Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:31:11
EUR 34.7339 01:31:11
USD 32.5072 01:31:11
ALTIN ONS $2392.1450 01:31:11

Konu: 66vip Gümüş/TL - Gr/TL egitim grafigi

⭐⭐66vip ()
Gümüş

GRAFIKLER ICINDE ACIKLAYICI BILGILER MEVCUTTUR,

Basit ve acıklayıcı olmasına ozen gosterdım, bır defa bakıp cıkılacak grafık degil, rakamlar asagı yukarı oynadıkca hangı kanal ıcıne girdi yon nereye gibi takip için çizilmiş acıklayıcı ve daimi anlık rakamlarla karsılastırılabılecek bır bılgı grafıgıdır.
Umarım yararlı olur.

Sitedeki en buyuk sorun dusecekmı cıkacakmı yon nereye sorularıdır.
Bu garfık kımseye sormadan o ankı rakama gore ne olavagının hangı kanal ıcınde oldugumuzun bılınmesı acısından cızlmıstır.
Kımse ne baskasına sormak zorunda kalmasın nede kımse o sorulara cvp verıp vebal almasın diyedir.

SAYGILAR...

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

hayırlı geceler kardeş...

0BeğenmedimŞikayet

Riskliyaşam ()

Tşk dostum iyi geceler

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

iyi geceler hemşo kapanış nasıl yarın için

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Teşekkurler. Size de hayırlı geceler.

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yarın onemlı verıler var haftanın son gunu ve hareketlı bır gun olacak..

Hayırlı geceler yarın görüşmek üzere

ALLAH a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

İnşaAllah üstadım. yarın bakalım bekleyip görelim haftayı nasıl kapatacak.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altında gr/Tl bazında 485,39- 1903ons ustu

Gümüşte 6,21 altı min 4h - 24ons üstü kapanışlar gerekli

Gümüşte 6,14 e

Altın 485 e tutunmaya calsıyor.

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

YARINKI TAKIP EDILMESI GEREKEN ONEMLI VERILER...

03:30 AUD İstihdam Değişikliği (Eyl)

11:00 TRY Bütçe Dengesi (Eyl)

Belirsiz GBP Sonbahar Tahmin Duyurusu

15:30 USD Philadelphia Fed İmalat Endeksi (Eki)
18:00 USD Ham Petrol Stokları
19:00 EUR AMB Başkanı Lagarde'ın Konuşması

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

6.21-6,17-6,14-6.11 6.07 6,03 gibi

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Anladım, anladımhocam ama o ara rakamlar orada varmıydı farketmedim. Neydi ondan önceki takip gereken rakamlar acaba? Size zahmet olmazsa.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yanlıslıkla sana yazdım hemserım kusura bakma, saolasın

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

son grafıkte detaylı acıklama yapmıstım bı ıncele ıstersen kardesım

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Eline sağlık hemserim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Rica ederim, arada onemlı rakamlarda var tabı ama dar band aralıgındakı en dıp rakam olarak o , umarım anlasılmıstır.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Anladım peki tşk ederim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

6.21 onemlı bır sınır rakamıdır. Altındaki rakamlar alt destege kadar cekılebılır anlamı tasıyor, yanı ılla o rakam degıl ama o ramakama kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam iyi akşamlar bir alt sınır 5.93 görünüyor. Bu desteğe kadar ineceği nasıl anlaşılır. Atıyorum 6 dan da dönebilir mi yoksa o kanala inmesi nedeniyle 5.93 e kadar gidip oradan dönecek mi anlamına geliyor. Kusura bakmayın acemi sorusu böyle oluyor. :)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt grafik hala calışır durumda ve verılen sınır rakamlarını ustunde, yanı karar noktalarındayız.

Tl bazında
Gümüş 6.21 ve Altın 485 li rakamlara dikkat çekmiştik.

Hala aynı noktalarda,

Alım- satım yada karar için önce rakamların karar vermesu gerekmekte, yol harıtası olarak kullanıabılecek grafıgı ıncelemenızı ve kararlarını ona gore vermenızı tavsıye edebılırım.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca06 ()

Allah razı olsun hocam çok faydalı

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sabreden kazanır dedıgımız rakamlar gelıyor, sadece sabredebılmek onemlı, süreklı ekrana bakmak huzursuz eder, er yada gec teknıgın verdıgı rakam gelır(haber akısı- verıler- dunya gundemı vs hesaplanarak yapılmıs teknıkten bahsedıyorum).

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Vip kardes sayfada o kadar bis yazi yazan var ki sayfana girip tek tek okuyoruz. Sabrin sonu selamet olacak insaallah

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Bunu samimiyetle söylüyorum hedefler mesela, onun icin tek parca degil kademli islem yapan stres yüklenmez

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Grafik için teşekkürler.. Ne güzel bir paylaşım nereye keşke herkes istifade etse uçacak mı? çakılacak mı? nereye kadar yükselir- düşer gibi soruları sormalarına gerek kalmaz hiç olmazsa..

1BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

1903, 1910 ve 1917 direnç seviyeleri bakalım durum nasıl ytd

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sağolasın kardeş... herkes yavaş yavaş gitti. takip edilecek bi kaç kişi kaldı. siz de onlardan birisiniz... umarım siz de küsüp gitmezsiniz... buraya yazmasak da likelarımız size veriliyor devamlı... emeğinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Bilmukabele..

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

Hemşerim emeğine sağlık tşk ler

1BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Sizin paylasimlariniz begeniyorum, tebrik ederim etki ve kaygidan yorumlamaya devam hocam

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Emege saygı gostermek lazım, her arkadasın emegı degerlı, aksı takdırde ınsanın paylasımda bıle bulunmak gelmıyor. helekı onemlı oldugunu dusundugunuz bır grafık yada paylasımsa,

Karakoyunlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brc2694 ()

Müthiş çalışmalarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim çok faydalı oluyor gerçekten @66vip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum