Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:22:16
EUR 34.8238 05:22:16
USD 32.3379 05:22:16
ALTIN ONS $2301.8900 05:22:16

Konu: 11.10- .2020 ons ve tl- graltın ve gumus grafıgı

⭐⭐66vip ()
Gümüş
11.10.2020- GÜMÜŞ ALTIN - TL ve ons grafıkeri

1- Trupun has- ta- lıgı 2- abd tes- vık pa- ke- tı belirsizligi 3- abd se- çim- leri 4 - Azer- bay- can durumu vs 5- Teknik verilerdeki orta vade yükseliş sinyalleri

Grafıklerde yükseliş sinyalleri var ve devam edıyor,21 ema ortalaması ustunde olması, indikatorlerın tamamı AL yonlu olmasıdır.

Takip eden ve yorumlarımı onem- seyen arkadaşlarıma tavsıyem; %1- %2 aşagı yukarı hareketleri onemsemeden abd se- cım- le- rıne kadar

yanı bır ay yada bıraz ustu olmak sar- tı ıle yonun yukarı oldugunu, ellerındekı emtılara sahip cıkmalarını,
küçük düşüşleri alım fırsatı olarak degerlendırmelerını,
panik yapmadan SABIRla beklemelerını tav- sı- ye ederım.

Abd se- cım- ın- den sonra asıl yuk- selı- sın olacagını, şu an belır- sızlık nedenı ıle pıyasan cekılen paraların tekrar pıyasaya gırecegını dusunuyor
ve ongoruyorum.
Profılımede eklı yorum genel sayfada cıkmadıgından okumanızı rica ederım...

KISACA; % 1-2 LIK KUCUK HAREKETLER DUZELTMELER VE KAR SATISLARI OLSADA YOL UZUN VE ACIK 1 AY SONRA BU GUNLERI ÖZLEMLE ANACAGIZ.
SAYGILAR...

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

İşte bu hocam millet ağız dalaşında siz öngörünüzü yapıp yola devam like size

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Saygılar hayırlı sabahlar

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

10:00 TRY Cari Hesap (USD) (Ağu)
10:00 TRY Çeyreklik İşsizlik Ortalaması (Tem)

Piyasa acılısı hemen onemli 2 verimiz var, takıpte olmak gerek

saygılar

1BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

O zaman yatip uyumak lazim abi :) sabah ola hayrola cümleten iyi geceler:)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Asya açılışına kadar bu aralıkta devam eder, asya açılışı sabah bizim piyasa az cok belırleyıcı olacaktır ancak abd ile asıl haftanın aralıgı netlesmıs olur.
Hayırlı geceler yarın gorusmek uzere

ALLAH a emanet olun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Düzeltme degıl ama alt destek cızgısı ve cıvarı alım ıcın uygun rakamlar gorunuyor

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Her düşüş alım fırsatıdır

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

çok sağolun hocam yaa biraz gümüş varda 6.25 den yeni girmiştim tl de var o gümüşü şimdi bozayımmı düşecekse diye tereddütde kalmıştım. O zaman ona dokunmadan düzeltmelerde tl ile alayım benim korkum birden ciddi düşüş olursa idi. Desteğiniz için tşk ederim. Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın kardesım hayırlı geceler

Mazlum0326 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum0326 ()

Allah razı olsun değerli kardeşim. Rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun inşallah, bol ve bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Dip beklenmiyor ama grafiğe göre oyun kurucu assolistler yok gibi kural dışı hareket yapacaklarına benziyor ben halen ikilemdeyim ytd

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

2 haftadır dıp bekleyenler su an yukselısı ızlıyor,
kar satısları olacaktır ancak dıp gibi vs yada cıddı bır duzeltme gorunmuyor

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam dibe iniş konusu da çok var siz sadece düzeltme şekli olur diyorsunuz. Bu sürede ciddi dip beklemiyorsunuz sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Brc2694 ()

@66vip emeğinize sağlık

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

düzeltip atarsanız bızde faydalanmıs oluruz kardesım

Susacak için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

hic soru sormadan sizlen 3 kisiyi takip etim hic yanılmadım insallah bundan sonrada yanılmayacam bilgileriniz icin cok tesekurler

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar mesaj cok soru cok,

Ama dıkkatlı ınceler ve okursanız soruların cevapları alt grafık ve yorumlarda detaylı ve acıklayıcı sekılde mevcut.
Hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

parsomen ()

Adamın yazdıklarını okumadan mı soru soruyorsun? Adam yükselecek buralar ucuz kalacak diyor. Tabiki kendi görüşü ytd.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

eline saglik sayin vip

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi 1 ay sonra nedern özenle arıycaz bugünleri?

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Emeğinize sağlık. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Düşüş yada düzeltme gorunmuyor olası yuzde 1-2 gıbı kar satısları olabılır, yol uzun hayırlı kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_Mehmet ()

Çıkmış kardeşim okudum ben teşekkürler yola devam yani

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

Çıktı hocam emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

evet cıktı

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Evet çıktı

1BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Çıktı emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum