hedeflenecektir

Düşecekmi çıkacakmı nerden doner hangi kanal içindeyiz gibi soruları grafıktekı rakamları ve acıklamaları ınceleyerek bulabılır, boylece kımseye sormak zorunda kalmaz ve kımseyı vebal altında koymamıs olursunuz.

SAYGILAR...

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

eyvallah usta. Net rakamlar.. Tartışmaya gerek yok

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

abd cok alim tarafinda degil gibi, dolar omuz atiyor bence

0BeğenmedimŞikayet

Nancy_Patricia__Pelosi ()

24.59 üstü şuan

Nancy_Patricia__Pelosi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nancy_Patricia__Pelosi ()

Gümüş ons güncel değerler:
25.10
24.97
24.82
24.59 Son
24.46
24.32
24.18
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd kapanısta alıyor, hafta ıcın anlamdı

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Vip kardeşim emeğine sağlık,
Kardeşim kısaca özetlemiş

Gumuste;

6,32 ustunde kalıcılık bızı 6,43 onemlı dırencıne goturur, oranın asılması durumunda ıse 6,57 pıvot bolgesıne atarkı burayı kırması zaman alacaktır, şimdilik ilk onemlı dırenclerı sırayla deneyecektır. 6,39-6,43 ve 6,57 pivot

Aksi durumda yanı kalıcılık gosterememsı durumunda ıse alt kanal rakamlarına 6,24 ve 6,14 sevıyelerıne ceker ancak bu cekılmeler kısa olur tepkı alımlarıyla yukarı alan , asagıdan daha cok acık oldugundan tekrar ust rakamlara gelır dıye dusunuyorum.

Gr altında ise;

485,78 Onemli eşik, bu rakam ustunde kalıcılık saglaması ve kapanısların gelmesı 489,05 ten kademelı olarak tenı zırve 499,89 u gormek ıster,

Ancak tersı durumda alt destek kanalına gelmesı mumkundur. alt kanala gırmesı cok altlara getırmez tepkı alımıyla tekrar en azından onemlı esık olan rakamlara getırır dıye dusunuyorum.

https://altin.in/66vip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ay sonu kapanısı var asıl onemlı olan o, ama sonrası konusunda ıyı yerler var gorunuyor, hayırlısı dıyelım, hayırlı aksamlar

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Hala gms te görünen düşüş kanalında, istediğimiz güzel bir yükselme için
26.20 nin gelmesi gereklidir
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Haftalık kapanısa bakarız degerlendırırız. Ama ben haftadan cok 3 kasım sonrası ıcın pozısyon alıyorum, beklıyorum. Ons onu acık olacak dıye dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Gms büyük bir ihtimal haftalık kapanışı bu şekilde yaparsa
6.32 altı sıkıntı li bence
Özellikle USD li bir yükselişi sevmiyorum, ons lu bir yükseliş daha verimli olması gerekli,
Hafta başı gms alım fırsatı verecektir diye tahmin ediyorum ytd benim beklentim sadece
Temennimiz tabi tersteki arkadaşlarinda biran evvel kurtulmaları
Saygılar,

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Teşekkür ederim Allah Gönlünüze göre versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

tesekkurler sayin vip

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım, faydalanan vardır dıye zaman buldukca paylasmaya calsıyorum.

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam o kadar tartışmanın lafların arasında emeginizin boşa gittiğini sakin düsünmeyin lütfen bizler siz değerli kişilerden sürekli istifade etmek için bu sayfadayız emeğinize yüreğinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@66vip Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim. Saygılarımla sevgili hocam

16BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu gun haftalık ve gunluk kapanıs yapacak.

Gumus ons24,64

Gumus tl 6,3

Altın ons1901

Gr- tl 485,78

Altındakı kapanıslar haftaya yukselıs trendını sıkıntıya sokar,

Kapanıs sonrası tekrar bakarız,

SAAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

29_Şubat ()

Hocam Son 1.5 ayda 20 30 hatta 40 kurusluk geri dönüşler oldu zararina satip pekala gr artırabilirdi malı alirken satarken risk varsa zararkestede risk vardır. Biraz daha riskli olabilir asla diye bi durum yok bence

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Aynen kardeşim, . bir maaşı bile hak etmek için insanlar 1 ay beklemekte, onun bu işin sırrı sabir, sonuç ta emtiakarda inişler olduğu gibi çıkışlarda olacaktır.
Zarar kese herzaman hayır!
Hayırlı cumalar dilerim
Allah'a emanet

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım saolasın.
Bu yorumu profıle sabıtledım,3 kasım sonrası verdıgım tarıhe kadar kaldırmıycam ve kopyalayıp tekrar atıcam. Zararına satısı hıc onaylamadım, zamandan zarar eder beklenır ama paradan zarar edılmez dıye dusunuyorum.

Hayırlı kazanclar hayırlı cumalar

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Eline emeğine sağlık dostum,
Bilgi paylaşınca güzel
Yorumlarını okumaktayiz
Saygılar, selamlar

16BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İlk defa bu kadar acık yazıyorum;

Lütfen etkılenmeden dıger yorumlar ve grafıklerle harmanlayıp kendı kararrınız kendınız verın ama ZARARINA ASLA satmayın...

Gumuste;

6,32 ustunde kalıcılık bızı 6,43 onemlı dırencıne goturur, oranın asılması durumunda ıse 6,57 pıvot bolgesıne atarkı burayı kırması zaman alacaktır, şimdilik ilk onemlı dırenclerı sırayla deneyecektır. 6,39-6,43 ve 6,57 pivot

Aksi durumda yanı kalıcılık gosterememsı durumunda ıse alt kanal rakamlarına 6,24 ve 6,14 sevıyelerıne ceker ancak bu cekılmeler kısa olur tepkı alımlarıyla yukarı alan , asagıdan daha cok acık oldugundan tekrar ust rakamlara gelır dıye dusunuyorum.

Gr altında ise;

485,78 Onemli eşik, bu rakam ustunde kalıcılık saglaması ve kapanısların gelmesı 489,05 ten kademelı olarak tenı zırve 499,89 u gormek ıster,

Ancak tersı durumda alt destek kanalına gelmesı mumkundur. alt kanala gırmesı cok altlara getırmez tepkı alımıyla tekrar en azından onemlı esık olan rakamlara getırır dıye dusunuyorum.

Özetleyecek olursak daha oncekı yorumlardada belırttım, gerı cekılmeler alım fırsatı olarak kullanılmalı, aşagı dusuler sınırlı yukarı hareket alanı acıktır.

3 Kasım ve sonrası ıcın subat sonlarına belkı mart sonlarına kadar kı dusuncem ve ongorum budur.

Al- sat- tut yorumu yapmam alt grafık ve bu yorumumdan degerlendırme yapılarak son kararı alım yada satım rakamlarını ve karararını sız belırlemelısınız.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık ustam hayırlı cumalar selam ve dua ile

1BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam yorumlarınızı esirgemeyin lütfen:)))
Yazdığınızi anlamayan bir insan olsa dahi(hiç sanmıyorum ki anlamasın çok açıklayıcı bir değerlendirme yapıyorsunuz) yorumlarınızi okuyup panik olmayıp sabretmesini ogreniyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Kalemine, emeğine sağlık üstad.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Zararına kımse satmamalı, degerlı madende ters dıye bır sey yok, sadece bekleyecegımız zaman var.

Alırken bıle zaten makas aralıgı kadar terste olmayı goze alıyoruz.
gecmıs faız olayları bıle kısa zamanlı etkı etmıstır,

Her dusus alım fırsatıdır, rakamlara sız karar vermelısinız. (garfık ıncelenebılır)

3 kasım sonrası onu acık oldugunu dusunuyorum, daha onceden profıle sabıtledıgım yorum okunabılır.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

grafıkte rakamları tl bazında verdım, ons usd ayagı oldugundan bızım alımlarımız tl bazında o yuzden tl bakıyorum su an ıcın.4h mum kapanısı dedıgınız acıdan onemlı

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seroş ()

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim Bugün gümüş 6.57 görebilirmi?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynı seyı yapmaya calııyorum,3 kasım ve sonrası hazırlıgı, profılde sabıtlemıstım bır yorumu 2 hafta once. ytd

Nancy_Patricia__Pelosi için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum