Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:57:28
EUR 34.9839 21:57:28
USD 32.2051 21:57:28
ALTIN ONS $2414.8350 21:57:28

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Alt yorum ve grafıge ek olarak buralardan bır nıktar kar satısı gelebılır, her dusus alım fırsatıdır, alım yerı kararı sıze aıttır.

11.10.2020- GÜMÜŞ ALTIN - TL

1- Trupun has- ta- lıgı 2- abd tes- vık pa- ke- tı belirsizligi 3- abd se- çim- leri 4 - Azer- bay- can durumu vs 5- Teknik verilerdeki orta vade yükseliş sinyalleri

Grafıklerde yükseliş sinyalleri var ve devam edıyor,21 ema ortalaması ustunde olması, indikatorlerın tamamı AL yonlu olmasıdır.

Takip eden ve yorumlarımı onem- seyen arkadaşlarıma tavsıyem; %1- %2 aşagı yukarı hareketleri onemsemeden abd se- cım- le- rıne kadar

yanı bır ay yada bıraz ustu olmak sar- tı ıle yonun yukarı oldugunu, ellerındekı emtılara sahip cıkmalarını,
küçük düşüşleri alım fırsatı olarak degerlendırmelerını,
panik yapmadan SABIRla beklemelerını tav- sı- ye ederım.

Abd se- cım- ın- den sonra asıl yuk- selı- sın olacagını, şu an belır- sızlık nedenı ıle pıyasan cekılen paraların tekrar pıyasaya gırecegını dusunuyor
ve ongoruyorum.

Profılımede eklı yorum genel sayfada cıkmadıgından okumanızı rica ederım...

KISACA; % 1-2 LIK KUCUK HAREKETLER DUZELTMELER VE KAR SATISLARI OLSADA YOL UZUN VE ACIK 1 AY SONRA BU GUNLERI ÖZLEMLE ANACAGIZ.

SAYGILAR...

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

günaüydın tşk ederim iyiyim sen nasılsın

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yorum yazmıyorum, grafık ve paylasım o kadar, pc de olamıyorum olsamda ana ekrana bakamıyorum bıldırımlerden cvp yazıyorum sadece

Nairobi07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

alım faizleri bile düşmüş tekrar inan şimdi haberim oldu tesadüf bir yorum okudum da. yoksa 456 civarlarında erkene çekerdim elime geçecek olan parayı nasip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

faiz kararı muamma, kaç olacagı yada olup olmayacagı,

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

tabiki öyle ... bu faiz kararı ve ay sonu satışları ufak da olsa bir geri çekilme yapabilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

uzun vade için nerden aldıgından çok ne kadar beklıycegın onemlı o yuzden her dususu alım fırsatı olarak alıp bekleye bılırsın, orta- uzun vade ıcın sıkıntı yok

0BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

Aha yakaladım seni napıyon sen buralarda ya gelsene tenekeye :) bu arada altın sayfasına gelmeyeli kaç ay oldu be :)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

cok teşekkür ederim. ne yapayım Bir miktar TL geçecek elime kar satışlarını beklemeli miyim ayrıca 22 sinde faiz kararı da var... vade yok al sat değil uzun vade için

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tesekkur ederım sızıde burda gormek guzel.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

sizleri burada görmek güzel...

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hakikaten öyle oldu biraz uzak kalmam gerekiyordu diyeyim :))

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kısa vade hesapları ıcın verebılır, ancak kar satıslarının derınlıgıne baglı,

Murat71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat71 ()

Kardeş 22 sinde mb faiz kararı olacak o zaman faiz arttırımı gelirse altını bozdurup tekrardan alma fırsatı verirmi saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın ıbrahım kardesım

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Kayey nerelerdesın sen kayıp, :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok sukur polat eve yenı geldım kardsım, izlemeye devam edıyoruz bakalım

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Saolasın faruk ıyıyım cok sukur kardesım sen nasılsın

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Selamlar efendimiz nasılsınız? Yine değerli yorumlarınızı okudum emeğinize sağlık. Bir miktar TL geçecek elime kar satışlarını beklemeli miyim vade yok al sat değil uzun vade için

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Teşekkür ederim sen nasılsın @66vip

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Emeğine sağlık güzel dostum nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Polat58 saolasın kardesım nasılsın

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah dost saolasın nasılsın

Memur06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

eline emeğine sağlık dost

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

@66vip eline sağlık hayırlı bereketli işler dilerim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum