Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:02:10
EUR 34.9058 04:02:10
USD 32.5407 04:02:10
ALTIN ONS $2328.9900 04:02:10

Konu: 66vip Gümüş/TL Bilgilendirme ve egitim grafigi

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Daha onceden paylaşıgım ve hala calısan bır grafık oldugu ıcın hatırlatmak ıste

GRAFIKLER ICINDE ACIKLAYICI BILGILER MEVCUTTUR,

Basit ve acıklayıcı olmasına ozen gosterdım, bır defa bakıp cıkılacak grafık degil, rakamlar asagı yukarı oynadıkca hangı kanal ıcıne girdi yon nereye gibi takip için çizilmiş acıklayıcı ve daimi anlık rakamlarla karsılastırılabılecek bır bılgı grafıgıdır.
Umarım yararlı olur.

Sitedeki en buyuk sorun dusecekmı cıkacakmı yon nereye sorularıdır.
Bu garfık kımseye sormadan o ankı rakama gore ne olavagının hangı kanal ıcınde oldugumuzun bılınmesı acısından cızlmıstır.
Kımse ne baskasına sormak zorunda kalmasın nede kımse o sorulara cvp verıp vebal almasın diyedir.

SAYGILAR...

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

eror03 ()

Kandiliniz mübarek olsun (İyilik et, denize at, balık bilmezse Hâlik bilir)Bence devam ediniz

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Hayırlı kandiller hocam

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALLAH a emanet olun hayırlı kandıller.

Hayırlı aksamlar kendınıze ıyı bakın.

saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca06 ()

Kaç gündür en çok faydalandığım grafiklerden biri Allah razı olsun kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çokta onemlı olmayan verıler, çizinler haber akısları ve grafıkler soylemıs demekki kırmızı gelmekle.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

@66vip Kardeş
Şu sitede güvenilir, samimi, dürüst, teknik bilgisi olan ve haber akışlarını takip eden 3 kişi say deseler vallahi biri sizsiniz.

Bu sitede güya bize yol gösteren yardımcı olan bazı kişilerin nasıl gaz verip emtiayı dirençte aldırttığını korku verip destekte sattırdığına şahit oluyoruz.

Şeytan bile bu kişilerden daha mübarek. Güya bana yardımcı olma kisvesi altında beni aldatıyor.

Allah yedirmesin...

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Selamün aleyküm dost,
Nasılsın
Biz memnunuz kardeşim paylaşımlarından Allah razı olsun
Kendi adına. Eline emeğine sağlık
Allah'a emanet ol

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Hocam bizler sizlerin verdiği bilgiler ışığında yolumuzu bulmaya çalışıyoruz birileri kasıtlı olarak ışıkları söndürmek istiyorlar siz ve sizin gibi birkac tane değerli hocamız kaldı lütfen sizlerde ışıklarınızı söndürmeyiniz ışıklar söndüğünde biz küçükleri tek tek avlıyorlar hocam lütfen art niyetli yazılara cevap vermeseniz olmazmı? (zaten yeteri kadar meşkulsünüz lüzumsuzlara cevap olmasın mesala zaman tasarrufu olmuş olmaz mı)

1BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Naz niyaz makamını geçtik isteyen okur isteyen okumaz ama okuyan gruptan olarak paylaşıma devam @66vip hergün burda karşı yürün mesajlarını görmekten bıktık okumuyorsan okuyana bari mani olma. @66vip yola devam

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Cevap olarak yazdığım mesajı da okursanız ne yazdığımı anlarsınız belki.

ozgrust için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Siz gördüğünüzü bildiğinizi yazmaya devam edin nasreddin hoca misali anlayanlar anlamayanlara anlatsınlar, takmayın kafanıza böyle şeyleri @66vip hocam saçma sapan sebeplerle kaç kişi gitti bu siteden sayısını hatırlamıyorum :((

Ne kadar bilirsen bil; söylediklerin karşındakinin anladığı kadardır.
Mevlânâ Celaleddin- i Rumi

Sözünü unutmayın sn. @66vip kendinize iyi bakın canınızı sıkmayın sizi takip eden mesajlarınıza değer veren faydalananlar adına siz iyi ve sağlıklı oldukça devam etmelisiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi şimdi buna
Akıllıdan bir şey öğrenemez, ama akıllı ondan çok şey öğrenir bu kimdir desem anlarsın

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Sayin 66@VIP sessiz takipçilerimiz var biliyorsunuz emeklerinizi ve bilgilerinizi eksik etmeyin. Hakkınızı helal edin. Saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Malatyalı__01_44 ()

Adamcağız kaçtır söylemesine rağmen değişen birşey yok neyse bol kazanclar

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birikim33 ()

İlgiyle takip ettiğim sayılı arkadaşlardansınız. Böyle şeyler hep olmuştur ve olacaktır.
Allah huzurunda vicdanınız rahat ise gerisi fasa fiso.
Bazıları saat vermişti. Kara perşembe diye. (tövbe ya Rab'bim) Ki ben de ahmaklık yapıp bozmuştum.
O tarz bir durumunuz yok.
Teknik vs yardım amaçlı paylaşım yapıyorsunuz.
Kendi adıma Allah razı olsun diyorum. Bence takılmayın.
Allah rızası kazanmak için çıktığınız yoldan, kul rızası için sapmayın. Vesselam

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Allah rızası için yapıyor da dolmuş demek ki... Polemikler insanı yoruyor.

Malatyalı__01_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

Sizin de Onur Bey'in üstüne çok geliyorlar Bunlar baktırma politikaları dır lütfen size öyle lerini Kayla almayım bir senedir sizi takip ediyoruz Allah razı olsun Çok da iyi gidiyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Raja_34 ()

Siz yolunuzdan sasmayin ustam. Bilgi alebilene değerlidir.

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@66vip sevgili hocam şahsım adına her zaman taktir ediyorum çalışmalarınızı. Ortada bı emek var Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Degerli hocam bir iyilik yapıldıgında birilerine yaranmak iyi görünmek için değil allah ruzası kazanmak içindir ve mutlaka karsılığını rabbim verir diye düşünüyorum sizi takip ediyor ve önemsiyoruz emeginiz unutulmaz karsılığını kul değil yaratan verir içiniz rahat olsun HERSEY GÖNLUNUZCE OLSun

0BeğenmedimŞikayet

Malatyalı__01_44 ()

Adam okadar grafik analiz calisma yapiyor takan yo ne yapsin

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Vip kardes iki gundur sinirleniyorsun bos ver lak lak icin begeni icin gelenleri

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Hocam n'aptınız ya, kim kızdırdı sizi? Bizim için değerlisiniz, boş verin gerisini.

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Sen doğru bildiğin yolda devam et üstad. Değerlendirmelerin ve fikirlerin önemli bilgiler içeriyor. Herkes günü kırtarma derdine düşmüş. Boşver herkes konuşuyor. Anlayanda anlamayanda. Bu sitede çok analizci ve değerlendirmeleri çok değerli abilerimiz ablalarımız bu tarz yorumlar yüzünden kaçıp gittiler. Yatırım sabır işi. Sabırlı olmayanı çevrende tutma yeter. O zaman üzülmezsin. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

TOPRAK2020 ()

Ben şahsen anlamasam da açıklamaları okuyor kendi yorumlamamı yapıyorum. Sizler değerli insanlarsınız herkese yaranılmaz ustam

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık @66vip

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

hocam yanılıyorsunuz sizlerin engin bilgileriniz sayesinde hedeflerimizi belirlemede yardımcı olup hayır duası alıyorsunuz bence o kısım sadece sizi bezdirmek için hatta feyk hesaplar lütfen üzülmeyin pes etmeyin
LÜTFEN BU HOCALARIMIZI ÜZMEYİN

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum