Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:33:36
EUR 34.8593 10:33:36
USD 32.5600 10:33:36
ALTIN ONS $2309.4000 10:33:36

Konu: an ici kuvveyt turk

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dongaja ()

Trend o zaman oyleydi

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

6.80 den alırsan normal ama :)

dongaja için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dongaja ()

eyvallah kardeşim sağol

eraspus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eraspus ()

Nanaya gelirsin he abi iyi güldürdün beni Allah ya seni güldürsün tez zamanda tersten kurtulursun iNŞAALLAH

0BeğenmedimŞikayet

dongaja ()

kardeşim 6.8lerde bende al sat yapıyordum ve tosladık şu an zararın zararındayım bir gün çarpılırsın anlamazsın bile bu işlerde hayat yok alırsın beklersin çıksın diye yaprak kıpırdamaz ve nanaya gelirsin

1BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Al sat zaten risktir, risk alır, düşüşte alırsın karını gördüğünde satarsın tabi gündemi takip ederek.

0BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

@ALİ_SAMİ bilgilendirdiginiz için teşekkürler, hayırlı geceler

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dongaja ()

kasa her zaman kazanır her zaman al satı bilmen için devamlı müneccim olman lazım insanın hırsları duygusallığıda var banka durduğu yerde duruyor ve hep o kazanır

1BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

@murat_ali_sahin Teşekkürler, yarın gideyim, benim önceden vardı tanımlı idi, geçen ay sormuştum birkaç aya gelir belki demişlerdi

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

alt limitini bilmiyorum kardeş... 250 diyen de var ama bankaya sorman daha iyi olur... banka yapmıyoruz falan derse burdaki paylaşan arkadaşların ekran görüntüsünü gönderebilirsin yaptıklarının kanıtı olarak... ben de var şu anda... dün sabah açıldı... şube genel merkeze yazı yazıyor... benimki bir gün sonra açıldı... umarım sizin de gönlünüze göre olur..

Sahaf4444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Bankalar ciddi zarar eder al satçılardan. Şu haliyle bile dipi yakalarsan kar fırsatı veriyor o makaslarla uzun vadeci kimse kalmaz :) Bugün misal 6.03 e geldi sanırım şuan 6.20 TL lere geldi. al- sat toplam 2 olsun, 15 birim kar olur. 20k da 3.000 TL kar. Bankalar ciddi zarara uğrar ki dediğim zamanda yatırımcı daha azdı ona rağmen ciddi al sat oluyordu sonra makas ve vergi geldi.

Semiheses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

benimde hesap vardı özel kur için paraya bakmadılar bile önceden

0BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

@ALİ_SAMİ istenen limit ne kadar 200k diye duydum ama doğru mu ? var mı limit?

0BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

@Semiheses teşekkürler daha önce özel kur varken gümüşte makas 3 krş idi, hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

veriyorlar kardeş. @Semiheses in gönderdiğinde özel kur yok... şu an gümüş özel kuru 0.0175... bankayı arayabilirsin yarın...

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Al sat makasta öyleydi ama su anda çoğu gumus hesabı açmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

@ALİ_SAMİ özel kuru kaldırmışlardı martta

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Biara 1.5-2 birimdi fark onu kastediyor olabilir ama o zaman volalite çok düşüktü.

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

bendeki ticari yüklü alim kurları gayette iyi gun içi alsata uygun kazandiriyor Allah bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Daha nasil özel. kur olsun piyasada gümüş 6.2068 adamlar 6.22ye satiyor daha napsinlar alirken de 6.18 e alıyorlar gayet iyi ben teb den ayrıldım hem bu saatte kapalı hemde ustalar 6.36 ya satıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

@Semiheses Özel kurkaldırılmıştı tekrar veriyorlar mı bilginiz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

bunda özel kur yok ki?

0BeğenmedimŞikayet

Dolar_cim ()

Kuveytturk mi bu iyi miş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum