Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:54:06
EUR 35.0408 11:54:06
USD 32.2883 11:54:06
ALTIN ONS $2383.7250 11:54:06

Konu: Anele buralara gelecektir şişme var gelsin destekl

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BrütTakas ()

Önemli değil. Sabır varsa gerisi daha kolay :)

IYI_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

inşallah çok bekletmez gerçi alışığım gümüşten dolayı beklemeye :)) bilgilendirme için teşekkürler

BrütTakas için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BrütTakas ()

Bedelsiz bölünmeden önceki haftalarda hareketli olur hisseler. Bölünmeden sonra düşer ya da yatayda bekler baya. Eskiden öyleydi. Şimdi bedellilere rağbet var. Kartn bedelsizi senelerdir bekleniyordu ve büyük oran olduğu için tavan yapıyor. Yani bekletebilir bu hisse seni

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

BrütTakas ()

Bedelsiz bölünmüş. %81 oranında pay verecekler fiyatı da aynı oranda düşecek. Perşembe günü de yavrular hesabına gelir

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

evet biraz var

0BeğenmedimŞikayet

BrütTakas ()

Elinde var mı Anele senin.

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

evet okudum işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği tarih 22 si.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yeni paylar 22 sinde işlem görmeye baslayackmis kap da öyle diyor yani yarın katılmak istemezsen katılmaz istersen de katılabilirsin ona göre kendini ve hisseyi iyi tart

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bak samsunlu kardeşim bu anele tarihi zirvesin de kaçtan aldin bilmiyorum ama hisse biraz aşağı çekilebilir bölünme sırasında ve bölünme sonrasında oynakliklar olur bilgin olsun korkarak panikle işlem yapma yani yüksekten aldiysanda beklemeye mahkum kalırsın pddd olarak fiyat iyi olabilir ama hisse karda değil ytd bol sans

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

aynen bilgilendirme yapan birkaç kişi vardı orda. bazı banklara yansımış bazıları yansımamış. en iyisi sabah bakmak

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sitesinden gelmişsin sen baktım ama orada is bilen yok yorumlar boş muhabbet bilgilendirme yapmamış kimse

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

frigo hissesinide öyle yapmışlarıd vaktinden önce

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hakketen bolmusler yarın son gunuymus alımların Çarşamba bölünür ytd

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Anele bedellimi var

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

şuan çoğu kişi anele hissesinin altında bulunan lotun yarısı kadar daha hisse görenler var. yarın ola hayrola

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

O yüzden goremezler

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bende yok bu inceliyordum bunu kardeş bölünme yarın basliyor yarın bolünmuyor yani katılacak olanlar hisseyi alıyor katılmayacak olanlar satıyor verdikleri süreler icerisinde

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

teşekkür ederim bilgilendirme için :)
hesapta şuan görenler var bölünmeyi ve likitin arttığını sizde görünüyomu ben baktım ama yansımamış

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

6.10 dan 200 ema geçiyo pandemiden dolayı durumu kötü olan bikaç hisseden başka onun altında fazla duran yok 200 ema çoğu hissede benim alım noktam . Bist den emin değilim 120 binlerde iki defa düşüş yaşadım ..

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Karar sizin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Destekleri attim teker teker bak hareketli ortalama kanalı 5.80 6.10 u gösteriyor desteklerden bahsetmiyorum alım gelirmi sence buna bilanço biraz sıkıntılı da ondan soruyorum duzelirmiki bu bilançoda 10 gün sonra felan yani umut varmı sence

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

inanıyorum o alım gelecek :)) bekleriz ne yapalım başka işimiz yok zaten bütün ömür bişeyleri beklemekle geçiyo bunuda bekleriz :))

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İş felan almış katardan gelecegi güzel fiyat iyi ama aması var 16 ayda bitecekmis aldığı iş 2 sene ye buyur bu şirket bekleyene ama vaktim yokki :)) bilanco iyi olsa idi bölünmeye katilirdim iyi degilki toparlanması uzun sürebilir alım gelmesse alıma bagli

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Artık grafik atamıyom :( bu günkü kapanış 21 emada devam ederse düşüş 6.70 ve en önemli destek nokta 6.40 en dip 6.10 görünüyo ema ve fibo önemli noktalar bunlar

0BeğenmedimŞikayet

IYI_55 ()

dediğiniz gibi %81 bölünme olacakmış ona görede lot veriliyo. hayırlısı bakalım tekrar eski fiyatına gelir diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

1 sn bi bakam

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@The_krall nediyon bahim anele ye

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Alım gelmesse fiyat aşağılara çekilir hiiseye güveniyorsanız bölünmeye katılın yoksa katılmayı derim ytd

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Örnek veriyorum yarin 7 liradan aldın %1000lot diyelim sana bolunme olunca lot verecekler 800 tane bölünme sonrası takip edilmeli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum