Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 09:08:00
EUR 34.9855 09:08:00
USD 32.5669 09:08:00
ALTIN ONS $2319.2200 09:08:00

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Tekrar merhabalar gümüş dostları: Gümüş ons'un ABD Tarafından yapılan ve görüşmeleri devam eden parasal genişleme açıklamaları ile şimdilik günlük grafiği gayet güzel toparlanmış durumda, günlük kapanışı 24.60 veya üzeri kapatmamız durumunda hareketin yukarıya devam etmesini beklerim. günlükte en üst direnç olan 24.8765 üzeri hareketlerin sertleşmesi olası. Benzer bir durum ons Altın da da var. Bu benim görüş ve düşüncem dikkate alıp- almamak veya alım- satım yapmak veya beklemek sizlerin kararı ve takdiri. Bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Âmin herkez için Hayırlısı olsun İnşaALLAH Hocam

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer @Kiki, @atesbey06, @RXZ5K2, @Yaseminnisa arkadaşlar, sizlerin de ellerine emeklerine sağlık, Teşekkürler. Size ve tüm gümüş dostlarına bereketli kazançlar. Saygılar.

Kiki için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kiki ()

Teşekkürler hocam saygı bizden. Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Saygıdeğer @Kiki arkadaşım, ons/usd 25 üzeri iken benim site de yaptığım paylaşım ve beklentim alt yorumumda, belki size bir fikir verebilir. İyi akşamlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Alt yorum @Efem09 arkadaşım. Size ve tüm gümüş dostlarına Bereketli kazançlar, kalın sağlıcakla. İyi akşamlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Baktım sayfanıza, bulamadım hocam.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Dün burada yaptığim bir paylaşim da bazı rakamlar (desteğin kırılması durumunda- dirençin aşılması durumunda) nasil bir hareket olabileceğine dair rakam vermiştim. Uygun olduğunuzda lütfen bir göz atın, size fikir verecektir. Bereketli kazançlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam 6.74 ten aldım, ortalamayı düşürmek için ilave parça hangi seviyeden alınır

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Aynen sn. hocam, sizin de bildiğiniz gibi herifler yıllardır hep aynı taktik ile küçük yatırımcıyı soydular, yine de hakkımız da hayırlısı. Bereketli kazançlar.

Van_Helsing_GeriDöndü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Full mu aldın canım

1BeğenmedimŞikayet

Van_Helsing_GeriDöndü ()

Bill gates in adamı jp morgan lvğu şimdi alttan alttan gümüşü toplamaya başlar ne de olsa aşı bunların işi

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Saygıdeğer @Van_Helsing_GeriDöndü hocam, 6 ay hızlı geçer merak etmeyin. 6 ay sonra buralarda 35-36 ons/Usd leri konuşuruz, inşallah. Bereketli kazançlar. Saygılar. :)

Van_Helsing_GeriDöndü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Van_Helsing_GeriDöndü ()

6 ay kim öle kim kala hocam:)))

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Dün bu konu ile ilgili olası beklediğim yön konusunda bir paylaşım yapmıştım, profilim de var lütfen uygun olunca bir göz atın, bereketli kazançlar.

gümüşengineer için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gümüşengineer ()

Hocam düşüş daha derinlesecek gibi. Hayırlısı diyelim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sizin ve terste kalan tüm arkadaşlarımız adına üzüldüm. Maalesef Ons'lar kısa vade de şimdilik Sert satıldı, görünen o ki bir süre daha aşağıya süzüleceğiz, ancak gümüş te ben orta ve uzun vade de (6 Ay-1,5 Yıl) çok güzel yerler de olacağımızı düşünüyorum, var ise bekleme vaktimiz beklemekte fayda var. Bereketli kazançlar. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam terste kaldım, 6.74.24.50 destek çalışırsa yükselişe geçer mı.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar saygıdeğer @gümüşengineer, @Aynur1 arkadaşlar dün de bura da olası yön konusunda aşağıda ve yukarı da beklediğim rakamları paylaşmıştım, aşağıda benim 24.50 rakamı takibimde olacak, üzerinde kalıcı olamaz isek aşağıya doğru düzeltme devam edebilir, tabi bu benim öngörüm. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri sizlerin. Size ve tüm gümüş dostlarına bereketli kazançlar. Saygılar.

gümüşengineer için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Akşam kapinişiya kadar toparlar diye düşünüyorum hocam. SiZde ayni Düşünüyormuşunuz, ? Kim bile bilirdeki? Amma ons da dolarda bir düzeltme yapması gerekirdi yukarı ivmelenmesi için , doğru mu sizce.

1BeğenmedimŞikayet

gümüşengineer ()

@uzmn hocam dönüş nerden bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Maalesef @Aynur1 arkadaşım. Hayırlısı, bereketli kazançlar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Maalesef @Aynur1 arkadaşım, hayırlısı. Bereketli kazançlar. Saygılar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Çok kötü düştük.

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar gümüş dostları: Dün alt yorumumda belirttiğim ilk alt destek olan 24.50 lere dokunup şimdilik kısmen toparladık, önemli bir rakam, kırılmamalı. Hakkımızda hayırlısı, tüm arkadaşlara bereketli kazançlar. Saygılar.

8BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Iyi geceler @DARİUS34 arkadaşım, benim düşüncem Kısmi düzeltme, güc toplama, yeni alıcılar için ons gümüşte önümüzdeki hafta geri çekilme bekliyorum. İçinde bulunduğumuz kanalın alt noktası 24.50 ve üst noktasıda 26.20 lerde. Hangi tarafı kırar ise 3 ons/usd hareket alanı olur diye düşünüyorum. Alim satım veya bekleme karar ve takdiri sizin. Size ve tüm gümüş dostlarına, iyi geceler, bereketli kazançlar. Saygılar.

DARİUS34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

@uzmn kardeş önümüzdeki hafta gümüş öngörümüz nedir acaba?

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Aynen saygıdeğer @Efsane_44 arkadaşım, şu an ki süreç onu gerektiriyor, Bereketli kazançlar. Saygılar.

Efsane_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efsane_44 ()

Teşekkür ederim hocam temkinli harekete devam

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Efsane_44 arkadaşım şimdilik iş yoğunluğumdan çok fazla foruma giremiyorum sizi geç yanıtladığım için kusuruma bakmayın lütfen, dünkü paylaşımımda da ifade ettiğim gibi şu an için piyasalar ABD tarafında seçim gelişmelerini fiyatlıyor ve yine bildiğiniz gibi corona tüm dünyada hız kesmeden artıyor, Şu an için (Alım- Satımda) temkinli olmalıyız yani üstleri beklerken stoplu beklemeliyiz diye düşünüyorum. Dün ABD tarafı karışınca ve İngiltere tarafından da parasal genişleme devamına yönelik açıklamalar ile güzel bir yükseliş gördük ancak üstler de çok ta kalmamıza izin vermiyorlar. Tam anlamı ile şimdilik kalıcı yükselişten söz edemeyiz diye düşünüyorum, Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri sizlerin. Bereketli kazançlar, Saygılar.

Efsane_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efsane_44 ()

Hocam tahmininiz buralardan dönermi gidecek yolu var mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum